Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku! ❤ Niech Najwyższy błogosławi Waszym maleństwom....

    bazylkove lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove- kciuki, kciuki trzymam:))

    Iza- nooo kreska majaczy! Koniecznie powtorz rano test :) też kciukam!

    bazylkove lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 października 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - no fakt że Bobki oszukują... ale po ovi czy innym triggerze. Skoro nic sobie nie wstrzykiwałaś to można być dobrej myśli :)
    Z wykresu wynika, że to akurat może być początek implantacji (przypominam mojego implantacyjnego, prima aprillisowego pocześka-bladzioszka).
    Mam nadzieję, że masz tam zachomikowane jeszcze jakieś testy i dasz się namówić na sikanie jutro. Kciuki zaciśnięte!


    Bociuś, u nas zaskoczyło akurat jak pozwoliłam mężowi przejąć trzeci pokój - przeniósł tam sobie swoje elektrośmieci - komputer, konsolę i inne zabawki. No i zaraz bach! Pozytyw :) Ale ja jestem bardzo dobra i zarządziłam, że dzidziuś zamieszka narazie w sypialni a do siebie przeprowadzi się dopiero jak wyrośnie z dostawki. Także póki co mąż ma swoją jaskinię i podejrzewam, że często będzie się w niej chronić ;)
    Także coś w tym jest, że trzeba zagospodarować "ten" pokoik!
    A garderoba to super pomysł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 16:53

    Izape_91, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 października 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, jutro ku czci wszystkich nauczycieli i mojej siostry, która ma urodziny obsikam rano test!

    Choć wyczuwam podskórnie, że nic z tego ! Zawsze mogę być 4 dpo :p i siurac również za 10 dni.

    Nika tylko ja mam zakodowane, że ciąża była jak miałam plamienie, a teraz nic się nie dzieje oprócz tego że mnie trochę @ ciągnął brzuch.
    Dobra idę, nie będę Wam smęcić!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 17:03

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 13 października 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza! Dlaczego ja dopiero to widzę?! Do jutra zjem wszystkie paznokcie! A jak i jutro wysikasz taki test to idę po piccolo albo moją obrzydliwa whiskey bez alkoholu :D

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 13 października 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza patrząc na wykres, ta ovu mogła być w 12 dc, pózniej spadek, a teraz skok. W sumie trzyma się to kupy, tym bardziej, że na teście ewidentnie coś widać

    Już zaciskam kciuki :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 października 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear wrote:
    Iza! Dlaczego ja dopiero to widzę?! Do jutra zjem wszystkie paznokcie! A jak i jutro wysikasz taki test to idę po piccolo albo moją obrzydliwa whiskey bez alkoholu :D
    Fozzie, bo nie wiem czy dobrze to widzisz :D ja staram się to wyprzeć! Mam mieszane uczucia, z których przeważają te, że bobek robi mnie w jajo.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e631283c05df.jpg
    Dobrze, że to szybko się robi ;)

    Izape_91, nick nieaktualny, StaraczkaNika, nick nieaktualny, Emiilka, summer86, KateKum lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 października 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e631283c05df.jpg
    Dobrze, że to szybko się robi ;)
    Mniaam, no pięknie to wygląda! Ja odkąd byłam u szwagierki w Niemczech kocham pietruszkę, a kiedyś mie mogłam tego jeść.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 13 października 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest takie coś jak whiskey bez alkoholu??? :)

    Boćku czuje się już prawie normalnie, jeszcze tylko brzuch czuje, ale to nic w porównaniu do tego, co było przez ostatnie 2 dni :) o hiperce nie ma mowy :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 13 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - znam to wyparcie, będzie Ci towarzyszyło już zawsze, ja no mimo tego, że czuję ruchy za każdym razem widząc test w sklepie chce kupić i się upewnić, że dalej są tam dwie kreski.

    Bazylkove, jest. Wissini? Jakoś tak, ale szczerze nie polecam, chyba, że jako syrop na kaszel :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 17:09

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 13 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek, rób garderobę. Da się to zrobić tanim kosztem (jakaś komoda, rurka na ubrania itp.), a będzie pożyteczne. U nas ostatnio mój gabinet (czyli fragment w salonie) i serwerownia (czyli pomieszczenie, które współdziele z M.- ja mam tam pralnię, on biurko i wszystkie kable, serwer, komputer itp.) stoją puste, oboje lądujemy w łóżku z laptopem.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 13 października 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek - jakbyś chciała robić drzwi przesuwne do szafy to wiesz, wal śmiało :) top buget!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 października 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No dobra, jutro ku czci wszystkich nauczycieli i mojej siostry, która ma urodziny obsikam rano test!

    Choć wyczuwam podskórnie, że nic z tego ! Zawsze mogę być 4 dpo :p i siurac również za 10 dni.

    Nika tylko ja mam zakodowane, że ciąża była jak miałam plamienie, a teraz nic się nie dzieje oprócz tego że mnie trochę @ ciągnął brzuch.
    Dobra idę, nie będę Wam smęcić!
    Ja za pierwszym razem nie miałam żadnego plamienia ani nawet brudzenia. Dopiero za drugim razem miałam śluz a la budyń malinowy.
    Wszystko zależy od tego czy zarodek wyceluje w/obok/z dala od naczynka krwionośnego :)
    Także na to to Ty w ogóle nie patrz.

    Wydaje mi się że jest dużo racji w słowach "każda ciąża jest inna" - tym razem może być u Ciebie wszystko inaczej... i oby tak było!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 października 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e631283c05df.jpg
    Dobrze, że to szybko się robi ;)
    Ooo, jak ja chcę tego!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.kobietkowo.pl/62175/1/zupa-meksykanska-z-miesem-mielonym-przepis.html

    z tym,że ja miałam 640 g mięsa i dodałam trzy opakowania do dań z fasoli ;)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 października 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    https://www.kobietkowo.pl/62175/1/zupa-meksykanska-z-miesem-mielonym-przepis.html

    z tym,że ja miałam 640 g mięsa i dodałam trzy opakowania do dań z fasoli ;)
    Oszzzz, ale ja bym miała po tym zgagę ;( Ale i tak chcę...

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam zgagę,ale też mam Manti :D

    Izape_91, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro przy kuchni jesteśmy, u mnie jest i ono: moje ukochane ciasto gruszkowo-imbirowe (smak i zapach specyficzny, ja uwielbiam :))

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f63ee9fc267.png

    nick nieaktualny, Emiilka, Kaczorka, Lunaris, Rucola, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 października 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caberera wygląda pięknie więc obstawiam że i pysznie smakuje!

    moyeu lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ