X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - twoja kreska wygląda betę wysoką w h** :D. Aż się mam wrażenie barwnik z kanaliku chce wylać taka grubachna :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, dobrze, że zrobiłaś tą betę, będziesz wiedziała na czym stoisz. Tylko daj nam tu znać, jaki wynik :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie z takiego małego punktu to dłużej potrwa bo nawet się jeszcze zlecenie nie zarejestrowało, na spokojnie, zupełnie na nią nie czekam jak na szpilkach, dam znać :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ta co sie wylewa to kontrolna ;) ale chyba wieksze znaczenie ma dla mnie, ze kreska pojawila sie od razu, a sik byl taki "osmy sik po kisielu". Musze wytrzymac do tej srody. W nastepny poniedzialek wizyta w poradni genetycznej.

    Cheresta milego zachodzenia w ciaze :) nowy miesiac wiec kolejny Dinus zajdzie w ciaze :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładnie strzeliłam ;P. Ale to dobrze, bo była aż nienaturalnie gruba :D Taka jest idealna nawet jak na pierwszy sik :). A Ty już jesteś na miejscu, czy nie?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta pewnie jesteś już w ciąży, albo za chwilkę będziesz :D czekamy niecierpliwie na test :D

    Nowa nikt się nie pogniewa jak Twoja beta będzie troszkę wyższa niż 5 i będzie zwiastować ciążę :D życzę Ci tego z całych sił :*

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wrocilam wczoraj wieczorem :)

    Ugotowalam sobie zupki ryzowej i ratuje moj zbolaly brzuszek. Troszke mi lepiej bo choc glodna nie jestem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam z niecierpliwością na wyniki Nowa!

    Cheresta wypoczywaj :*

    Kingulla a Ty kiedy możesz już robić betę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 14:27

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 10 maja 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Czekam z niecierpliwością na wyniki Nowa!

    Cheresta wypoczywaj :*

    Kingulla a Ty kiedy możesz już robić betę?
    W poniedziałek jadę do Białegostoku, bo w tych badaniach klinicznych wymagają 7 dni po transferze. Najgorsze, że nie mogę zrobić u siebie tylko muszę dygać na drugi koniec Polski, ale i tak dużo zaoszczędziłam na tym in vitro więc nie marudzę :)

    Malgonia, frezyjciada lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula mocne kciuki za kropka <3 :)
    Jesteś w tym programie z Bociana?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Kingula mocne kciuki za kropka <3 :)
    Jesteś w tym programie z Bociana?
    Jestem w Kriobanku, ale ponoć to te same badania. :)

    bazylkove lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to aż do poniedziałku musimy czekać? Ło matuchno... Ale chociaż wyniki będą od razu?

    Bazylku! Jak się czujesz ślicznotko?😘 Pochwal się tu brzuszkiem!

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Jestem w Kriobanku, ale ponoć to te same badania. :)

    No to ekstra! Mam sentyment do Białegostoku. Jakbym tylko mogła to pojechałabym tam uściskać doktora i położne :) No ale te 500km to jednak sporo. Mam nadzieje, że uda się odwiedzić już w trójkę :)

    Frez dziękuje <3 czuje się tak sobie, mam taki katar że ledwo mówię i oddycham. Chciałam się pochwalić brzucholem i doradzić w kilku kwestiach na exach, ale jakoś się chyba tam popsuło i boje się udzielać.

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez tak, po 9.00 powinnam już znać wyniki więc od razu będę meldować :)

    Cabrera, Malgonia, Achia, frezyjciada lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, to chwal się brzuchem tutaj :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku ja myślę że możesz tam śmiało pisać, albo napisz tutaj to może coś pomożemy, albo kogoś tu przyślemy ;)

    Pokaż brzuszek:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 15:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee Bazylku! Jak to w babskim gronie, zawsze będą jakieś zgrzyty ;) wal śmiało! Możesz i tutaj, akurat te dwa wątki jestem na bieżąco 😂 bo na miesięczne nie starcza mi już czasu. Teraz też zamiast ogarniać syf w mieszkaniu to siedze na forum! Oj kieeeeepska ze mnie pani domu!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łeee, słabiutko, prog tylko 12, beta 3. Z progiem nie jestem w 100% pewna kiedy była owulacja, więc poza tym ,że nie ma szału może nie ma co się nim przejmować. Beta kurde wszystko chyba wskazuje na to, że to stara jeszcze. Siknę jeszcze tylko dla pewności na bobo, żeby zobaczyć czy na pewno kreska nie jest wyraźniejsza (bo wtedy na bank trzeba by było brać dupka) i tyle :). W sumie nie mam za złe jajnikom, że jakiejś mega tej owulacji nie ogarnęły skoro jeszcze mam hcg we krwi

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się wrzucić focie :)

    A tym czasem dziewczyny brzuchatki, jak Wam idzie kompletowanie wyprawki? My już mamy brykę dla małego :) wiem że szybko, ale akurat była okazja na olx był taki jaki chcieliśmy i kupiliśmy X-landera. Do tego mam milion siatek z ubrankami od koleżanek i powoli zagraca nam się pokój. Nie sądziłam, że to tyle miejsca zajmuje :P

    Zastanawiamy się nad łóżeczkiem i chyba wybierzemy dostawkę. Tylko zastanawiam się jaki rozmiar najlepiej brać. Czy ten całkiem mały czy już normalny? Jak się u Was sprawdziło?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku, dopuero co zmienialas awatarek na ten szczesliwy a tu juz polowa ciazy?

    Jak dla mnie mozesz i zdjecie brzuszka i wozka i wszystkiego wrzucac. Ja poki co jeszcze nie zagladam na takie strony woec chetnie pociesze sie cudzym szczesciem :)

    Nowa prog nie taki ostatni. W sumie jesli przy pozytywnej vecie mialas owulacje to duzy plus. Znaczy ze organim chce byc w ciazy i mu zalezy :) a kto wie moze za kilka dni beta bedzie 3 alw cyfrowa :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ