X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 maja 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, dzięki że pytasz...objawy nie ustępują, ale się trzymam, nadal jestem na L4. Czekam na wyniki rezonansu, mam nadzieję, że będą w najbliższym tygodniu.
    A w środę idę na gastroskopię...zaczęła mi się małpa i akurat na środę przypadnie mi ten najgorszy dzień, dobrze, że to nie kolonoskopia, bo w trakcie @ to nie wyobrażam sobie tego.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz Lucia przeboje z tym zdrowiem, żeby tam wszystko dobrze i jak najmniej nieprzyjemnie poszło

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 maja 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia to kciuki zeby zybko przyczyne znalezli i to wyleczyli. A do kiedy jestes na L4?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update: Nadal biało :(
    trudno, trzeba kolejny raz otrzepać dupsko i walczyć dalej :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 tak mi przykro. Kurde nie da sie czegos z ta endomenda zrobic?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7miastake- i tak jesteś już na dobrej drodze, bo są owulki! Rozważ ewentualnie konsultację z mim profesorem albo lekarzem Buni (doktor M.)- oni są specjalistami na oddziale, na którym zaburzenia owulacji i endometrioza to codzienność.


    Cheresta- kiedy będzie wiadomo coś w sprawie pracy?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 :(
    Może rzeczywiście dodatkowa konsultacja u innego lekarza rzuci nowe światło i da Wam nowe nadzieje. Ja nieustannie kibicuję (w tej endometrialnej niedoli) <3

    Kingulla podczytuję wątek miesięczny i spieszę z kciukami!! Bądźmy dobrej myśli <3

    Korzystając z okazji zamelduję, że my na pokładzie mamy Maleństwo o zacnej wadze ok 230 gram i najprawdopodobniej czekamy na Synka <3



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 14:25

    frezyjciada, nowa na dzielni, Malgonia, Cheresta, bazylkove, Rucola, JustynaG, golonat, Kingulla lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera cudownie. No 230 gramowy chlopak to juz moze miec kopniecie :)
    Fantastycznie, ze tak dobrze u Was wszystko idzie.

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 maja 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carbera ale fajnie, będziecie mieli syncia <3
    Kingula czy to dziś był transfer? Nic tu nie piszesz a ja nie śledzę innych wątków i jestem spragniona informacji ;)
    Reset mieli się odezwać w przyszłym tygodniu, zobaczymy. Na razie tyle się dzieje, że jakoś nie myślę o tym cały czas
    Byłam na monicie dzisiaj u W. Jestem dumna z moich jajek :D na prawym pęcherzyk 11×15, na lewym 12×18. Jeszcze ciut muszą podrosnac i dlatego znowu usg w środę i w piątek IUI
    Ale co by nie było cieszę się że w końcu coś ruszyło. Już myślałam że nie będę mieć w zyciu owulacji bo od trzech miesięcy nic nie rosło

    nowa na dzielni, reset, Bocianiątko, Cabrera, Lucia88, Malgonia, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta to wspaniałe informacje! Mega kciuki!
    Kingulla jak się czujesz?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba nie mam na tyle zaangażowania żeby się udzielać na miesięcznym :D za dużo tam postów i osob, raz na jakiś czas wpadnę poczytać.

    Cabrera cudnie, kawał dziedzica! :)

    To w piątek kciuki dla Ciebie Cheresta! :) ja chyba w piątek sprawdzę proga

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 maja 2019, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja pamietam ze i na naszych watkach j na tych poczatkowo duzo energi mnie kosztowalo ogarniecie kto co i dlaczego, ale w sumie teraz to tylko jak mam wiecej stron do nadrobienia to zapamietuje 1/3.

    Cheresta kciuki za jajka. Nie wiem czemu pomyslalam, ze sie spotkamy w srode pod gabinetem.. jakos nie wzielam pod uwage, ze jeszcze sa inne srody po drodze ;)
    Ale gratuluje pecherzykow. Niechaj rosna i pekaja i sie pieknie zapladniaja :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Jako że wiem, że nie wszystkie bywacie na ex testerkach, to wpadam z Pączkiem się przywiać i zameldować, że wg statystyk i usg (oraz wg wielkiej wiary matki) Pączek jest zdrowym dzieckiem i jak to znów padło "raczej dziewczynką".
    Także zostawiam wirusy i nadzieję, że każda z nas doczeka swojego cudu <3


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ae3e86490a9.jpg

    Kaczorka, Bocianiątko, Lunaris, Malgonia, bazylkove, nowa na dzielni, JustynaG, golonat, Kingulla lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,

    Nadrobiłam po nieobecności odświątecznej! U nas ciężko z wolną chwilą, mały daje czadu cały dzień a duży całą noc. Tak czy inaczej niezmiennie trzymam kciuki:

    Cheresta czekamy na piątek!
    Małgonia super fotki z wyjazdu, niech Ci szybko mija czas do wizyty.
    By7 :( przykro mi z powodu bieli.
    Nowa owocnych sexów i trzymamy kciuki za wysłanie @ na długi urlop :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris buzoaki dla Ciebie i Twoich chlopakow. Oby choc czasem dali mamie chwile odpoczac.

    Reseciku sliczna dziewczynka :)

    reset, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 maja 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Reseciku sliczna dziewczynka :)

    Jeszcze się nie chcę do tej myśli przywiązywać :) Przed ciążą marzyłam o dziewczynce, potem - za sprawą przekonania M. i forumowych wróżb - jakoś przestawiłam się na chłopca, a odkąd Pączek na zdjęciach zaczął wyglądać jak realny, mały Człowiek i zaczął machać do mnie z ekranu rękoma to wtedy jedyna myśl to było to słynne: "nieważne co, byle zdrowe". I w sumie dalej to jest priorytet i nie chcę na razie nastawiać się na cokolwiek.

    Ale kim by Pączek nie był to już drugi raz wydaje mi się po zdjęciach, że nos będzie miał po ojcu :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się czuje dziewczyny totalnie w ciąży, naprawdę to jest jakieś chore, boje się, ze będę teraz co chwile w urojonej ciąży bo w prawdziwej jeszcze nie mam prawa jeszcze nawet być. Mam ochotę na te same rzeczy co na początku, szyjkę mam jakaś taka wygięta do środka jak w ciąży, serio mam wrażenie ze organizm mnie robi w wielkie jajo i nie tyle, ze będzie bolało jak dostanę okres bo się serio mocno nie nastawiam ale czuje się ogłupiała

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia- jak gastroskopia?

    Nowa- a kiedy testujesz? Wiesz, psychika to tak naprawdę nasza jedna wielka niewiadomo. Czemu czujemy się tak, a nie inaczej...mam nadzieję, że okaże się , że dobrze przeczuwasz <3

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kupiłam dzisiaj testy i jednego użyłam, mam delikatny bardzo cień kreseczki ale jeszcze bardziej zgłupiałam bo za wcześniej na kreskę nawet przy giga optymizmie. Miałam pozytyw na owu w 8 i 12 dniu cyklu, ale skok miałam dopiero po tym późniejszym wiec jestem dopiero 6 dpo. No nie ma co kminic, ale jak taki cień będzie sie powtarzał to muszę zrobić betę, może jeszcze jakiś tam ślad jest w moczu.

    Właśnie, jak tam Lucia? I jak tam Twoje usg Cheresta? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 20:05

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 8 maja 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie dobrze przeszłam, odjechałam totalnie, nic nie pamiętam, wybudziłam się dopiero po ok. godzinie.
    Niestety nic nowego nie wyszło, wrzodów nie mam, przełyk bez perforacji, potwierdzili tylko refluks żołądkowo-przełykowy.
    Teraz muszę poczekać 2-3 tygodnie na wyniki hist-pat...
    A wyników rezonansu jeszcze nie ma...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 804 805 806 807 808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ