X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 maja 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Frez nie sadze.. nawet gdyby mieli to bym im nie zaufala :p

    Malgonia, ten, co masz w Polsce pewnie z tego samego kierunku przyleciał, co Twoja obecna destynacja :P

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no weź! Kiedy będziesz później okazję na sikanie na wietnamski test? Na skośnookiej ziemi? W celach naukowych siknij i pokaż nam te ich testy :) toć wietnamki też w ciąży bywają więc i testy robią! Chyba, że one z gwiazd wyczytują 😂 albo z fusów!😂

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Ej no weź! Kiedy będziesz później okazję na sikanie na wietnamski test? Na skośnookiej ziemi? W celach naukowych siknij i pokaż nam te ich testy :) toć wietnamki też w ciąży bywają więc i testy robią! Chyba, że one z gwiazd wyczytują 😂 albo z fusów!😂

    Ciekawe czy kreski na teście wyjdą pod skosem? ;)

    Achia, nowa na dzielni, frezyjciada, Jeżowa, mi88, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Ej no weź! Kiedy będziesz później okazję na sikanie na wietnamski test? Na skośnookiej ziemi? W celach naukowych siknij i pokaż nam te ich testy :) toć wietnamki też w ciąży bywają więc i testy robią! Chyba, że one z gwiazd wyczytują 😂 albo z fusów!😂
    Toto to samo pisalam!:)
    Malgonia- skusisz się?:)

    A w ogóle gdzie teraz jesteście?;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 maja 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze zabrzmi to absurdalnie, ale jestem bez kasy (pilnuje moj maz bo mi sie zdarzalo zostawic rozne rzeczy w roznych miejscach) i glupio mi go prosic by mi test kupowal teraz. On tego nie zrozumie :p poza tym gdyby kreska wyszla blada to wyobrazacie sobie moj stres?

    A wlasnie zajechalusmy do Hoi An (bylismy tu juz poprzednim razem. To najpiekniejsze miasto Wietnamu. Wlasnie malz poszedl szukac noclegu, bo po ostatniej wtopie nie zdecydowalismy sie rezerwowac z gory.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- rozumiem, ale jeszcze tylko parę dni i na pewno się uspokoisz :) po powrocie robisz ten test czy betę?czy jedno i drugie?
    A póki co czerp z wyjazdu ile się da, zbieraj dobre wrażenia :)) i oby udało się znaleźć dobry nocleg. A co się stało wcześniej? Bo nie pamiętam jeśli pisałaś ...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę rozumiem, mój tez uważał ze w tamtym momencie sikanie na testy i robienie bety to głupie, stresujące hobby :P. Ja bym już chyba na spokojnie poczekała, robisz co trzeba, na miejscu będzie pora żeby zobaczyć jak tam się już małe ładnie ukształtowało :)

    A u mnie piękna mega bordo krecha nawet na zielonych i niebieskich owulakach :). Jedyne co miałam pierwszy raz jakieś takie mini mini plamienie przy owu ale pewnie po tych rewelacjach nie ma co się przejmować. Chora trochę jestem ale staramy się działać :)

    JustynaG, reset, Achia, Malgonia, Kaczorka, Jeżowa, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 maja 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój na codziennie sikanie patrzył nieco nieufnie (pt. żono, bije Ci na mózg), ale za to codzienną betą się emocjonował i liczył przyrosty (a ja go denerwowałam potencjalnymi bliźniakami;)). Chyba teraz uważa, że nieco wydziwiam z wizytami co tydzień - dziesięć dni albo z detektorem (bo wg niego 'dlaczego coś miałoby być nie tak?'), ale zakładam, że to nie zła wola czy brak troski, a (szczęśliwie) brak takiej wiedzy jak u mnie...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wiemy, ze moze byc nie tak, ale emek stara sie odganiac te mysli ode mnie. Ale wiem ze sie martwi sam.
    Tak sie waham czy robic bete. Jak wyjdzie 100tys to bedzie wow, ale jak eyjdzie 50 to w sumie dalej nic nie bedzie wiadomo :/ sama nie wiem co robic. Ale mam jeszcze tydzien by sie zastanowic.

    A co do hotelu to zamowilismy sobie super pokoj w pieknym hotelu.. tylko rzeczywistosc okazala sie nieco inna, delikatnie mowiac.
    Ale teraz jest ok. Wymoczylam sie i susze na balkonie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6bb523532f1.jpg

    A to moja wielka wanna ;) woda ma ze 35 st

    Cabrera, nowa na dzielni, frezyjciada, Kaczorka, Yoselyn82, Achia, Izape_91, Lucia88, Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu, ja na tym etapie już bym betę odpuściła. Przecież jak będziesz mieć wizytę to usłyszysz serduszko. Beta tak naprawdę niewiele Ci powie.

    golonat lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna tylko wracam w przyszly czwartek a wizyta w srode w nastepnym tygodniu..
    Jak zyc? ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń no rozumiem... Jakoś wytrzymamy do wizyty ;) jak w sam raz będziesz miała mobilizację żeby rozpakować się zaraz po powrocie 😂 coś czego szczerze nienawidzę 😅upierzesz wszystko, uprasujesz i nim się obejrzysz, będziesz musiała iść na wizytę 😉

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 maja 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wpadnij na prasowanie. Ja zabiore chlopakow na plac zabaw a Ty sobie odpoczniesz z zelazkiem ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och żeby to było bliżej, tudzież nie wyli by w aucie to baaaaaaardzo chętnie!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zrobiło cicho, jak zwad długi weekend? Nasz jakiś taki do dupy - niby siedzimy w domu jak chcieliśmy ale się jakoś w ogóle nie regenerujemy, miałam tyle rzeczy zrobić a nic nie wyszło :P. Trzeba było gdzieś ruszyć tyłek

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- ja miałam milion planów co posprzątam, co ogarniemy, co wybierzemy w necie pod katem remontu itp., a tu wielkie NIC. Ledwo dwa prania wstawiłam... przez 5 dni!
    I też nic nie odpoczęłam, ba - psychicznie jestem zmęczona jeszcze bardziej. Tyle, że liczę, że jutrzejsze drugie usg wyjdzie dobrze i to mnie napędzi adrenaliną na kolejne dwa dni :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset wyjdzie :) Paczus ma sie jak w masle :)

    Nowa ja zawsze jak sobie zaplanuje ze tyyyyle zrobie to potem tak wychodzi. Nie wiem czy organizm jakis mechanizm obronny odpala czy co, ze a to sil nie ma a to inne przeciwnosci losu.

    Ja juz pomalu zaczynam zwracac uwage na dni tygodnia i pogode w Polsce. Szybko zlecial ten urlop, a ja wcaje nie wypoczelam.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 maja 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, bo aktywny wypoczynek to najlepszy urlop. Ale pomyśl ile miejsc odwiedzilas i ile pięknych rzeczy zobaczyłaś! ! Wspomnienia zostaną na zawsze...

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 maja 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia to prawda :) swoja droga nie wiem czy to ciaza, czy juz upal daje mi sie we znaki, ale dzis to juz mi sie plakac za polskim jedzeniem chcialo.to jedzenie tu jest naprawde dobre, ale oni cukru daja serio do wszystkiego. Chyba zjem kilo ogorkow kiszonych jak wroce zeby mi sie wyrownalo.
    A jak Ty w ogole sie miewasz?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 5 maja 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, Kropek nawiązuje kontakt z mamusią?:)

    U nas majowka intensywna, nie mialam czasu myśleć o głupotach. Ale siknelam dzisiaj na pinka z południowego moczu i niestety biel razi po oczach, a to juz 12 dpo. Sikne jeszcze jutro rano, tak dla formalności :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 803 804 805 806 807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ