X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 16 czerwca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! My żyjemy 😅
    Ja nie wiem jak Ty ogarniasz sama trójkę, podziwiam. Ale masz do pomocy dziadków? Dobrze kojarzę?
    Ja mimo tego, że dzieciaki mają po 3,5 i prawie 6 boję się w pojedynkę spędzać z nimi czas poza domem 🙈
    Ale to może ja taka niepociumana jestem 🤣
    Jak Ci się bliźniaki rozwijają? U mnieto była powolna droga, siadanie po skonczonym roku, czworakowanie w sumie super ale chodzenie u córki po skończonym 18tym miesiącu 🤣
    Rozszerzanie diety koszmar, dopiero po roku zaczęli jeść coś innego niż mleko.
    Noce dalej tragiczne, zasypiają koło 22 i wstają o 6. Jesteśmy rodziną zombiakow 🤣

    sliweczka92, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3413 9284

    Wysłany: 23 września, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk! Czy ktoś tu jeszcze czasem zagląda? Ja jakiś czas temu powróciłam na forum, bo wpadliśmy na pomysł trzeciego dziecka i od razu zatęskniłam za Wami 💛 jeśli któraś z Was akurat tu będzie to koniecznie dajcie znać co u Was 💛

    sliweczka92, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    9.09⏸️
    11.09 beta 88 ➡️ 13.09 beta 238 ➡️ 16.09 beta 914

    27.09 dwa pęcherzyki ciążowe, jeden zarodek
    2.10 mamy dwa serduszka ❤️❤️
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 5 października, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam, że wejdę i zobaczę co tutaj się dzieje :)
    @jeżowa czekam na dwie kreski 😍 widziałam, że działasz w SM, świetne pomysły ❤️

    U nas niezmiennie trójka :D najmłodsza ma już ponad 3 lata, nie wiem kiedy to zleciało 🫣

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 5 października, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jeżowa gratulacje 😍😍😍

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 5 października, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero doczytałam, że się udało i że są dwa ❤️❤️ spokojnej ciąży dla Was 😍 ja już bym chciała bobaska, ale obiecałam sobie, że najpierw muszę się trochę odgruzować przed kolejną ciążą i zrzucić nadprogramowe kg ale mi nie wychodzi 🫣

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 900 835

    Wysłany: 7 października, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż musiałam odzyskać hasło 🫣
    Wieczorem widziałam powiadomienie na @ że się coś tutaj dzieje.

    Jeżowa GRATULACJE ❤️❤️
    Bliźniaki są chyba zaraźliwe 🤣
    Najpierw Rucola, potem ja, teraz Ty...
    Z jednej strony współczuję ale to jest inny wymiar opieki nad dwójką. Z trójką dzieci jest kosmos 🫣 Ale z czwórką będziesz mieć kolorowo. Jestem na grupie bliźniaków z października 23 i jedna koleżanka jest w takim samym układzie jak Ty- nie wstydź się prosić o pomoc. Tyle mogę powiedzieć od siebie po tym roku. My też chodzimy na terapię...

    Śliweczka uważaj 🤣🤣🤣

    U nas minął rok 21.09
    Rozia chodzi od 9mż, mała wariatka z niej. Ustawia wszystkich jak to najmłodsza. Wszystko je i trzeba się chować przed nią 🤣
    Hubercik też chodzi ale od miesiąca. Indywidualista, uwielbia patrzeć w niebo i drzewa.
    Niestety już ma stwierdzoną astmę... 5 zapalenie płuc i oskrzeli właśnie 😞 ale zaczął się sezon i od miesiąca ciągle ktoś chory u nas... A gdzie do wiosny jeszcze 🫣

    Jest kolorowo. Stary dalej pływa, więc jestem sama w dużej mierze. Do pracy raczej nie wracam do momentu aż pójdą do przedszkola. Nie wiem co na to szefowa tylko...
    Urlop kończy mi się w połowie grudnia.

    Działam na Instagramie i tiktoku @wozkopedia także zapraszam jeżeli będą potrzebne wózki 😁 Nie idzie to tak jak bym chciała ale na razie się nie poddaję chociaż były już chwile zwątpienia.

    [age.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 7 października, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa o rany gratulacje 😍 zdrowia dla Was i nudnej spokojnej ciąży. Jak się czujesz, pewnie było niemałe zaskoczenie? Jutro moja Zuzia kończy 6 lat i wzięło mnie na wspomnienia jak obie z Agatką były takie malutkie 🥹 a za rok pierwsza klasa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października, 17:11

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 7 października, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, ale fajnie Was tutaj znowu zobaczyć 😍

    Ania, fajnie, że działasz! Zerknę na pewno i będę polecać innym, ja natomiast zajęłam się rękodziełem, robię różne cuda na szydełku, też zapraszam gdybyście czegoś potrzebowały ❤️ działam pod prywatnym kontem, to nie będę tutaj podawać, ale jak coś to jestem na priv ;)
    Już jakiś czas temu zrobiłam kurs i jestem doradcą chustonoszenia i też to nie idzie tak, jakbym chciała 😂

    Luna, sto lat dla Zuzi ❤️ moja urodzinki za 4 tygodnie 🥲 też nie mogę uwierzyć że to już zerówka. A za rok to już chyba 1 klasa 🤪🥹

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 7 października, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tymi bliźniakami to mnie nie straszcie 😂

    Ania_1003 lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 900 835

    Wysłany: 7 października, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za duże prawdopodobieństwo teraz 🤣

    Ja miałam na początku 5 pęcherzyków. Jak sobie pomyślę to aż mi słabo na samą myśl 🫣
    Tylko się przeleczyłam na anemię i Dentinox na prolaktynę. Standardowe leki z pierwszych starań i chyba przesadziłam 😂
    Także uważaj z tym odgruzowywaniem 🤣🤣🤣

    [age.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 7 października, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, tak właśnie funkcjonuje mózg matki trójki dzieci 🤪 miałam na myśli pierwszą klasę, no jasne że tak! Dziękuję w imieniu Zu za życzenia 😘
    Śliweczka obserwuje Cię na instagramie, tworzysz prawdziwe cuda 😍 widzę, że stawiamy na samorozwój, ekstra! Ja właśnie obchodziłam pierwszy rok mojej własnej kancelarii 🥹

    Ania_1003, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 7 października, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczęta, ja jednak wolałabym ciążę pojedynczą 🤪 za twoją radą Ania ograniczę suple 😂
    Ja od września mam całą trójkę w przedszkolu, czyli do około 15 mam czas na rozwój biznesu :D czasem aż mi dziwnie, bo odkąd się urodziła Hania to i wiecznie z dziećmi jestem. Miła odmiana ☺️

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 9 października, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka mocne kciuki za starania (jak już zaczniecie to daj znać, będziemy wspierać). I za ciążę pojedyncza, faktycznie ostatnio dużo bliźniaków 🙂 podziwiam każdą mamę bliźniąt, dla mnie jesteście bohaterki, że wszystko ogarniacie, podwójne szczęście owszem, ale też jest podwójnie ciężko.

    Ania_1003 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 900 835

    Wysłany: 9 października, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopóki nie weszłam w środowisko bliźniacze to myślałam że bliźniaki są takim ewenementem. A się okazuje że na każdym kroku można spotkać. No ale rzeczywiście ostatnio wysyp jest. Tutaj w wątku, to jedne po drugich jak widać 🤣

    [age.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 9 października, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Ty to już w ogóle fighterka jesteś, tyle czasu sama z trójką i to z małą roznica wieku. U mnie jest tak że jak jest środkowa i E to jest hardcore. A jak jest Najstarsza i E to jest taki luz 😅 nawet jest lepiej jak są we 3 niż jak Zu i E 🙈 to też kwestia charakterów, ale naprawdę robisz kawał dobrej roboty. Masz pomoc rodziców trochę żeby mieć czas dla siebie?

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 9 października, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jest mała różnica wieku, na szczęście mam męża na miejscu i po pracy oraz w weekendy zajmuje się dziećmi :) sama też sobie tego nie wyobrażam. Teraz jak chodzą do przedszkola to jest luz, w zeszłym roku starsza dwójka w przedszkolu a ja miałam czas dla najmłodszej. Też było fajnie. Moi też chodzą wcześnie spać, bo około 19 zwykle są w łóżkach 😇

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3941 3942 3943 3944 3945
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ