X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie endometrium w dniu spodziewanej miesiączki
Odpowiedz

endometrium w dniu spodziewanej miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 15 marca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, byłam dziś na usg (dzień spodziewanej miesiączki - okresu jeszcze nie dostałam) i lekarka powiedziała mi że endo ma 9 mm i moje pytanie jest: czy można po tym wywnioskować czy jestem w ciąży lub ż zbliża się okres? czy jeśli miałabym dziś wieczorem dostać okres, czy lekarka widziałaby jakieś zmiany w endo (że zaczyna się łuszczyć)? dziś rano testowałam i test był negatywny.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 15 marca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży. W zeszły weekend miałam plamienia i pojechałam do szpitala. Miałam robione USG, pęcherzyka oczywiście nie było jeszcze widać (to był zaledwie dzień po spodziewanej @), ale ginka powiedziała, że moje endometrium świadczy o ciąży, bo jest bardzo grube (ok 17,5mm). Miałam też potwierdzenie w formie wyniku bety.
    Co do Twojego endo, nie umiem Ci powiedzieć... Z tego co słyszałam, to i przy cienkim endo można zajść w ciążę.
    Jak nie dostaniesz @, to powtórz test albo zrób badanie krwi, to będziesz miała pewność. Powodzenia :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kroplo za odpowiedź, Twoje endo faktycznie jest grube! Mam nadzieję, że plamienia ustały i ciąża rozwija się wzorowo, trzymam kciuki! Ja oczywiście okres dostałam kilka godzin pożniej, po napisaniu tego posta....test oczywiscie też negatywny.
    No nic rozpoczynam nowy cykl. Teraz biorę femarę (podwója dawka 2 X 2,5 mg przez 5 dni) i chyba podejdę do IUI.

    JustynaP lubi tę wiadomość

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kilka dni przed miesiączką po pozytywnym teście ciązowym też miałam ussg i lekarz stwierdził ciążę na podstawie powiększonego endometrium, tydzień później był pęcherzyk ciążowy, znów za tydzień był zarodek, a za 2 tygodnie biło serduszko :) więc szanse sa duże :) powodzenia :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • Teqila Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem drugi dzień po spodziewanej miesiaczce, przed chwila robilam test ciążowy - jest jasnoczerwona kreska i bola mnie piersi czy może to być ciaza?

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • eewwaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teqila mysle ze jak kreska jest to i dzidzius bedzie=] zrob z krwi badanie

    Ewka
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 9 września 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 21 dniu cyklu, kiedy mialam robione USG, endo miało 17mm. Lekarka powiedziala,ze to typowy obraz w bardzo wczesnej ciazy, i po tygodniu kazala zrobic test. Tydzien jeszcze nie minal....czekam...

    Frelka lubi tę wiadomość

    Olga
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 19 października 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec cyklu prawidłowe endometrium powinno mieć około 15 mm
    przed owulacją około 7-8. Jeżeli w terminie miesiączki endometrium jest zbyt cienki może to utrudnić zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam moje endo, ma w 42 dniu cyklu 17 mm a w 32 robiłam test i wyszedł negatywnie a 34 dniu zrogiłam beta i tez wyszedł nagatywnie czy to moze byc ciaza?

  • Czerwony Kapturek Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dzis bylam u ginia mam 15 dzien cyklu i straszne bole w podbrzuszu... lekarz stwierdzil ze z jajnikami jest ok. Ale za duze mam endometrium macicy jak na ta czesc cyklu... i ze te bole to pewnie z powodu ze mam zapalenie pecherza bo chodze ostatnio ciagle sikac... dal mi furaginum i nospe... ale dalej tego nie rozumiem dlaczego mam to endometrium powiekszone... mowil tylko ze mam sie nie martwic ale on myslal jaki jest tego powod.. co myslicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 sierpnia 2015, 17:38

  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Wczoraj miałam robione usg lekarz mówi że jest płyn w zatoce dauglasa co oznacza że owulacja była.
    Powiedział również że mam pogrubione endometrium co to oznacza?

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś byłam u lekarza. Powiedział ze mam pogrubione endometrium i poleciałam na betę (mam brązowe plamienia z krwią) i wyszła ponad 100. Pojechałam szybko do 2 lekarza.
    Również czekam, póki co lekarz nic nie mówi a na wizytę kazał mi przyjść za 2 tyg.

  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponad 100? co to znaczy?

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nic pewnego. Beta jest za mała. Lekarka powiedziała ze dopóki nie będzie widocznego zarodka i bicia serca mam nie robić sobie nadziei i natura zadziała. Dostałam ze względu na plamienia duphaston.

  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli pogrubione może oznaczać ciążę? ehhh już 5 lat sie staramy i nic :( tracę nadzieję :(

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 lat to strasznie długo, współczuję...najlepiej idź na betę jeśli będzie spóźniona @.

  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ile w ogole sie spozni :/ chyba juz nie wierze :( canton jak tam u Ciebie? czytałam ze kazdy wynik ponad 5 oznacza ciążę więc już gratuluje :)

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucyna. Czekam na wizytę za 2 tyg i jem kilogramy mentosów aby nie zapalić fajeczki :D
    Z lekarki punktu widzenia beta rośnie nawet jak jest puste jajo. Wspominała tez że beta powyżej tysiąca jest najlepszym okresem na usg i sprawdzenie czy wszystko jest w porządku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Wczoraj byłam u ginekologa, bo okres mu się spóźnial. Zrobiłam test przed wizytą i wyszedł negatywny. Miałam robione usg i ginekolog mi powiedział, że wszystko w porządku oraz dostałam wyniki usg dla siebie, na których jest napisane, ze trzon macie o ograniczonych obrysach 33x39 oraz endometrium 7,6 mm. Ale dzisiaj rano dostałam okres. I chyba nie mogę mogę być mogę być w ciąży teraz jak dostałam okres?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ