X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa dziękuję Kochana!! Ale nie czuje się jakoś wyjątkowo. Tak jak zazwyczaj przed okresem, piersi trochę bolą, brzuch daje o sobie znać. A te wszystkie zachcianki to pewnie "pic-na-wodę-fotomontaż". Nie wiem, może ja sobie ubzdurałam, że pomiędzy owu a planowanym terminem @ musi mnie jakoś olśnić i dać mi do zrozumienia przed testem, że się udało. Nie wiem.. Na razie jestem nastawiona na porażkę.

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz ja trochę posmece jeśli mogę?
    Wczoraj byłam na wizycie u tego lekarza, który wykonywał mi laparoskopie, bo chciałam się dowiedzieć już dokładnie jak to tam wyglada... jakoś do tej pory nie przejmowałam się ze ten lewy jajowod w złym stanie, bo jest jeszcze prawy, ale wczoraj się trochę połamałam po wizycie. Lekarz powiedział, ze ten lewy ich zdaniem niebedzie przesuwał komórki, bo te kosmki pewnie w tym jajowodzie nie pracują i ze jest ryzyko ciazy pozamacicznej. O ile wogole uda mi się zajść naturalnie, bo ja tam w środku miałam stan zapalny i wogole wszystko tam jest dość ciasno ułożone. Pytałam o ten drugi jajowod, ze może trzeba starać się tylko jak owulacja będzie z prawej strony, ale tez wtedy nie ma 100% pewności, ze ten uszkodzony nie przejmie tego jajeczka i ze ta ciąża się tam nie ulokuje:( ogólnie moj lekarz prowadzący do którego chodzę zawsze w tej klinice, u którego mam wizytę za tydzień w czwartek ma zadecydować co będziemy robić dalej, wiec czekam jeszcze na wizytę u niego, ale rycze już od wczoraj i teraz tez wstałam i pierwsze co to lecą mi łzy. Nawet gdyby udało się zajsc naturalnie, to nie będzie można się cieszyć tylko martwić czy ta ciąża jest w dobrym miejscu:( a druga sprawa czy wogole da się zajść...

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo w razie w - walczymy dalej ;)
    Ale trzeba mieć nadzieję:*

    Kargo31 lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiu chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale nie wiem jak. Nie wiem jak się zapatrujesz na in vitro, ale pamiętaj, ze to też jest droga. Strach towarzyszyłby ci bez względu na wiedzę, którą masz. Tak to już jest, ze martwimy się o nasze ciążę, zwłaszcza, jeśli nie przychodzą nam lekko.
    Póki masz macicę możesz zostać mamą i tej myśli się trzymaj :)

    Ptysia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgosia, invitro jest dla nas wyjściem i ja go nie odrzucam, jeśli trzeba będzie i taka będzie decyzja, to na nią przestaniemy bez problemu. Strach mam bardziej o ta cała procedurę i ingerencje w organizm i jak to przejdę. Jakoś narazie mam mętlik w głowie, czekam na wizytę co podpowie moj lekarz. Raz wydaje mi się, ze będzie dobrze i jest Ok, a zaraz potem rycze - muszę sobie to jakoś uporządkować w głowie, ale to zajmie pewnie kilka dni.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia, daj sobie kilka dni, potem skonfrontuje to jeszcze z kimś innym, a potem będzie dobrze :*

    Jestem po fryzjerze (jestem sobą zachwycona:P), teraz czekam na makijaż, bo póki co malowana jest mama :)

    Malgonia, Minie Black, lamka, Ptysia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ptysia, daj sobie kilka dni, potem skonfrontuje to jeszcze z kimś innym, a potem będzie dobrze :*

    Jestem po fryzjerze (jestem sobą zachwycona:P), teraz czekam na makijaż, bo póki co malowana jest mama :)
    Dzieki, wiem, najgorzej jest na świeżo:)
    Wrzucaj potem foto bo napewno będziesz wyglądać pieknie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset- czekamy na zdjęcia :)

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia każdego dopadają czasem takie chwile zwątpienia, niestety nie da się być twardym cały czas. Daj sobie tę chwilę słabości, wypłacz się, łzy działają oczyszczająco i wypłukują toksyny. Na pewno za chwilę nabierzesz sił! ja w to wierzę!!

    Reset ja tu zasypiam w pracy, a ja zapomniałam, że Dzień Efektu Wow to już dziś!! Czekamy na fotki!! I już w tym poście życzę super zabawy!

    Anaaa <3

    Ptysia lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset czekamy na foto ;)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się dziś wrzucić, jak nie to jutro, bo jeśli w ogóle zdecyduje się ujawnić twarz z makijażem to chce potem szybko usunąć, a na weselu raczej nie będę zaglądać na forum :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiu ja pamiętam jak dostałam wiadomość o kariotypie. Mimo, ze brałam pod uwagę taką ewentualność, to mnie zwaliło z nóg, ale pomału człowiek się oswaja, szuka rozwiązań i prze do przodu :) Pogadaj z lekarzem, ochłoń, przemyśl sobie to wszystko i DZIAŁAJ :)
    A my tu będziemy zaciskać kciuki :)

    Resecik Czyli czeka mnie sobota na forum w oczekiwaniu na zdjęcie? :P

    Ptysia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik dawaj chociaż bez twarzy :)

    reset lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia... Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, jak nie drzwiami to oknem. Ja głęboko wierzę,że gin wpadnie na jakiś genialny pomysł i obmyśli dla Was superancki plan, który zadziała w pierwszym podejściu. A tymczasem tak jak mówią dziewczyny, daj sobie czas na przetrawienie tych informacji, wypłacz się, upij, idź na zakupy, do fryzjera, zrób coś dla siebie, coś co oczyści Twoją głowę. Po każdej burzy prędzej czy później wychodzi słońce. Dla Was też wyjdzie, zobaczysz :* Bądź dzielna dziewczyno!

    Reseciku czekam grzecznie na fociałkę :) bądź gwiazdą od a do z!

    Ptysia lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia tule mocno ;*

    Ptysia lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Jest akcja- można wysłać męża, siostrę, koleżankę, siebie oczywiście też. Dziś się dowiedziałam a u nas już była ale to nic. Szkoda tylko że tak mało o tym mówią- że jest i można się przebadać...

    http://m.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/bezplatne-badanie-znamion-w-calej-polsce-wyprzedz-czerniaka-wpadnij-do-raktracka_46770.html

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuje za wsparcie i słowa otuchy, ja wiem, ze się podniosę i ze za kilka dni będzie już dobrze z moim nastrojem, bo zawsze tak mam, ale narazie jest bardzo kiepsko. Nawet jak czytałam posty od Was to zaczęłam znowu płakać, ale to minie. Jeszcze czekam na czwartek co wymyśli moj gin, w końcu oni w klinice od tego są, żeby radzić sobie z różnymi przypadkami. Poza tym zawsze powatrzam, ze nawet najdłuższa żmija mija, wiec musi kiedyś być dobrze! Nosz ku... nam tez musi kiedyś zaświecić słońce tak jak pisałyście!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Bardzo Wam dziękuje za wsparcie i słowa otuchy, ja wiem, ze się podniosę i ze za kilka dni będzie już dobrze z moim nastrojem, bo zawsze tak mam, ale narazie jest bardzo kiepsko. Nawet jak czytałam posty od Was to zaczęłam znowu płakać, ale to minie. Jeszcze czekam na czwartek co wymyśli moj gin, w końcu oni w klinice od tego są, żeby radzić sobie z różnymi przypadkami. Poza tym zawsze powatrzam, ze nawet najdłuższa żmija mija, wiec musi kiedyś być dobrze! Nosz ku... nam tez musi kiedyś zaświecić słońce tak jak pisałyście!:)

    Ptysia, doskonale Cię rozumiem!
    Jestem w bardzo podobnym punkcie...
    dziewczyny dają tu bardzo dużo wsparcia!!! W tym miejscu dziękuję w imieniu swoim i Ptysi ;)

    Mi wczorajsze wino nie pomogło, w weekend spróbuję jeść lody na śniadanie, obiad i kolację, na przekąskę będą gofry, w poniedziałek powiem, czy zadziałało ;)

    Ptysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się i tu
    No więc.. Szwy ściągnięte, te brzydkie miejsce powstało przez elektrodę przy operacji i powinno się zagoic.

    Mały nadrobił i wychodzi 14w6 i ma 7,5 cm (na tym zarabistym sprzęcie hihi). :)

    Antybiotyk dostałam na infekcje, luteinę dopochwową mam brać do końca paczki i odstawić, estrofem też zjeść do końca i odstawić, ale dupka dalej brać.
    Kontrola za 2 tyg.


    Moc wirusków dla Was%) & %&%&/&&/) //) /) /) /) /) /) //) /) /) /) /) /)) //) /) /) /)

    StaraczkaNika, Anaaa90, Tosia2323, Malgonia, Cabrera, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia, a może dr Zych słynny z Lublina?
    On robi selektywną laparoskopię/sHSG i udrażnia kanalizację babkom, którym nie dawano szans poza IVF. Poczytaj może o nim i tym zabiegu.

    Tu znalazłam jakąś ciekawą opinię:
    https://www.google.pl/amp/s/wiewiorkowoblog.wordpress.com/2017/10/06/selektywne-hsg-czyli-metoda-udrazniania-jajowodow/amp/

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ