X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, no to pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń...ale jakby co, to melduj nam na bieżąco :)

    Bazylkove, czekamy na fotkę brzuszka...

    z wyprawki nie mam jeszcze absolutnie NIC...o przepraszam, dostałam w prezencie takie jedno małe śliczne białe body w rozmiarze 56 ;) i tak na nie patrzę i patrzę...ale mam jakąś przedziwną blokadę przed zakupem czegokolwiek...
    choć czaję się na wózek Emmaljunga, który jest bardzo mocno przeceniony - ale nie mogę się zebrać na odwagę nawet, żeby do sklepu z wózkami wejść ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku oj jak ja żałuję, że nie kupiłam dostawki!! Nie wiedziałam nawet że są różne rozmiary.. więc w tym nie pomogę. Największy błąd mojej wyprawki, że tego w niej nie było :p
    A wózek też mam z olx x landera i kocham go Miłością szczerą ! :)
    A powiedz bo mam sklerozę, czy Ty masz w brzuszku chłopca czy dziewczynke?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 17:14

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera ale za to jak zaczniesz zakupowe szalenstwo to konca nie bedzie ;)

    Ja jak dowiem sie tylko kto mi mieszka w brzuchu to mu coś szałowego u Izy zamowie :)

    Swoja droga to mnie troche zmrozika kobitka w rejestracji w poradni genetycznej, bo kazala na wizyte przyjsc z grupa krwi do amiopunkcji.. w sumie to myslalm o amio tylko jesli bedzie jakies podejrzenie z usg co do patau.
    No ale tym sie bede martwic jak juz przyjdzie czas na prenatalbe.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń, ale to dobrze, że chcą mieć komplet badań na tak zawne " w razie W" ;) a na razie to nie zawracaj sobie głowy tym czy będą wykorzystane czy nie będzie takiej potrzeby ;)

    nowa na dzielni, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove - Ty się w ogóle nie krępuj i pisz normalnie na exach :) zdecydowanie tam trzeba "ciążowych świeżynek" ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia u mnie chłopak póki co ;) emek się cieszy, a ja go „straszę” że jeszcze może się zmienić :) w przyszłym tygodniu prenatalne, to będzie wiadomo :)
    Dobrze wiedzieć że X-lander się sprawdza! Taki suvik na nasze chodniki i leśne dróżki wydawał mi się okej :)
    A co do tych dostawek, to są różne rodzaje. Takie materiałowe jak np. Chicco z odpinanym bokiem (tylko tu jest jeden rozmiar) i klasyczne drewniane (są 90 cm lub 120 cm). I nie wiem które wybrać, za dużo tego :)

    Małgoniu to prawda czas tak leci, że trudno czasem pojąć. Ale rozumiem, ze czekasz, ja dopiero po skończonym I trymestrze zaczęłam się rozglądać za rzeczami dzieciowymi.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadajcie tutaj dziewczyny i pochwalcie nam się spokojnie brzuchami itd, myśle ze widoki brzuszków, wózków i dzieci naszych ex testerek nam nie straszny :) a dodaje nadziei. Może ja jako jeszcze nie mama nie umiem się jeszcze za bardzo odnieść do opowieści o maluchach, ale miło się je ogląda :)

    No ja sikne jutro rano pro forma bo wyjeżdżam na weekend i wole nie mieć wątpliwości czy coś tam nie rośnie. Ktoś ma w ogóle foto testu takiego przy mini becie? :D Jeżeli miałabym sobie wyobrażać, ze to nowa beta, to 3 dni temu cień wyszedłby przy może 1 :P a jutro byłoby 4 :D

    Spoko, wiem, ze na 90% to jeszcze po poronieniu, szokuje mnie ze ona tak wolno spada do 0


    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to pokazuję :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18a359331215.png

    Tutaj nasza bryka (nie wiem czemu się dodaje bokiem):

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d4412f70a2cf.jpg

    I bonusowo nasz boksio, którego powoli musimy oduczyć wchodzenia na łóżko :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1261e1e2a736.jpg

    nowa na dzielni, StaraczkaNika, Achia, Cabrera, frezyjciada, Malgonia, Karletka lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku- ja się biję z myślami, czy dostawka czy łóżeczko... Ale mnie w ogóle dostawki materiałowe nie przekonują, więc nie wiem, czy nie pójdę w łóżeczko, któremu w razie czego odkręca się bok i jest dostawką.

    Cabrera- ja wózki oglądam namiętnie od czasu drugiego prenatalnego (czyli całe 4 dni:P), ale akurat emmy- choć na polskie chodniki pewnie super- w ogóle mnie nie przekonują. W sumie u mnie spacery będą albo w okolicy domu, gdzie i tak się chodzi głównie ulicami albo po parku, a tam równy asfalt.
    Za to przeraża mnie wybór fotelika, sama nie wiem, czemu...

    A ubranka jakoś nie chwytają jeszcze za serce. Chyba dlatego, że unisexów widzę mało ładnych, a jednak jeszcze do płci się przywiązywać nie chcę...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek- gratuluję synka <3 i oj tak, x - Lander jest niezniszczalny :) ja na osowie mam równe i nierówne chodniki, chodzę nad jezioro, wyboje, piasek i naprawde super się sprawdza:)

    Reset no tak,bo chyba bardziej prawdopodobne że z córki zrobi się syn niż odwrotnie :p

    Nowa- akurat mój test z beta 1,44 wywaliłam :p

    Izape- co u Ciebie kochana?

    To może też wrzucę - jeśli jak piszesz Nowa - widok Wam nie straszny -swojego szkraba, który rozdaje free hugs i życzy, by każda z Was takiego małego Bobo niedługo tuliła! Ale jeśli nie chcecie takich zdjęć, to dajcie znać!

    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 05:39

    bazylkove, nowa na dzielni, Cabrera, Malgonia, StaraczkaNika, Kaczorka, JustynaG, Karletka lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Bazylku- ja się biję z myślami, czy dostawka czy łóżeczko... Ale mnie w ogóle dostawki materiałowe nie przekonują, więc nie wiem, czy nie pójdę w łóżeczko, któremu w razie czego odkręca się bok i jest dostawką.

    My chyba też tak zrobimy, trzeba będzie trochę pokombinować w sypialni. Mieszkamy na poddaszu i o ile skosy nadają charakteru, to z ustawnością mebli często jest kłopot.

    Achia ale cudowności <3 hugsy :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodycz ❤️

    A ja jeszcze przed porannym zrobiłam teraz z ciekawości i kurde no jak na moje jest identyczna jak 2 dni temu, co myślicie? Tzn w ogóle wydaje mi się minimalnie bardziej widoczna ale chyba nie można porównywać testu wyschniętego i dzisiejszego. W każdym razie nie wyglada jakby ta beta spadała. Zrobię rano z jakiegoś normalnego sika (tzn w nocy bo wstaje jutro o 4, buu

    cb1eed5e92f8989dmed.jpg

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy w ogóle widzicie :P starałam się je uchwycić

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- no przebija się faktycznie coś jakby więcej.. w sumie pobudka o 4 oznacza mniej czekania do sikania :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, czekamy na jutrzejsza fotkę nocno-poranna <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku, a ten x-lander jest wysoki?? Pytam, bo my jesteśmy oboje wysocy i szukam wysokiego wózka...kurde, chyba wizyta w jakimś sklepie mnie nie ominie ...;)

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - ja tez widzę jak przebija

    Cabrera ja mam 1,65 cm ale rączkę wózka można sobie podnosić góra/dół najlepiej jakbyś sobie poprzymierzała ;) Osobiście polecam sklep Mama i Ja, spośród wszystkich mieli największy wybór i najlepszą obsługę :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Bazylku, a ten x-lander jest wysoki?? Pytam, bo my jesteśmy oboje wysocy i szukam wysokiego wózka...kurde, chyba wizyta w jakimś sklepie mnie nie ominie ...;)
    A ile macie wzrostu?
    Ja mam 1,70 a mój mąż 1,80
    I mówi że jest spoko. Rączka regulowana. Tak to wygląda, tylko ja mam trochę starszy model.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 05:40

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku cudny brzusio :) i super, ze juz plec znacie :)
    Co do dostawki sie nie wypowiem. Osobiscie chcialabym zeby dziecko spalo w swoim lozeczku w swoim pokoju. Tyle teori ;) jestem spochem strasznym wiec nie zdziwie sie jak bede brala dziecko do lozka ;)

    Achia mi dzieci Wasze nie przeszkadzaja, wrecz czasem na exy zagladam czy sa tam jakies focie :) sliczny ten Twoj maluch.. a dopuero byl taka betunia mualusia :)

    Nowa mi sie wydaje ze ta dolna duzo wyrazniejsza. Kciuki by jutro nie bylo watpliwosci.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, no my troszke wyżsi jesteśmy: ja mam 177, a eM. 191cm ;)
    U nas jest dość duży sklep Bobowozki, może tez jeszcze jakieś targi się trafia...
    Ale zaczynam się obawiać, ze do mnie to wszystko dotrze w sierpniu i wtedy będzie rzeczywiście szał zakupowy...
    Ja jeszcze rozkminiam kwestie spania i pokoju: No bo z jednej strony pokój stoi wolny, ale jakiś tak myśle, ze na początku łóżeczko będzie w naszej sypialni... i teraz się zastanawiam, czy jest sens, żeby urządzać ten pokoik (choć wiadomo, ze to spełnienie marzeń każdej staraczki :)), skoro Maluch będzie u nas :)?

‹‹ 807 808 809 810 811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ