X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:

    Zastanawiamy się nad łóżeczkiem i chyba wybierzemy dostawkę. Tylko zastanawiam się jaki rozm iar najlepiej brać. Czy ten całkiem mały czy już normalny? Jak się u Was sprawdziło?

    Nie miałam dostawki ale łóżeczko Chicco Baby Hugh. Ono jest niewielkie i używaliśmy go do końca marca czyli 7 m-cy. Większe łóżeczko posłuży dłużej.

    Jeśli chodzi o wózki, to kupuje się wózki 2w1 a w większości przypadków i tak z tej spacercówki się nie korzysta bo jest stosunkowo ciężka i zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
    Jestem zwolenniczką używanych wózków bo na tym można sporo zaoszczędzić i w razie jak się trafi dziecko co w wózku jeździć nie lubi to nie będzie nam tak szkoda kasy.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera my od początku założyliśmy że maluch będzie z nami, a potem przerobimy sypialnie na jego pokój. I miał spać w swoim łóżeczku, a skończyło się tak, że przez miesiąc Oskar spał na mnie na klacie, bo był nieodkladalny, a teraz śpi ze mną w łóżku, bo przy kp to jest dla mnie najwygodniejsza forma.. dlatego żałuję,że nie mam dostawki. Dziecko jak się urodzi dużo weryfikuje :p
    Tak jak też napisała wyżej Justyna ;)
    A z wózkiem podjedz do bobowozki i zobaczcie jak Wam się prowadzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 21:02

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Achia, no my troszke wyżsi jesteśmy: ja mam 177, a eM. 191cm ;)
    U nas jest dość duży sklep Bobowozki, może tez jeszcze jakieś targi się trafia...
    Ale zaczynam się obawiać, ze do mnie to wszystko dotrze w sierpniu i wtedy będzie rzeczywiście szał zakupowy...
    Ja jeszcze rozkminiam kwestie spania i pokoju: No bo z jednej strony pokój stoi wolny, ale jakiś tak myśle, ze na początku łóżeczko będzie w naszej sypialni... i teraz się zastanawiam, czy jest sens, żeby urządzać ten pokoik (choć wiadomo, ze to spełnienie marzeń każdej staraczki :)), skoro Maluch będzie u nas :)?

    To my mieliśmy taką samą sytuację, dodatkowo pokój jest średnio wyposażony i w końcu kombinowaliśmy tak, żeby umeblować go tak, żeby można było potem przemieszać między pokoikiem a naszą sypialnią :D. Np. postawić biurko najpierw w małym, ale na tyle nieduże, żeby potem weszło do naszej sypialni itp. Teraz to w ogóle zgłupiałam co z tym pokojem robić więc sobie stoi i czeka ze statusem gościnny/gabinet/potencjalnie-kiedyś-może-dziecięcy

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało tego, mamy bardzo dużą sypialnię a tylko 3 pokoje w domu i już nawet jak coś remontujemy to myślę tak, żeby można się było ewentualnie zamienić i przenieść sypialnię do małego pokoju, a w dużym ulokować dwoje dzieci. A jak będzie troje to można jeszcze zrobić antresole. Przy tym całym braku wiary w nasze rozmnażanie to w planowaniu szeroko idę ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku cudny brzusio😘

    Dostawke ja sobie zrobiłam ze zwykłego drewnianego łóżeczka. Odkręciliśmy jeden bok, mąż taką taśmą co się palety spina, spiął na dole nogi, żeby się nie rozjeżdzało i to była mega opcja. Bo potem dokrecilismy bok i jest zwykłe łóżeczko- teraz Florek w nim śpi.
    Na szczęście ten syncio budzi się co 2,3 godziny, więc nie problem do niego co rusz wstawać. Aczkolwiek jakby był w oddzielnym pokoju to sobie tego nie wyobrażam.
    I Małgoń ja też jestem przeokropnym śpiochem, więc wyobraź sobie co przeszłam jak Tymek budził się po kwadransie i było 45minut usypiania i od nowa. Przez ponad rok zaczynaliśmy dzień w godzinach 3-4 rano... No survival to był niezły....

    Wózki- teraz już wiem, że kupiła bym joia do którego można wpiąć gondole, a potem spacerówka jest wyczesana. Ten wózek prowadzi się jednym paluszkiem!

    Nowa kurcze... No na moje oko to ta dzisiejsza kreska jest jakaś "bardziej". Niecierpliwie czekam na jutro!

    Reset a nie ma w Krakowie może sklepu fotelik.info? Tam dowiesz się wszystkiego o fotelikach, można wejść pogadać, rozwieją wszelkie obawy. A jak nie to sobie Skarbie zalajkuj na fb fotelove-marta istelska :) mistrzyni fotelików i super babka ogólnie, śmieszna, pozytywna.

    Ana co u Ciebie? daj znać, że żyjesz!

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo się wyrobiłam :). No wiec moim zdaniem jest chyba taka sama, przyjrzałam się w ogóle co wychodzi w regulaminowym czasie i regulaminowym jest tylko bardzo mało widoczny duszek pod światło, to co wrzucam to po pół h.

    e366d134499371c3med.jpg

    No i teraz tak, o ile kreska jest właściwie adekwatna do 7-9 dpo i bety pewnie ok 4, to pierwsza, która była bardzo zbliżona wyszła 4 dni temu, wiec trzeba na 100% uznać, ze musiała być stara. Dodatkowo ta pierwsza beta to musiałoby być ok 1, je wiem czy to do wykrycia na teście :P. Wniosek - trzeba powtórzyć w niedziele albo w poniedziałek i sie nie nakręcać bo na ten moment ten test nie mówi nic, tylko tyle ze na pewno było coś jeszcze ze starej bety.

    Zdjęcia słabe ale tylko takie się wyrobiłam zrobić :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze ta kreseczka jest podobna do tej mojej pierwszej, nastepnego dnia byla juz wyraznie rozowa. Mysle ze jesli wytrztmasz do poniedzialku to bedziesz miec pewnosc. Swoja droga to jest przedziwne ze beta ktora juz krazy tak dobrze wychodzi na testach a taka swieza juz nie.

    Pospalam sobie 8h i jestem jak mlody bog ;) no prawie. Chyba sobie drzemke utniemy zeby isc spac kolo 22 ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze sobie smacznie śpicie a ja jestem w pociągu, to kontynuuje monolog :D. Myśle, ze beta jest stara ale już nie spada i do okresu nie spadnie, musi się razem z kolejnych okresem pewnie złuszczyć razem z jakimiś ostatnimi tkankami które się z ciąża zetknęły.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo, Malgon, zaskoczyłaś mnie ze już wstałaś :D. Tez o tym pomyślałam, chociaż z drugiej strony pewnie trudniej „zabarwić” krew świeża malutka dawka bety, a taka która wcześniej była duża i się wypłukuje jest we krwi bardzo równomierna, tak to sobie wyobrażam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 05:34

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no nie wiem, bo dla mnie ta kresunia jest wyraźniejsza... Ale sikać i tak musisz jeszcze :p

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez mi się tak niby wydaje na foto, ale porównywanie testów po pół h, które jeszcze potencjalnie są pomiędzy beta 1 a 4 to wróżenie z fusów :P tyle z tego dobrego, ze dobrze ze mam informacje o tym, ze jakaś betę mam we krwi, a tak jak mówisz, sikać i tak jeszcze muszę :P Ale to już w poniedziałek

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek już będzie widać wszystko- różowo na białym ;)

    Malgonia, JustynaG, Cabrera, Jeżowa, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset by się tu przydała... Ona po ovi tak sikała na te testy i zawsze te duszki wychodziły. To może pamięta przy jakiej becie jak wyglądały :P
    No nic Nowa! Wiemy tyle, że nic nie wiemy! Czekamy więc do poniedziałku. Choć ja znając siebie to sikała bym pewnie dwa razy dziennie teraz😂 brak silnej woli, rozumiecie 😅

    A tak w ogóle, to ja myślałam, że beta musi się wyzerować, żeby w ogóle była jakaś owulacja... Muszę się jeszcze wieeeeele nauczyć!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, reset, gdzie jesteś? :D

    Tez tak myślałam, byłam pewna ze skoro cykl idzie normalnym rytmem to bety już nie ma. Wyglada na to, ze owu przy niskiej becie jednak może być, bo chyba była - temp w gorze, prog 12, pik LH był

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale już się przynajmniej nie czuje jak wariatka z tymi ciążowym odczuciami bo okazuje się, ze hormonalnie cały czas ciut w ciąży jestem

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, jak dla mnie ta dzisiejsza kreseczka jest odrobine ciemniejsza, ale wiemy, ze różnie może być...będę w napięciu czekała na poniedziałkowy teścik :)
    Tymczasem miłego weekendu wyjazdowego <3

  • Karletka Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 11 maja 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa u mnie wychodziły duszki przy becie 7.
    Ile TY masz jeszcze w zapasie tych teścików? 😄

    Szkoda ze nie masz jak zrobić kolejnego zdjecia bo na tym w miejscu kreski akurat pada cień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 08:55

    k0kd82c32w13sbm1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dinusie.
    Mam jeszcze wstęp do Was?
    U mnie bez zmian w sprawach brzuszkowych :(
    Muszę przeszukać forum za dobrym lekarzem i już na pewno ruszam w tym temacie.

    Cały czas Wam Kibicuję <3

    StaraczkaNika, bazylkove, by7mistake, Karletka, Lucia88 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu :* a skąd jesteś? Może coś dziewczyny doradzą, albo ja jeśli z lubuskiego :D

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy może mi ktoś pomóc - kiedy za kogo trzymamy kciuki??
    W poniedziałek za sikańca Nowej,
    W środę za usg i serduszko u Małgoni
    Potem Kingulla (ale kiedy dokładnie?)
    no i Cheresta jeszcze.
    Kogo pominęłam?? <myśli>

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 808 809 810 811 812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ