X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 27 lipca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak już jestem wywołana po raz kolejny to na bardzo ladnie poproszę o kciuki w przyszłym tygodniu :) mam 13 jajek :) punkcja w poniedziałek o 12.30, transfer w czwartek o 14.30 :) plus procedura przeciwskurczowa i akupunktura :) dziś o 00.30 pregnyl 2x :)

    Cabrera, Kaczorka, Achia, Malgonia, Angelika1313, Lunaris, Aga9090, Cheresta, Izape_91, DzulkaJ, by7mistake, Rucola, Ochmanka, Siwulec, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boćku! Zacny kurnik😄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko, wszystkie kciuki na pokładzie ✊❤️✊

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie kciuki! Zielona fala czeka, żeby na nią wskoczyć :)

    Ja oczywiście znowu siknęłam i kreska znowu wyrażniejsza, ogólnie jakoś mało ciążowo się dzisiaj czuje, przestało mi się tak kotłować w brzuchu ale no poprzednio dopiero w tym momencie dowiedziałam się, że jestem w ciąży więc tłumacze sobie, że na objawy jeszcze czas no i one też będą przychodzić falami.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta? :) Gdzie pink?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    BOĆKU wielkie kciuki za punkcie, transfer i wgryzanie! Niech nam panuje zielona fala!

    Cheresta piękna kreseczka <3

    Nowa betka w poniedziałek?

    Cudne brzuszki macie dziewczyny! Aż mi się zatęskniło <3 :)

    Iza a do Ciebie to bardzo chętnie na kawkę bym wpadła :D i poleżała na leżaczku! (hehe takie marzenie co może za kilka lat ma szansę na jakąkolwiek realizacje :P).

    Muszę wywołać naszego BAZYLKA ! Bazylkove a jak Ty się masz? niebawem będziesz na końcówce :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek mocne kciuki :)
    Małgonia, Carbera piękne brzuszki <3
    Nowa ja dziś nie sikalam. Zaraz jadę z mamą na cmentarz i do kościoła w jej rodzinnych stronach. Mam ochotę założyć podpaske, bo cały czas mam wrażenie, że zaraz dostanę @ a przez jakieś 3 godziny nie będę miała możliwości skorzystać z toalety. W ogóle przy każdej wizycie sprawdzam czy nie ma krwi, takiego mam jobla! Także nowa zupełnie tak jak ty nie czuję się "ciążowo". Może jak zobaczę jutro wyniki bety to troszkę poczuje się w ciąży

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocku kciukam z calych sil i mam nadzieje, ze za chwilke dolaczysz do tej zirlonej fali :)

    Nowa a pamietasz jak narzekalam, ze sie w ogole ciazowo nie czuje? Jeszcze w cisgu kilku godzin koze Ci sie to zmienic.

    Cheresta ja takie bole mialam w pierwszej ciazy. Srednio to bylo przyjemne. Mam wrazenue, ze w rej uchronila mnie przed nimi luteina dowcipna (podjezykowa nie dzialala az tak). Sprawdz proga i pogadaj z lekarzem o lutce. Jesli bedziesz szla do W to on Ci moze przepisac dla Twojego komforu (ja dalej dostaje wlasnie po to by mi brzuch nie dokuczal).

    Lunarisku myslusz o kolejnym? 😜


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, idę jutro na betę. Bety się aż tak nie boje, boje się proga ale nie wiem z kolei czy w ogóle go badać, i tak już biorę dupka, co mi to da? Ja nie miałam boli ale takie bąbelkowanie w brzuchu właśnie jak przed okresem przez dobre 4 dni.

    Mam nadzieje, ze poczujemy się pewniej jutro Cheresta :) chociaż obawiam się, ze ja chociaż odrobine pewniej poczuje się dopiero po potwierdzeniu na usg ze jest ok w 9 tygodniu.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pamietam doskonale Malgon :). Pociesza mnie, ze tak się stresowałas i właśnie tez skakały te objawy.

    A kreseczka pojawiła się dzisiaj mega szybko i nawet po wyschnięciu została na całej grubości już tak solidnie bordowa :).

    Malgonia, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, ze to tak calkiem nie uspokaja, ale mi troche pomagaly historie jak dziewczyny narzekaly na brak objawow lub ich nagly zanik a z ciaza bylo wszystko ok.
    Irvine i Malinka misly chyba jeszcze mniej niz ja i tez wszystko jest ok. Badz dobrej mysli, a profa powtorz dla sw spokoju lub chocby po to by w pore zwiekszyc dawke :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to najbardziej wkurzają mnie te cycki, trochę je czuje fakt, ale tylko od czasu do czasu nagle się robią obrzmiałe, potem się luzują. Od razu myśle o tym progu

    A miałaś Malgo takie dni na początku ze byłaś mega nerwowa? Bo ja mam taki dzisiaj, zabiłabym a wczoraj bym eMka zadusila miłością. Ogólnie tego tez nie lubię, bo ciąża ogólnie kojarzy mi się właśnie z takim spokojem a jak zaczęłam się denerwować to się zrąbało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 11:05

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja to ogolnie jestem nerwowa. Tzn generalnue do do rany przyloz (i gangrena murowana), ale mam bardzo niski prog miedzy spokojem a dzika furia. Ogolnie w ciazy staram sie bardziej nad tym panowac, ale mi to raczej bylo przykro. Bardzo latwo mnie bylo urazic i potrzebowalam ciaglej adoracji. Ale tak jak przypomne sobie swoje ciezarne kolezanki to mi nie padlo az tak bardzo na glowe.
    Szczera prawda jest, ze kazda ciaza nawet u tej samej kobiety jest inna i nie mozna ich porownywac. Kreska ladnue Ci cuemnieje wiec implantacja przebuega prawidlowo. Teraz trzeba zaciskac kciuki zeby genetycznie nic sie nie pomueszalo, a cala reszta zajmie sie lekarz i doprowadzi Cie bezpiecznie na drugi brzeg.
    Wiem, ze cgcialoby sie dla tego dzieciatka wszystko zrobic, ale tak naprawde to juz zrobiliscie co w Waszej mocy. Teraz bierz grzecznie leki, dbaj o diete (nie glodz sie to bardzo wazne) odpoczywaj kuefy potrzebujesz, ruszaj sie spokojnie gdy masz na to sily i nie czujesz "oporu" ze strony brzucha. Natura to tak wszystko pomyslala, ze sama da Ci znac czy potrzebuje snu, czego do jedzenia jej trzeba, ile masz pic itd. Wsluchaj sie w siebie i bedzie wszystko dobrze. A cyckow to od 5 tygodni juz w ogole nie czuje a raczej proga niskiego juz miec nie powinnam ;)
    Osobiscie wole luteine od dupka, a juz dowcipna uwazam za wspanialy wynalazek. Jesli martwisz sie progiem to moze warto isc w ta strone (jesli dobrze pamietam to podjezykowa slabo znosilas).

    frezyjciada, Natalia05 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam dowcipną, fakt ze jakiś czas bulo ok ale potem miałam wrażenie, ze mój organizm tego nie chce i tyle. Na dupku ogólnie czuje się bardzo dobrze, no zobaczę jutro tego proga, ale w sumie nastawie się chyba, żeby nie wpadać w panikę jak będzie dalej dosyć niski, bo to tez w sumie o niczym nie świadczy, kilka dziewczyn miało super ładny i skończyło się złe, kilka niski i jest ok :). Plamien żadnych nie mam, to chyba najważniejsze. Temp tez mam teraz taka jak w szczycie po owu :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia jak Ty jesteś gangrena, to ja Cię poznam z moim ślubnym😂 drugiego takiego nerwa to nie ma w promieniu dobrej mili!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lipca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń HAHAHAHA! o trzecim dziecku to chyba tylko w marzeniach! :D
    Nie to że bym nie chciała ALE.... Ciastek ma pracę jaką ma więc albo musiał by ją zmienić żeby być więcej w domu albo musielibyśmy poczekać aż Stasio zacznie przedszkole. Za 3 lata to ja już po 40 ale biorąc pod uwagę że udało by nam się jakoś w miarę szybko zajść (bo już teraz się bałam co będzie z ciążą a zaryzykować jeszcze mogłabym tak do 42-43 r.ż.), to problem lokalowy.
    Mieszkanie nadal mam na spółę z bratem (choć teraz mocno nad tym pracujemy żeby spłacić i wyprowadzić :P). To 3 pokoje, da sie żyć z 3 dzieci ale wiadomo- w miarę jedzenia apetyt rośnie. Pewnie zamarzyłabym o większym albo domu. Ech... i ciągle coś...
    Nie mówię tak, nie mówię nie. Poczekamy aż Staś podrośnie i zobaczymy jak będzie wyglądała nasza sytuacja życiowa ;)

    Ps OCZYWIŚCIE że chciałabym spróbować pyknąć córkę :D

    Malgonia, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 29 lipca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1be5a5c36015.jpg
    Chyba coś jest nie tak, test z dzisiaj na samej górze jest najbledszy :( powinien ciemniec A on jest taki sam jak w piątek, przy czym w sobotę już był ciemniejszy
    Nie wiem co mam myśleć, idę na betę 😪
    Nowa jak u Ciebie ?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 lipca 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta pamietaj, ze to tylko test. Moze to akurat taka sztuka co slabo naciaga. Trzymam kciuki za piekna bete ktora Cie uspokoi.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie robiłam już testu, na betę zaraz lecę trochę spóźniona ale do jakiegoś punktu malego koło mnie wiec wyniki pewnie wieczorem

    Kciuki za ładna betę Cheresta, to właśnie tylko test, a pinki nie są jeszcze jakieś najlepsze. Tymi moimi testami się nie sugeruj bo one jakoś naprawdę szybko ciemniamy na tych nordach, większość dziewczyn się stresuje przy porównywaniu, Małgo chyba tez pamietam jedna kreska się nie podobała, dobrze będzie!

    Kciuki wielkie za super wynik! A proga tez robisz? Ja robię ale tez się nim stresuje

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobilam tez proga, mysle że wynik będzie około 15. Przynajmniej zawsze tak było

    Malgonia lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 853 854 855 856 857 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ