X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi facetami to cos jest nie tak. Teraz to sie zaczne zastanawiac co z tego co moj mi mowi jest na serio skoro oni tacy jajcarze. Moj tez przyswaja niektore informacje tylko gdy placze lub sie wydzieram.. i jeszcze ma pretensje ze normalnie pogadac ze mna nie mozna.
    Cheresta glupia ta sytuacja wyszla. Tez by mi sie mega przykro zrobilo.

    Ja sie doczekalam pieknrgo owulaka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/febafc7d99f9.jpg
    Szkoda ze dzis mam 2 zmiane, ale jesli peknie za szybko to bede liczyc na te weekendowe seksy. Maz ma prikaz odpoczywac i sie niczym niestresowac, choc nie kryje, ze dla mnie to jest zawsze mega stres, czy on da rade.

    nowa na dzielni, by7mistake, Achia, Yoselyn82, mi88, JustynaG, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon piękny owulak :) trzymam kciuki za owocne seksy

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- jakby dziś nie dał rady, to może rano? W końcu owulacja jest te min. 24 godz. po piku + 12 godzin żywtoności komórki, więc zawsze go możesz zerwać o 5 rano i dobrze zacząć dzień :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę przyznać, ze jestem dumna z tej kreseczki :P
    U mnie owulacje są dosyć szybko po owulaku, ale mam nadzieję, ze będzie ok.
    maż po tym żen-szeniu co sobie przywiózł jest w niezłej kondycji, ale jednak stres związany z tym konkretnym numerkiem w miesiącu jest zawsze bardzo silny :/
    No nic mam nadzieję, że obawy okażą się bezpodstawne.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak tam się czujesz resecik?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, a widzisz, doczekałaś się! Kciuki :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak mi się ciężko w pracy siedzi. Mam nadzieję, ze mężuś pójdzie po rozum do głowy i gołe baby zacznie oglądać nim wrócę do domu :p
    Na całe szczęście obiad już mam gotowy więc będziemy mogli się zająć ważniejszymi sprawami.
    No jestem tak podjarana tym owulakiem jakby to co najmniej był już ciążowy :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A Ty jak tam się czujesz resecik?

    Fizycznie z jednej strony super, bo nie mam mdłości, plamień, bóli itp., a jedynie zmęczenie oraz potworne zatrzymanie wody w organizmie, wzdęcia i trudności z wypróżnianiem. To wszystko powoduje, że chyba nieco siadłam psychicznie i czuję się taka "przytłoczona", fizycznie też totalnie nieatrakcyjna i w ogóle. A na koniec mam wyrzuty sumienia, bo każda z nas czeka(ła) na takie samopoczucie i było to największym marzeniem i teraz jak narzekam to mam wrażenie, że bluźnię.

    By czas leciał mi szybciej, rzuciłam się w wir pracy i w ostatnim tygodniu zapewniono mi tyle wyzwań, że nawet zapominam momentami o moim 'podejrzanym' ciałku żółtym. Jutro idę do przypadkowej ginekolog po recepty i liczę na szybki podgląd na usg - niech już nic nie mierzy, niech mi tylko serce pokaże.

    A za równe dwa tygodnie wizyta u prowadzącego, a tam i sprzęt, i lekarz porządni to liczę wtedy na względny spokój ducha. Wtedy też chyba zamówię wreszcie detektor, bo odliczam dni do czasu aż będę mogła go używać.



    Malgonia, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń to oby eMek pokazał dziś swoje jurne wydanie ;)

    Reset tylko Ty nie przesadzaj z tym wirem obowiązków! Teraz jest czas żeby trochę zwolnić obroty, bo organizm musi teraz wykonywać swoją pracę za dwóch :) więc nie dziw się tym zmęczeniem ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- piękny owulak! Trzymamy kciuki za owocne seksy i żebyś jakoś w tej pracy wytrzymała ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już tak mnie bolą te jajka.. kurde żeby tylko za późno nie było :(
    Tak czy siak dziś śpię z przyczepką na brzuszku. Niech działa :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę,że nawet gdybyście jutro nad ranem podziałali to też byłoby dobrze :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest chyba taki moment reset ze człowiek czuje niepokój, mój przykład to nawet głupio już przytaczać w tamach uspokojenia :) ale widzę po innych ze tez na tym etapie wariują z niepokoju :) w ogóle nie miej wyrzutów, nie masz obowiązku emanować szczęściem na kilometr w każdej minucie ciąży tylko dlatego, ze wystarana :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia kciuki za produkcje dzisiaj! :)

    Mnie cały czas pobolewa szyjka ale przestałam niż praktycznie całkowicie plamić wiec może pobolewa bo się będzie wreszcie waśnie zamykać

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mi ten stan zmęczenia i totalnego braku energii minął jakoś w 11 tc. Daj sobie trochę więcej luzu, zobaczysz minie zanim się obejrzysz :)

    Kciuki za jutrzejszą wizytę!

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, piękny owulak! Trzymam kciuki!

    Cheresta, nie dziwię się, że Ci przykro. Szczerze mówiąc nie rozumiem takiego podejścia... Organizowaliśmy chrzciny i w święta prosiliśmy chrzestnych, zapytaliśmy ich czy taki termin im odpowiada. Potem przekazaliśmy reszcie rodziny kiedy planujemy, nikt nie zgłaszał, że termin nie pasuje (jedynie, że tydzień później nie odpowiada). Potem wysłaliśmy oficjalnie zaproszenia z datą. Nie wyobrażam sobie przełożenia imprezy bez skonsultowania terminu z najbliższymi. To takie lekceważące.
    Chrzciny organizowaliśmy dość późno bo mała miała pół roku a goście znali termin z 2 miesięcznym wyprzedzeniem.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy macie pomysł... Czemu mnie bolą jajniki kiedy nie ma owulacji? Już mnie szlag trafia. Kolejny miesiąc kiedy boli mnie jajnik, a owulak śnieg jak cholera. Nigdy mi takie białe owulaki nie wychodziły... No w tamtym msc to jeszcze coś tam było, wiadomo negatyw, ale było, a teraz śnieg, biel nad bielą, bielsze nie będzie, a jajnik boli jak nie wiem!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bo sobie jajniki dzialaja. Nic konkretnego Ci nie powiem bo sama sie nie dowiedzialam, ale dlugo bylam pewna ze mam owulacje tylko z lewego jajnika bo ten mnie zawsze bolal.. a okazalo sie ze nie ;) moze hormony tak wplywaja? Pewnie dobrze by bylo monit zrobic. Daj sobie jeszcze ze dwa cykle.

    Mezus bzykniety, a ja od pol godziny z nogami pod sufit. Nowa kazala mi kiedys tak lezec az do uplynnienia a ja mam tylko wpisane ze ponizrj 60 min wiec leze dzielnie ;)

    reset, bazylkove, nowa na dzielni, Achia, Anna Stesia, JustynaG, Cabrera, -Mamunia-, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie aż do upłynnienia, ale w momencie kiedy zaczyna się upłynniac wtedy już bankowo świeca :D. Tak ostatnio zaszłam i tak będę działać :D ale dłuższa tez na pewno nie zaszkodzi a i dla sylwetki pożyteczne ćwiczenie ;)

    Frez u mnie tak ogólnie przez polowe cyklu jajniki dają o sobie znać co jakiś czas :). One chyba generalnie maja dużo roboty przez cały cykl ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czemu mnie fajfusy bolą a okresu ani widu, ani słychu... Nie lubię być w takiej niewiedzy! Chciałabym zacząć jakiś cykl w końcu, poukładać sobie jakoś moje pożycie małżeńskie... A tu nawet śluzu nie ma co obserwować, bo to jakieś wszystko jest inne niż wcześniej... Taka sfrustrowana jestem dziś... Przepraszam

    Malgon zachodź w tą ciążę!

    Malgonia lubi tę wiadomość

‹‹ 775 776 777 778 779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ