Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na testowanie > endometrium w dniu spodziewanej miesiączki
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kotek
Koleżanka
9

Wysłany: 15 marca 2013, 13:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, byłam dziś na usg (dzień spodziewanej miesiączki - okresu jeszcze nie dostałam) i lekarka powiedziała mi że endo ma 9 mm i moje pytanie jest: czy można po tym wywnioskować czy jestem w ciąży lub ż zbliża się okres? czy jeśli miałabym dziś wieczorem dostać okres, czy lekarka widziałaby jakieś zmiany w endo (że zaczyna się łuszczyć)? dziś rano testowałam i test był negatywny.

Klara Wysocka lubi tę wiadomość

Kropla
Autorytet
639

Wysłany: 15 marca 2013, 16:03
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży. W zeszły weekend miałam plamienia i pojechałam do szpitala. Miałam robione USG, pęcherzyka oczywiście nie było jeszcze widać (to był zaledwie dzień po spodziewanej @), ale ginka powiedziała, że moje endometrium świadczy o ciąży, bo jest bardzo grube (ok 17,5mm). Miałam też potwierdzenie w formie wyniku bety.
Co do Twojego endo, nie umiem Ci powiedzieć... Z tego co słyszałam, to i przy cienkim endo można zajść w ciążę.
Jak nie dostaniesz @, to powtórz test albo zrób badanie krwi, to będziesz miała pewność. Powodzenia :)

Klara Wysocka lubi tę wiadomość

xrot90bviozsxq0z.png
li-69650.png

kotek
Koleżanka
9

Wysłany: 18 marca 2013, 11:00
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziękuję Kroplo za odpowiedź, Twoje endo faktycznie jest grube! Mam nadzieję, że plamienia ustały i ciąża rozwija się wzorowo, trzymam kciuki! Ja oczywiście okres dostałam kilka godzin pożniej, po napisaniu tego posta....test oczywiscie też negatywny.
No nic rozpoczynam nowy cykl. Teraz biorę femarę (podwója dawka 2 X 2,5 mg przez 5 dni) i chyba podejdę do IUI.

JustynaP lubi tę wiadomość

madzia32323
Koleżanka
18

Wysłany: 3 kwietnia 2013, 12:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja kilka dni przed miesiączką po pozytywnym teście ciązowym też miałam ussg i lekarz stwierdził ciążę na podstawie powiększonego endometrium, tydzień później był pęcherzyk ciążowy, znów za tydzień był zarodek, a za 2 tygodnie biło serduszko :) więc szanse sa duże :) powodzenia :)

Moje Kochane Małe Szczęście :*

Teqila
Nowa
3

Wysłany: 29 kwietnia 2013, 17:38
Cytuj | (1) | Zgłoś
Jestem drugi dzień po spodziewanej miesiaczce, przed chwila robilam test ciążowy - jest jasnoczerwona kreska i bola mnie piersi czy może to być ciaza?

Lili87 lubi tę wiadomość

eewwaa
Nowa
0

Wysłany: 6 sierpnia 2013, 21:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
teqila mysle ze jak kreska jest to i dzidzius bedzie=] zrob z krwi badanie

Ewka

olga84
Przyjaciółka
42

Wysłany: 9 września 2013, 19:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
W 21 dniu cyklu, kiedy mialam robione USG, endo miało 17mm. Lekarka powiedziala,ze to typowy obraz w bardzo wczesnej ciazy, i po tygodniu kazala zrobic test. Tydzien jeszcze nie minal....czekam...

Frelka lubi tę wiadomość

Olga

karolca
Przyjaciółka
29

Wysłany: 19 października 2013, 23:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pod koniec cyklu prawidłowe endometrium powinno mieć około 15 mm
przed owulacją około 7-8. Jeżeli w terminie miesiączki endometrium jest zbyt cienki może to utrudnić zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej.

[konto usunięte]

Wysłany: 17 listopada 2013, 18:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
witam moje endo, ma w 42 dniu cyklu 17 mm a w 32 robiłam test i wyszedł negatywnie a 34 dniu zrogiłam beta i tez wyszedł nagatywnie czy to moze byc ciaza?

Czerwony Kapturek
Znajoma
9

Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Dzis bylam u ginia mam 15 dzien cyklu i straszne bole w podbrzuszu... lekarz stwierdzil ze z jajnikami jest ok. Ale za duze mam endometrium macicy jak na ta czesc cyklu... i ze te bole to pewnie z powodu ze mam zapalenie pecherza bo chodze ostatnio ciagle sikac... dal mi furaginum i nospe... ale dalej tego nie rozumiem dlaczego mam to endometrium powiekszone... mowil tylko ze mam sie nie martwic ale on myslal jaki jest tego powod.. co myslicie?

[konto usunięte]

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:11
Cytuj | (0) | Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 sierpnia 2015, 17:38

Lucyna
Przyjaciółka
31

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam,
Wczoraj miałam robione usg lekarz mówi że jest płyn w zatoce dauglasa co oznacza że owulacja była.
Powiedział również że mam pogrubione endometrium co to oznacza?

po 5 latach- sukces!
oby się udało tym razem ....

canton
Koleżanka
16

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też dziś byłam u lekarza. Powiedział ze mam pogrubione endometrium i poleciałam na betę (mam brązowe plamienia z krwią) i wyszła ponad 100. Pojechałam szybko do 2 lekarza.
Również czekam, póki co lekarz nic nie mówi a na wizytę kazał mi przyjść za 2 tyg.

Lucyna
Przyjaciółka
31

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
ponad 100? co to znaczy?

po 5 latach- sukces!

canton
Koleżanka
16

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
W sumie nic pewnego. Beta jest za mała. Lekarka powiedziała ze dopóki nie będzie widocznego zarodka i bicia serca mam nie robić sobie nadziei i natura zadziała. Dostałam ze względu na plamienia duphaston.

Lucyna
Przyjaciółka
31

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czyli pogrubione może oznaczać ciążę? ehhh już 5 lat sie staramy i nic :( tracę nadzieję :(

po 5 latach- sukces!

canton
Koleżanka
16

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
5 lat to strasznie długo, współczuję...najlepiej idź na betę jeśli będzie spóźniona @.

Lucyna
Przyjaciółka
31

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
o ile w ogole sie spozni :/ chyba juz nie wierze :( canton jak tam u Ciebie? czytałam ze kazdy wynik ponad 5 oznacza ciążę więc już gratuluje :)

po 5 latach- sukces!

canton
Koleżanka
16

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lucyna. Czekam na wizytę za 2 tyg i jem kilogramy mentosów aby nie zapalić fajeczki :D
Z lekarki punktu widzenia beta rośnie nawet jak jest puste jajo. Wspominała tez że beta powyżej tysiąca jest najlepszym okresem na usg i sprawdzenie czy wszystko jest w porządku

[konto usunięte]

Wysłany: 13 października 2015, 23:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie. Wczoraj byłam u ginekologa, bo okres mu się spóźnial. Zrobiłam test przed wizytą i wyszedł negatywny. Miałam robione usg i ginekolog mi powiedział, że wszystko w porządku oraz dostałam wyniki usg dla siebie, na których jest napisane, ze trzon macie o ograniczonych obrysach 33x39 oraz endometrium 7,6 mm. Ale dzisiaj rano dostałam okres. I chyba nie mogę mogę być mogę być w ciąży teraz jak dostałam okres?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)