X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka pierwotnie lazala mi przyjsc 2 zeby pecherzyk zobaczyc. Nie nadtawiam sie na serduszko nawet 11. Gdyby nie to, ze z zalozenia chcialam juz chodzic do innego lekarza to pewnie bym do nien tego 2 poszla.

    Pasiata, troche mi lepiej. Pomalu dochodze do siebie. Dziekuje za podtrzymywanie na duchu.
    Wiem ze sie powtarzam, ale bol w macicy jest calkowicie normalny?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bóle od początku. Teraz jestem w 7tydz i 2dniu... I też mnie boli. Mi lekarka powiedziała, że bóle mogę mieć - w końcu wszystko tam powoli rośnie. I racja: w dżinsy się juz nie dopinam. Jestem spuchnieta w dole brzucha i najwygodniej mi w luźnych spodniach czy leginsach. Zazwyczaj boli mnie jak na @. Nie zażywam nic, bo nie jest to na tyle duży ból.

    Rano mnie mdli. Odrzuciło mnie od niektórych potraw. Ciąża na całego. Ja akurat ją przechodze w taki sposób. Ty jeszcze w innym.

    Pamiętaj! Moje przyrosty też nie były prawidłowe wszystkie. Spokojnie. Najważniejsze USG. A później badania, które tez stresujące są (ale na szczęście wynikiem w sumie mam dobre).

    Dużo spokoju! Ja dziś cały dzień leże. Jakoś tak mnie wzięło.

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dlatego nie badałam już bety mam złe doświadczenia...
    A któraś rano mi pisała żebym do lekarza szła, ale mnie to nie uspokoi bo wolę iść w czwartek i wiedzieć na czym stoję, ogólnie wyszłam z założenia że narazie jestem w ciąży przybyło czwartku, ja swiruje bardzo ale nie uspokoi mnie nawet codzienne usg, musi minąć 12tydz żebym trochę wyluzowala,

    Super się czyta o wózkach ale dla mnie to melodia dalekiej przyszłości, ehh powiem wam że jak nie byłam ww ciąży to czas szybko lecial a teraz jest mega wolno...

    Aha no i jakoś już nie mam żadnych objawów ciąży, i wiem że nie ma takiego objawu który pokazuje że ciąża ma się dobrze i przeciwnie,

    Poprostu gdzieś tam w środku chce wierzyć że teraz musi być dobrze mimo mojego wielkiego strachu

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia poczekaj co gin powie przy takiej becie na usg bedzie tylko pecherzyk a za 2 tyg powinno być serduszko. Wiem sama przeżywam katorgi bo dopiero w czwartek mam usg.

    Teraz czekam na zamówioną pizzę z kurczakiem i podwójnym serem :D

    Agniechaaaa, pasiasta, olik321 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floweer za mną wczoraj chodziła pizza. Ale nie zamówiłam i stwierdziłam, że dziś dzień będzie na to lepszy. To jest mi od rana niedobrze. :( zazdroszczę Ci :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, właśnie miałam pytać kiedy kolejna wizyta :) Smacznego!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam kochane. Bez Was to ja bym oszalala. Ale wrocil już mąż przytulił, pogłaskał kropka i troche mi lżej. Teraz mnie na zakupy zabiera zebym nie myslala

    pasiasta, Lusesita lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia podziel się tym księciem. :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w planach zrobić pizzę na sylwestra :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dziewczyny spędzacie sylwestra w stanie błogosławionym? :D

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a o której będziesz miała wizyte w czwartek? :)

    Ja sylwestra spędzam sama w domu bo emek ma nockę w pracy, ale nie narzekam bo wyspie się przynajmniej :)

    A co do pizzy to ja pewnie zrobię jutro albo w niedziele taka domowa pizze :) już mam na nią ochotę :)

    A narazie zjadłam pierogi z kapusta i grzybami mmm pyszne:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer - przez Ciebie teraz będę myśleć tylko o pizzy z kurczakiem! :p i o podwójnym serze..

    Sylwester - ciekawa jestem jak dotrwamy do północy. Nasza młoda po 20 musi mieć zgaszone światło, dostać cyca i spać przy mamusi.. ;)
    To chyba będzie typowy bal na białej sali.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, nie stresuj się na zapas. Niestety teraz trzeba czekać na rozwój sytuacji. Wiem jakie to trudne. Ale zajmij czymś myśli i będzie dobrze!

    Flo zazdroszczę pizzy. Ale mi smaka zrobiłaś. Jakoś w ciąży mam smaka na same niezdrowe rzeczy :/

    A my na sylwestra jedziemy na domówkę do przyjaciół pod Wrocław :) jedziemy już jutro więc pewnie będzie gruba impreza ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A jak dziewczyny spędzacie sylwestra w stanie błogosławionym? :D
    My w lozku przed tv :) pizza+herbatka i o północy picolo :D

    pasiasta, Flowwer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę.. ☺☺☺ ja najprawdopodobniej będę chora w łóżku z synem i pójdziemy spać, bo nawet nie mam ochoty na te fajerwerki o północy. Chce żeby ten rok jak najszybciej się skończył. ☺☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo! Mam podobne smaki! :* A jak ze słodkim u Ciebie? Bo ja słodyczy nie jem, a pożerałam czekolady i batoniki jak mało kto!

    Ja mam wizytę w środę. ;)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dziewczyny pomódlcie się proszę za moją kropeczkę. Wynik ze środy 764, dziś 1202 :(
    Mam nadzieję, że był skok przed poprzednim badaniem. Jestem załamana :(
    Kochanie, bez nerwów - znasz przecież moją historię - beta rośnie słabo, maluch rośnie ładnie. Ja przy takim przyroście szłam na 2ie usg i widziałam serduszko. I każdy lekarz mi mówił - nie patrzeć jak rośnie - ważne że rośnie. I nawet te moje 10%owe przyrosty okazały się OK. Więc bez niepotrzebnego stresu - to szkodzi małemu

    Bocianiątko, malka, Ruth, Flowwer lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kochanie, bez nerwów - znasz przecież moją historię - beta rośnie słabo, maluch rośnie ładnie. Ja przy takim przyroście szłam na 2ie usg i widziałam serduszko. I każdy lekarz mi mówił - nie patrzeć jak rośnie - ważne że rośnie. I nawet te moje 10%owe przyrosty okazały się OK. Więc bez niepotrzebnego stresu - to szkodzi małemu
    Nika jakby się dało cofnąć czas, to bym Cię Tobie samej zacytowała ;-)

    My na sylwestra w stosunku..przed tv i z picollo :-)

    Pizze jak ostatnio miałam smaki ro zamówiłam taaaka 60cm i dwa dni ją jedli, bo jak dotarła, to mi się odechciało ( tak wyglądają mogą zachcianki :-P ) ..ale burito bym wciągnęła :-D
    Byłam od zawsze słodyczoholikiem, a teraz nie mogę patrzeć na czekoladę :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 20:12

    pasiasta lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Nika jakby się dało cofnąć czas, to bym Cię Tobie samej zacytowała ;-)

    My na sylwestra w stosunku..przed tv i z picollo :-)

    Pizze jak ostatnio miałam smaki ro zamówiłam taaaka 60cm i dwa dni ją jedli, bo jak dotarła, to mi się odechciało ( tak wyglądają mogą zachcianki :-P ) ..ale burito bym wciągnęła :-D
    Byłam od zawsze słodyczoholikiem, a teraz nie mogę patrzeć na czekoladę :-P
    Haha, ile byś mi nerwów zaoszczędziła.
    Ja też miałam pecha, że poszłam do obcego gina, który mnie nastraszył. Potem drugi mnie opierdzielił, że mam się tak nie denerwować, a dopiero trzeci mi to na spokojnie wytłumaczył i pocieszył. Gdybym miała taki wykład o becie na początku, to bym w ogóle nue patrzyła na to jak rośnie, a wyłącznie na to CZY rośnie do 9 tygodnia (potem juz może nawet spadać). Teraz staram się zaufać sobie - no bo boli mnie macica to znaczy, że ktoś tam rośnie.
    Po Nowym Roku idę upuścić krwi na badania - ale na betę nie mam siły

    mi88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też tak myślę, że nie może ciąle rosnąć 160% bo by do końca 9 tygodnia skali zabrakło. Jakoś to będzie. Nic dla niego już więxej zrobić nie moge jak głaskać go i karmić luteiną. A kocham tą kropkę swoją jak nie wiem co.
    Nie mam komórki do tej lekarki u której byłam, ale jutro zadzwonie do przychodni może mi coś poradzi. Albo chociaż uspokoi. Już to samo miałam z progesteronem ze byl skandaliczny a jednak dzidzius dał rade.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ