X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa trzymam kciuki by brak emka to byla jedyna niedogodność, a porod byl lekki, mily i przyjemny :)
    Spraw sobie jakas przyjemnosc na koniec o ktora ciezko jesli nie masz 4 godzin ciagiem czasu ido boju:)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta super brzuszek, ładnie wyglądałas 😍

    Małgonia ale śliczny cukiereczek 😍 już nie taka malutka

    Frez kciuki mocne!! Daj znać po wizycie 😀

    Nowa mam nadzieję że dotrwasz jeszcze tydzień. Wtedy już ciąża donoszona 😍 a potem już z górki. Właściwie już masz ostatnia prosta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2020, 20:02

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciukasy żebyś jeszcze ciut pochodziła z tym brzuchem!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 marca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dd5ee39279b7.jpg

    nowa na dzielni, kittinka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, wytrzymaj jeszcze chwilkę, może sytuacja się trochę unormuje.
    Ja miałam podobnie, brak szyjki i lekkie rozwarcie i urodziłam 37+4 :)

    Trzymam mocno kciuki ✊✊
    I czekamy na relacje z porodu 😉

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 marca 2020, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, zamierzam jeszcze wytrzymać :). Tzn nieczułe się teraz porodowo, w jakimś 35 tc miałam takie kilka dni gdzie miałam skurcz na skurczu i wydaje mi się, ze wtedy szyjka poszła. Potem mink dużego ruchu (nie mogłam się powstrzymać od pomagania s remoncie chociaż teoche ;)) skurcze miałam już sporadycznie. Teraz mam może kilka dziennie wiec chyba jeszcze nie czas. Tylko mam wrazenie, ze mały próbuje mi się wciskać głową niżej. Ja już z ta sytuacja sama nie wiem, czy za miesiąc będzie coś lepiej, czy tylko gorzej. Ogólnie staram się w ogóle tym wszystkim nie denerwować i spokojnie sobie czekać

    A jak tam u Was Cabrera? :) Jak młody?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, masz bardzo dobre nastawienie 😊
    Mimo tej trudnej sytuacji przecież za chwile przyjdzie Wasz ukochany synek na świat (imię pozostaje bez zmian W.?).
    Zdecydowałaś się na Lutycka?

    A u nas wszystko bardzo dobrze.
    Aktualnie rozszerzamy dietę (wczoraj mały wciągnął 3/4 banana 😍 ).
    Za chwile stuknie nam pół roku (😱).
    Dziecko mam naprawdę złote ❤️
    Zostawiam go na chwilkę:

    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2020, 17:35

    nowa na dzielni, Cheresta, frezyjciada, Frelcia_na_tymczasie, Rucola, JustynaG, Yoselyn82, sliweczka92, Anna Stesia, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 marca 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowny! 😍 Raczej Lutycka :) Chyba, że po drodze się jeszcze coś pozmienia ze względu na sytuacje. Imię chyba tak, chociaż stwierdziliśmy ze zdecydujemy ostatecznie kiedy go zobaczymy (chociaż wszystko wskazuje na to, ze nie zobaczymy go w tym samym czasie). Na Polnej słyszałam ze chyba będą rodzić ewentualne rodzące z Korono, ciekawe w ogóle ile dziewczyn pozmienia swoje plany co do miejsca porodu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam, ze Polna ma byc zakaźnym szpitalem.

    No teraz pewnie panuje małe zamieszanie w tych szpitalach, ale dziewczyny się pewnie jeszcze bardziej solidaryzują.

    Będę tu zaglądała w oczekiwaniu na dobre wieści, także prosimy o meldunki 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrerka ale cudo 😍

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję że mi usg odmówią za półtora tygodnia jak mam termin :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ponoć wizyty ciążowe mają być traktowane jako te wizyty pilne.... Ja też się obawiam jak to będzie, bo 20 mam wizytę u mojej gin prywatnej, 25 na NFZ a 28 USG genetyczne....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mam nadzieję. Mam nadzieję, że kliniki nie zamkną. Dziewczyny...ale to jak mnie potraktowali w pracy to się pod sąd nadaje. Masakra..

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 marca 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się stało Frelcia?

    Mamaginekolog chyba mowila właśnie, ze ogólne wytyczne, ze w ciąży większość wizyt, na których ma być usg są traktowane jako pilne, a takie z usg prenatalnym to już w ogóle. W każdym razie koleżanka jest w 6 tygodniu ciąży i odwołali jej wizytę, powiedzieli ze na tym etapie wizyta jest większym ryzykiem niż jej brak i ma siedzieć w domu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freluś a co w pracy za akcja?

    Ja wysłałam papiery o przerwanie wychowawczego i kolejnego dnia od razu telefon on nowej kierowniczki, że chyba sobie żarty z nich robię i mam być poważna. Powiedziałam, że zgodnie z prawem mogę przerwać wychowawczy kiedy chce, więc nie rozumiem, gdzie ona widzi w tym żarty. Oczywko nic nie powiedziałam, że jestem w ciąży i że z dniem powrotu dam im L4....

    pilik, JustynaG lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę nawet o tym pisać. Powiem wam jedno. Kobieta kobiecie wilkiem.

    Ja mam mieć wizytę serduszkową. Póki co klinika normalnie przyjmuje ale nie wiadomo jak długo. Ja mam planowo pod koniec kwarantanny. Zobaczymy..

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 14 marca 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/094628bfeb4e.jpg.html

    Nie wiem co się zadziało bo 18 dni temu miałam obfita miesiączkę. Od wczoraj boli mnie jajnik i plamię więc dziś tak o zrobiłam test, nawet nie przypuszczając że coś mogło się zadziac kilka dni po miesiączce ioto co wyszło. Jadę zaraz do szpitala bo się przestraszyłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2020, 13:57

    Yoselyn82, Anna Stesia, Malgonia, Cabrera, Lunaris, Izape_91, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla!!!!😱😱😱😱😱😱😱 Dziewczyno!!!!! Dawaj znać koniecznie! Boże!!!! Oby to zdrowy maluszek zamieszkał tam gdzie należy!!!

    Moja siostra cioteczna dowiedziała się o ciąży w 5 msc! Bo normalnie miała okres przez ten czas. Dziecko zdrowe, niedługo kończy 5 lat. Oby i u Ciebie tak było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2020, 13:59

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/094628bfeb4e.jpg.html

    Nie wiem co się zadziało bo 18 dni temu miałam obfita miesiączkę. Od wczoraj boli mnie jajnik i plamię więc dziś tak o zrobiłam test, nawet nie przypuszczając że coś mogło się zadziac kilka dni po miesiączce ioto co wyszło. Jadę zaraz do szpitala bo się przestraszyłam...

    Ijeeeeeeeeeeeeeee ale czad <3 super super super!

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 marca 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Kingula ale super 💓 trzymam mocno kciuki żeby było wszystko w porządku. Ile tu ostatnio niespodzianek!
    Carbera cudowny maluszek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2020, 14:41

    Cabrera, Kingulla lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 960 961 962 963 964 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ