X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Frelcia trzymamy kciuki i czekamy jutro na info.
    W końcu MUSI się udać <3

    Chciałabym się obudzić i już być na usg serduszkowym a potem znowu i być w miare bezpiecznym 12 tygodniu..

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to ja zycze by szybko zlecialo tak do pierwszych ruchów :) potem ciaza jest juz calkiem fajna ;)
    O ktorej dziś wyniki?

    Ala majakis regres snu. Co ja odkladam to sie budzi. Ale bylam dzielna i po poltorej godzinie spania u mamy na raczkach i dlozylam ja w koncu do lozeczka. Dzis pierwszy dzien w kokonie bo z kosza mi wyrosla :( a dopiero co byla takim kurczaczkiem :/

    f20308126da1.jpg

    Izape_91, Rucola, kittinka, olik321, Lunaris, Cheresta, moyeu, Yoselyn82 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 marca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prześliczna jest! ❤️

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Frelcia to ja zycze by szybko zlecialo tak do pierwszych ruchów :) potem ciaza jest juz calkiem fajna ;)
    O ktorej dziś wyniki?

    Ala majakis regres snu. Co ja odkladam to sie budzi. Ale bylam dzielna i po poltorej godzinie spania u mamy na raczkach i dlozylam ja w koncu do lozeczka. Dzis pierwszy dzien w kokonie bo z kosza mi wyrosla :( a dopiero co byla takim kurczaczkiem :/

    f20308126da1.jpg

    Myślę że po tym co przeszłam będę miała na każdym etapie jakiś niepokój. Wyniki mam przed 18. Piękne masz to swoje Dzieciątko :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.

    I jak Frelcia?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia czekam na info!!!

    Malgon ależ ta Aluśka urosła!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 114. Doktorek zadowolony. Dostałam luteinę bo mam niski próg. Ale doktor powiedział ze dupek nie wychodzi we krwi i mam się nie martwić

    frezyjciada, Lunaris, JustynaG, Malgonia, nowa na dzielni, Kingulla lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 marca 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń cudo <3 jakie one są słodkie jak śpią :D

    Frelcia wspaniale! piękny wynik -kciuki cały czas zaciśnięte. Niby człowiek już w ciąży a to taki stresujący okres! Niech szybko Ci leci do kolejnej wizyty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2020, 19:24

    Frelcia_na_tymczasie, Malgonia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia cudnie!!! Nudnej ciąży!

    Frelcia_na_tymczasie lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff.. normalnie ledwo uspilam tego krasnoluda mojego, bo w nerwach patrzylam tylko, ze mi na forum zajrzec nie daje ;)
    Gratulacje. Niech rosnie pod niebiosa razem z Twoim brzuszkiem :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 marca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia <3 suwaczek pociążowy :)

    Malgonia, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Frelcia cudnie!!! Nudnej ciąży!
    Jak patrzę na ciąże po ivf to istny rollercoaster :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci Frelcia, że to z każdą ciąża tak jest! Nie ważne, czy ivf, czy inseminacja, czy naturalna. To jest moja 3 ciąża i zupełnie inna od dwóch poprzednich, a zarazem czuję się najgorzej nawet łącząc obie poprzednie🤣

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_tymczasie wrote:
    Jak patrzę na ciąże po ivf to istny rollercoaster :D
    I jest tak nawet do etapu pingwina Pik-Pok (stary tak ostatnio na mnie mówi, bo jak chodzę to bujam się na boki😂)
    910dfaa2bfec.jpg
    Zdjęcie jakościowo kiepskie, ale u siebie nie nam tak długiego lustra jak u mamy, która obecnie ma remont

    Frelcia_na_tymczasie, nowa na dzielni, frezyjciada, Malgonia, Lunaris, JustynaG, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    I jest tak nawet do etapu pingwina Pik-Pok (stary tak ostatnio na mnie mówi, bo jak chodzę to bujam się na boki😂)
    910dfaa2bfec.jpg
    Zdjęcie jakościowo kiepskie, ale u siebie nie nam tak długiego lustra jak u mamy, która obecnie ma remont

    Hehe mój mówi na mnie Kalafior :D bo wsadziłam klucze do auta do lodówki. W ciąży po IVF jest zdecydowanie inaczej ale to moje zdanie. Chodzi mi o psychikę.

    Brzusio cudny! też chcę taki :)

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_tymczasie wrote:
    Hehe mój mówi na mnie Kalafior :D bo wsadziłam klucze do auta do lodówki. W ciąży po IVF jest zdecydowanie inaczej ale to moje zdanie. Chodzi mi o psychikę.

    Brzusio cudny! też chcę taki :)
    Nie mam porównania, bo w naturalnej byłam dosłownie kilka dni. Mimo to nie odczuwam ciąży po in vitro jako coś innego. Wiadomo wystarana, wychuchana i wycierpiana, może dlatego nawet do polowkowych bałam się czy wszystko ok. Na szczęście czas szybko leciał (i leci dalej) i ani się obejrzysz też się takiego brzuszka dorobisz 😉 w końcu kiedyś musi być dobrze

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Nie mam porównania, bo w naturalnej byłam dosłownie kilka dni. Mimo to nie odczuwam ciąży po in vitro jako coś innego. Wiadomo wystarana, wychuchana i wycierpiana, może dlatego nawet do polowkowych bałam się czy wszystko ok. Na szczęście czas szybko leciał (i leci dalej) i ani się obejrzysz też się takiego brzuszka dorobisz 😉 w końcu kiedyś musi być dobrze

    Teraz walczę o progesteron bo mam naturalnie prawie żaden. Na szczęście jestem obstawiona lekami. W środę idę na usg i musi być pęcherzyk.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia my tu razem z Toba czekamy.

    Cheresta piekny kawal brzuszka :) wygodny domek :)

    Cheresta lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 marca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia bierzesz dupka w dawce dobranej przez lekarza i nic więcej nie możesz zrobić. Będzie dobrze 🙂 ja na luteinie 2×200 od dnia transferu dobiłam do wyniku 40 w 7dpt, wiec przynajmniej mialam na papierze że leki dają radę. Teraz profilaktycznie 2×100 i tak do końca ciąży
    Malgon i chyba całkiem spory domek, bo jak wspinalam się po schodach w rozpietej kurtce to aż sąsiadka mnie spytała czy aby coś się nie szykuje 😀

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Frelcia bierzesz dupka w dawce dobranej przez lekarza i nic więcej nie możesz zrobić. Będzie dobrze 🙂 ja na luteinie 2×200 od dnia transferu dobiłam do wyniku 40 w 7dpt, wiec przynajmniej mialam na papierze że leki dają radę. Teraz profilaktycznie 2×100 i tak do końca ciąży
    Malgon i chyba całkiem spory domek, bo jak wspinalam się po schodach w rozpietej kurtce to aż sąsiadka mnie spytała czy aby coś się nie szykuje 😀

    Dziękuję za ten komentarz :) biorę dupka 1x3 i lutinus 3x1 ale to dla spokoju mojej głowy jak to doktor ujął :D Fajnie Ci ta lutka podbiła proga. Mam nadzieję że jutro na badaniu wyjdzie już w normie.

‹‹ 958 959 960 961 962 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ