X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Proga jeszcze nie mam. Chyba jutro nie będę robić bety, po prostu pojadę na wizytę. Jak będzie kazał powtórzyć to zbadam dopiero w środę

    Noo, może tak najlepiej, podpytaj się i od razu będziesz wiedziała po dzisiaj czy przyda się jakiś prog.

    Cabrera - jak to mówią, będzie piłkarz :D

    Cabrera lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 29 lipca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron malutki 9,6 ng/ml 😢

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczka, spokojnie, ja przy takiej becie jak Ty teraz miałam prog 12, a w poprzedniej ciąży 11 a poroniłam nie przez proga. Rozkręci się! Ale do lekarza iść musisz bo dupek albo lutka koniecznie potrzebna dla wspomagania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2019, 15:47

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, no próg nie jest szałowy, ale nie z takim ciąże się utrzymywały :) a bierzesz jakiegoś proga? Dupka, Lutkę??


    Aga, biorę max. dawkę magnezu już...a brzuch twardnieje i to bardzo często, kilkanaście razy dziennie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera a który bierzesz? Wg mnie bardzo dobry jest magne b6 forte, bo to lek nie suplement diety. Ja czasem i po 6 na dobę jadłam. A co lekarz a to? No i nospe 3x1 też na skurcze łykałam

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Ty chyba miałaś na początku słabego proga a wszystko było oki, nie? :) Mi się wydaje że przy becie ok 20 prog zazwyczaj sam z siebie nie jest szałowy, bo przecież on zjeżdża po owulacji i dopiero betą wystrzela w górę. No ja też miałam przecież teraz lipę i teraz cudnie podskoczył

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Cabrera a który bierzesz? Wg mnie bardzo dobry jest magne b6 forte, bo to lek nie suplement diety. Ja czasem i po 6 na dobę jadłam. A co lekarz a to? No i nospe 3x1 też na skurcze łykałam

    No właśnie ten biorę + duphaston (ponoć też ma działanie rozkurczowe). Na nospę źle reaguję, więc jej unikam. Lekarz wie, trochę martwi go częstotliwość, ale mu ufam (to znajomy Gin i gdyby coś było nie tak, to na pewno skierowałby mnie do szpitala).
    Będzie dobrze :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, proga można podkoksować...ważne, żeby beta rosła :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Aga, Ty chyba miałaś na początku słabego proga a wszystko było oki, nie? :) Mi się wydaje że przy becie ok 20 prog zazwyczaj sam z siebie nie jest szałowy, bo przecież on zjeżdża po owulacji i dopiero betą wystrzela w górę. No ja też miałam przecież teraz lipę i teraz cudnie podskoczył
    Tak ja miałam słabego i badalam go do 6 tc ale brałam dupka 3x1 i później luteinę 3x1 więc faktycznie wartości były wyższe (przy bodajże 12? Zaczęłam brać leki) . Ja to wogóle i prog taki sobie, przyrosty bety po 19 % także wszystko wskazywało, że będzie źle.
    Frez chyba też miała niski prog z tego co pamiętam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2019, 16:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    No właśnie ten biorę + duphaston (ponoć też ma działanie rozkurczowe). Na nospę źle reaguję, więc jej unikam. Lekarz wie, trochę martwi go częstotliwość, ale mu ufam (to znajomy Gin i gdyby coś było nie tak, to na pewno skierowałby mnie do szpitala).
    Będzie dobrze :)
    No to kochana dużo wypoczywaj. Z tego co kojarzę to Luna chyba dostała później spasmoline (?) na skurcze

    nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 lipca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, ale jeszcze nie jest tragiczny. Spokojnue zacznij brac proga zeby maluszkowi pomoc.

    Cabrera mi bez luteiny ciagle brzuch twardnueje, a i po niej roznie bywa. To chyba taki urok bycia w ciazy. A u Ciebie to juz moga byc skurcze braxona hicksa.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 lipca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Progesteron malutki 9,6 ng/ml 😢

    To ja tylko powiem, że koleżanka przy bardzo podobnej pierwszej becie do Twojej - miała progesteron w okolicy 8. Lekarz powiedział „elegancko”. Nie brała niczego - żadnego duphastonu, ani luteiny. Jest już w 7 tygodniu. Mocno trzymam za Ciebie kciuki!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, specjalnie dla Ciebie i przy okazji dla Sylwii z miesięcznego kupiłam pinka, patrz :)

    79c595b3d94b3a19med.jpg

    Malgonia, Angelika1313, Lunaris, Aga9090, Cabrera, Ochmanka, Achia, JustynaG, Rucola, mi88, Emiilka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam na szybko pogratulować betuniek <3 niech dalej rosną -najlepiej w szałowym tempie.

    Nowa -bardzo fajne porównanie- mega róznica. Cheresta leć do rosmana i kup kilka. To ostatnia okazja na najbliższe miesiące żeby sobie coś obsikać ;) (potem tylko nogi).

    Cabrera patrzę na Twój suwak pod wpisem- 72 days to go! o mamo! Kiedy to zleciało??? Kobieto Ty rodzisz za chwilę :D Jak napisałaś o KTG to dopiero to sobie uświadomiłam :)

    Lece bo moi Panowie rozrabiają na całego- głównie ten mały nieodkładalny.

    Malgonia, nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 29 lipca 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta moja gin na proga 7dpo od 7,2 do 9,6 mówiła że wszystko jest dobrze. Ja się na of nabawiłam manii minimum 10+ 😋 podkoksujesz i będzie dobrze!

    Co do kibelków to rękami i nogami popieram Angelikę. Te kołnierze to jakaś zemsta chyba. No i koniecznie wyprofilowany na antychlapanie!

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- wow,ale różnica,. naprawdę można się zestresować po czymś takim
    Dziewczyny- kciuków nie puszczam!!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 lipca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, a to z tego samego sika :)

    Lunaris j to się nie mogę nadziwić, że Stasio już taki stary :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wybierasz się do lekarza? Jeśli potrzebujesz progesteronu to jutro mogę Ci wysłać z samego rana tylko wyślij mi zaproszenie do przyjaciółek.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rukola kochana dziękuję <3 Dziś o 16 mam wizytę i na pewno poproszę o receptę

    Lunaris, Rucola, Cabrera lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak ja miałam mega niski i to przy dużo wyższej becie. A Florek cały i zdrowy(pomijając tą nieszczęsna kraniostenoze).

    Dziewczyny tyle to ja wiem, że bezkolnierzowy! Tylko jaki wybrać co by nie chlapał... Jest tego tyyyyle na rynku, że w życiu nie myślałam, że tyle czasu nad kiblem będziemy dumać 😂

‹‹ 856 857 858 859 860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ