X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 września 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Bazylku jak się czujesz?:)

    Dziękuje dobrze :) mam już skierowanie na cc także czekamy aż coś ruszy :)

    Izape_91, Achia, Lunaris, Cabrera, Malgonia, nowa na dzielni, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dziękuje dobrze :) mam już skierowanie na cc także czekamy aż coś ruszy :)
    To też już trzymam kciuki :)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 września 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA <3 <3 <3 pięknego proga wyhodowałaś! Ja wierzę że teraz będziesz miała dużo czasu na to żeby szyć- dla siebie! <3

    Bazylku melduj się tu częściej co byśmy się nie musiały zastanawiać gdzie jesteś ;)

    Kotowa ... jak bym mogła to bym Ci oddała trochę mojej siły a nawet macicy.

    Dziś oglądałam program i mówili o tym jak kobiety rodzą za pieniądze. Zachodzą w ciążę i po porodzie zrzekają się praw do dziecka na rzecz pary która to opłaca. Mężczyzna jest biologicznym ojcem. Może ludzi to oburza i owszem nie powinno tak być ale jak patrzę na te setki dziewczyn walczących o choćby jedno dziecko to wiecie co? Wcale się nie dziwię :( w desperacji człowiek chwyta się każdej opcji :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 16:38

    Kotowa, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza gratulacje 😊
    Właśnie ogłosili realizatorów programu dofinansowania in vitro na Mazowszu 😁 będziemy próbować się załapać

    nowa na dzielni, Cabrera, Malgonia, Achia, Aga9090, JustynaG, Lunaris, Izape_91, Anna Stesia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 września 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Iza gratulacje 😊
    Właśnie ogłosili realizatorów programu dofinansowania in vitro na Mazowszu 😁 będziemy próbować się załapać

    Cheresta uda sie :) lap byka za rogi.

    Lunaris czytalam o parach gdzie przy problemie meskim pary same ustalaly ze kobieta poszuka " wrazen" na boku bo np nie bylo ich stac na inseminacje itp. Z reszta sama przetrzasnrlam ibrernet w poszukiwaniu dzieci na sprzedaz. Serio gotowa bylam przywiezc bobasa z Kambodzy gdyby inne opcje zawiodly.

    Kotowa oby i u Was w koncu trafil sie ten szczesliwy rozklad genow. Mysle czesto o Tobie.

    Bazylku to przebieramy nozkami tu razem z Toba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 18:49

    Kotowa, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 września 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3 marzę teraz tylko o tym, żeby za jakiś czas zobaczyć zarodek i posłuchać serduszka... Przepraszam, że się nie odniosę do każdej z Was, ale próbuję opanować emocje i różnie mi to wychodzi.

    By7mistake i Cheresta, mocno trzymam za Was kciuki <3

    Moja umowa o pracę kończy się dokładnie w przewidywanym dniu porodu. Przypadek?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 września 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie słyszałam przed chwila w radio reklamę o tym programie w Mazowieckim:). Trzeba korzystać! Myślałam ze to trudniejsze a nas szybko zakwalifikowali :)

    Hej kotowa! :) pamiętaj ze na zielona fale wskakuje się zazwyczaj w kilka na raz ;)

    Mojemu eMkowi ściągnęli już szwy po operacji. Aż mam trochę wyrzuty ale całkiem dodawało mi otuchy ze on tez w takiej nienajlepszej formie sobie ze mną w domu siedział :D. Ja z Mdłościami, on obolały, obydwoje spać o 22 :D, obydwoje z zerowym libido, zgrany duet

    Malgonia, Lunaris, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 września 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, może załapie się na kolejną. Najpierw musimy się dowiedzieć czy mamy jakieś zdrowe zarodki, a później jeszcze dłuuuuga droga przed nami. Planowaliśmy transfer dopiero w lutym, jeśli nie będzie zdrowych zarodków, to w tym roku czeka mnie jeszcze kolejna procedura

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izus !!!! <3 Ty wiesz jak mocno Ci kibicuje !!! Trzymam kciuki kochana !!! Ściskam 😘

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 września 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa umawialiśmy się że razem gasimy światło na wątku i zamykamy drzwi, to się teraz nie wymiguj! Trzymam mocno kciuki :* ja Cię za sobą pociągnę ! :d

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 17 września 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, skoro juz o tym wspominasz, o ile dobrze pamiętam ja chyba mialam wyciągnąć klucz z drzwi, wiec jestem zaraz po Was!! :D swoja drogą, ciekawe ile z nas z tej historyjki ma juz kolo siebie soje maluszki :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 września 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7 duuuużo :) popatrz na pierwszą stronę ex testerek a to i tak nie wszystkie :) dla mnie to miejsce dawało mi motywację do dalszej walki, siła kobiet robi swoje. Dlatego nawet kiedy się już doczekałam swojego cudu to nie umiem się rozstać z OF i z Wami.

    Cheresta świetna wiadomość! Oby szybko wszystko poszło. A może się nie doczekacie tak jak Nowa? ;)
    Zauważyłyście dziewczyny że czasem jak sobie zaplanujemy coś- jakieś badania, zabiegi, ivf czy choćby adopcję (jak Yos) to dzieją się czasem magiczne i niespodziewane rzeczy? :) Wszystkim oczekującym takich życzę!

    Miłego dnia

    Ps wlazłam oczywiście podglądać czy Iza sika na coś z rana :P

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 września 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zbladlam ze mi sie telefon w nocy rozladowal i zw przekocze testa a tu cisza ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja was też tu podglądam i czekam na ciemniejący test Izape.
    Fajnie że wy tutaj takie zgrane,dajecie nadzieję widząc że cierpliwość i walka do konca się opłaca i kończy się wymarzoną dzidzia.
    Trzymam za was wszystkie kciuki !

    nowa na dzielni, Cabrera, Ochmanka lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 września 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza <3 kciuki mocne :)

    Nowa kiedy kolejne usg :) ?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza gdzieś Ty się zapodziała? Czekam i czekam...

    Dziewczyny jak robicie buraczki do obiadu? Mam ochotę na takie buraczki.... Ale robię za każdym razem z innego przepisu i jeszcze nie trafiłam na TE idealne....

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 września 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Iza gdzieś Ty się zapodziała? Czekam i czekam...

    Dziewczyny jak robicie buraczki do obiadu? Mam ochotę na takie buraczki.... Ale robię za każdym razem z innego przepisu i jeszcze nie trafiłam na TE idealne....

    a co z operacja? bo chyba mi umknelo cos

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape! Też czekam!:)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 września 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ja razem z Cabrerką poszłyśmy w plan IVF i obydwie zaciążyłyśmy :). Ja mniej szczęśliwie ale to i tak był milowy krok.

    Kotowa a kiedy się okaże, co z zarodkami? Dopiero przed transferem? Bo nie do końca wiem jak to działa

    Yos w przyszłą środę, świruje! Czuje cały czas, że w brzuchu się dzieje (co jest dla mnie największą różnicą pomiędzy tym, a poprzednim razem, kiedy chyba największy niepokój wynikał z tego, że miałam wrażenie, że w tym brzuchu nic nie mam od jakiegoś czasu a teraz mam czasami wrażenie, że mnie tam smyra ;D), ale to że mam ten brzuch taki mały mnie niepokoi ;P.


    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 września 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a jakiś przepis z kwestii smaku próbowałaś? Tam chyba najbardziej pewnie :). Ja buraki kupuje gotowe ugotowane w biedrze albo lidlu :D, taka jestem leniwa ;P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 879 880 881 882 883 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ