X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- w moim szczęśliwym cyklu też leżałam z nogami w górze. I proszę jakiego pięknego syna sprawili mi plemniory męża;) trzymam kciuki żeby u Ciebie było podobnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2019, 21:35

    Malgonia, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze leze z nogami w gorze.. ale nie zawsze mi sie trafia taki owulak i nie zawsze mezowi akurat w kluczowym momencie sie uda zadzialac a jak juz sie uda to nie zawsze materialu jest tyle co teraz.. tak wiec skoro wszystko mi sprzyja to musi sie udac :)

    Achia, JustynaG, Cabrera, mi88 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- i widzę, że pozytywne nastawienie też jest ! :) Zaciskam kciuki!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u nowej pani Doktor. W zasadzie już na wstępie mi powiedziała, że niestety ona by raczej kierowała się w stronę kliniki niepłodności, bo szkoda mojego czasu, a w sumie r ramach PZU nie ma leczenia niepłodności wiec na dłuższą metę nie da się podciągnąć monitoringów itp.
    Co do owulacji nie była pewna. Pęcherzyk był już jakby zapadnięty, a że było już półtorej doby po pozytywnym teście owulacyjnym to być może on po prostu sobie pękł niedługo przed badaniem.
    Dziś temperatura mi ładnie skoczyła wiec jestem optymistycznej nastawiona niż jeszcze wczoraj. Będę próbować się umówić do lekarza na nfz i wysępić skierowanie do poradni leczenia niepłodności na nfz. Może jeszcze nim się zdecydujemy na jakieś inwazyjne leczenie to coś pomogą.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurczę z tym leczeniem niepłodności to chyba nie jest łatwa sprawa i nie wszyscy się na tym znają, moja kuzynka też ma problem i chodzi prywatnie a i tak nikt nie chce się tym zająć, kierują ją do kliniki. Może właśnie uda się kogoś znaleźć, kto przyjmuje na NFZ i jednocześnie specjalizuje się niepłodności :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Małgonia kciuki za te sexy na pięknym owulaku :)
    Przyznaję się że ja też z nogami w górze leżałam w cyklu Stasiowym choć zwykle tego nie robiłam. Nie zaszkodzi a może pomoże? :)

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja też mocno zaciskam kciuki za ten cykl <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też oczywiście mam nadzieję, że już nigdzie nie będziesz musiała iść, tylko na wizyty ciążowe :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po seksach. W sumie to ginekolog powiedziała, ze termin seksu był dobry wiec jeśli coś ma z tego cyklu być to będzie. Teraz zostaje mi czekać. zastanawiam się tylko czy coś jeszcze z endometrium mogę zrobić. ma równe 8mm, ogólnie powiedziała, ze jest ok, ale umówmy się pije wino, jem orzechy, morele i ciągle to samo. a po tych torbielach trochę się z dongiem boję eksperymentować :/
    Tak czy inaczej to z tego co wiem, to jest poradnia leczenia niepłodności w szpitalu na starynkkiewicza (to ten w którym mama ginekolog pracuje) i może jak będę miała skierowanie to uda mi się tam coś podziałać.. ale wiecie jak to z zapisem do lekarza na nfz jest. najpierw trzeba się dodzwonić :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak- chodziło mi dokładnie o efekty tych sexów ;) u nas w weekend była rocznica 2 kresek i tak sobie pomyślałam że już wiem czemu mi się udało zajść w tą ciążę- to był tak dowcip na Prima Aprilis :P także super że się wstrzeliłam, mam nadzieję że Wam też się udało!

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez to prima aprilis zapomniałam, ze to nasza rocznica zaręczyn :P no ale w sumie to ta date specjalnie wybraliśmy by nie było tak serio :P

    Pamiętam Twoje dwie kreseczki :) Blady strach padł na forum jak my teraz będziemy zachodzić w ciążę jak nie będziesz mieć nocnych dyżurów :P

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze rok i znowu wrócą nocki. Mam nadzieję że do tego czasu będą już same brzuchatki i dzieciatki.
    Miłego dnia dziewczyny! UCiekam na powietrze!

    Malgonia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- cały czas trzymam kciuki :)

    A co prima aprilis- to ja 1.04 brałam ślub :D

    Malgonia, nowa na dzielni, Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie szyjka się wreszcie zamknęła, równo po 2 tygodniach zaczęła się zamykać i dzisiaj już zero plamienia. Myślę, że jestem gdzieś w połowie drugiej fazy cyklu, mam nadzieję na @ w ciągu 1,5 tygodnia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2019, 14:26

    Malgonia, Achia, Izape_91, Anna Stesia, Lunaris, Bunia86 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia super, że mąż dał radę ;) mam nadzieję, że odpowiedni pływacy trafili na odpowiednią komóreczkę :) poszukam czy nie mam wśród znajomych jakiejś wtyki na Starynkiewicza.

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Frez. Umowilam sie za tydzien na wizyte. Obym dostala skierowanie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu u nas cicho :). Co tam, jakie macie plany na weekend?

    Ja odebrałam dzisiaj wyniki histo ze szpitala i umówiłam się na wtorek do swojego gina. Wyniki ok, w sumie lekarz wydający powiedział tylko, że nie ma tam nic złego i że w tym co tam mi napisali chodzi tylko o to, że były dobrze rozwinięte tkanki ciążowe + był zarodek. Więcej badań nie chcieliśmy póki co robić.


    Mam wielką nadzieję, że jeżeli wrócę do tego szpitala to już tylko piętro wyżej - na porodówkę :)


    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to kciuki za wizytę u gina. Co byś dowiedziała się wszystkiego co Ci do szczęścia potrzebne ;) u mnie dzień jak co dzień, czyli niekończące się sprzątanie. Mam wrażenie, że to ogarnianie jest bez sensu, co coś poskladam żeby pod nogami się nie walało, to zaraz któryś śmiglanc to wypatroszy od nowa. Sprzątne jak się wyprowadzą. To przynajmniej będę mieć choć dzień porządku. Na dzień dzisiejszy moje marzenie to zmywarka. Nic mnie tak nie denerwuje jak marnowanie czasu przy zlewie! Fuj!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na imprezie.. jest dramatycznie.
    Od pierwszych minut zastanawiam sie jak stad zwiac :/

    Nowa kciuki za wizyte. Dobrze, ze histopatologia wyszla ok. Zawsze to jeden problem z glowy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń zawsze możesz złożyć na migrenę i zwiać 😂 chyba, że jesteś bardziej odważna, to jakaś grypa żołądkowa 😄

‹‹ 776 777 778 779 780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ