X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was ma może puregon na zbyciu...? Potrzebujemy do IVF, a nie mamy już refundacji :-(

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia nie martw się, na pewno maluszek rośnie, tym bardziej, że boli Cie macica, to typowy objawy

    Dziewczyny ja mam dziś gorszy dzień.. znowu wymioty.. nie mam na nic ochoty wmuszam w siebie bo wtedy mnie mniej mdli... jak m otworzył lodówkę to od samych zapachów porcelana..
    Mam trochę spadek formy
    A i u mnie wizyta za 3 tyg dopiero czyli 19 styczni, fajnie Flo i Pasiasta ze macie co 2 tyg. Mi kazała przyjść za 4.
    Myślę już o prenatalnych i moja gin namawiała mnie na test Pappa

    Malgonia, pasiasta lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik skoro lekarz kazał przyjsć za 4 tygodnie to znakiem tego Twoja ciąża wg niego przebiega prawidłowo. Gdyby miał jakieś watpliwości to pewnie kazalby przyjsc wczesniej.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Olik skoro lekarz kazał przyjsć za 4 tygodnie to znakiem tego Twoja ciąża wg niego przebiega prawidłowo. Gdyby miał jakieś watpliwości to pewnie kazalby przyjsc wczesniej.
    Wiem wiem tak sie chciałam pożalić, bo mam dziś trochę dość..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znalazlam info, ze w przedziale 1200-6000 podwaja się w ciągu 4 dni. Ja jestem na granicy więc moze to poprostu chłopak i nie szaleje z betą.
    Ale i tak wypije 2 meliskę.

    mi88, olik321 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    No i znalazlam info, ze w przedziale 1200-6000 podwaja się w ciągu 4 dni. Ja jestem na granicy więc moze to poprostu chłopak i nie szaleje z betą.
    Ale i tak wypije 2 meliskę.
    Małogniu tego sie trzymaj i juz postaraj sie nie myśleć.. choć wiem, że trudno

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik pewnie ja i bajka tak Ci zazdroscimy tych spotkań z toaletą, ze sobie nie wyobrazasz.;)

    olik321, Bajkaaa lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem lepiej mieć objawy niż ich brak, poprostu muszę iść na l4 bo inaczej sie zajadę.
    Dziś po pracy poszłam spać koło 16 wstałam o 19.30 z przerwami na porcelanę i teraz tylko szybko wyprasuję i idę dalej spać.

    PS przez pomyłkę wyprała swoją bordową sukienka z koszulą eMka ;p
    w końcu ma bladoróżową tak jak chciałam hahahah

    summer86, malka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha.. ja mam stany lekowe jak piore czerwone rzeczy od kiedy zaplataly sie mojej mamie czerwone majtki i zafarbowaly cala biala bieluzne mojego brata na rozowo ;)
    A zwolnienie polecam. Jesli tylko masz mozliwosc to nie ma co sie meczyc.

    olik321 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Flowwer a o której będziesz miała wizyte w czwartek? :)

    Ja sylwestra spędzam sama w domu bo emek ma nockę w pracy, ale nie narzekam bo wyspie się przynajmniej :)

    A co do pizzy to ja pewnie zrobię jutro albo w niedziele taka domowa pizze :) już mam na nią ochotę :)

    A narazie zjadłam pierogi z kapusta i grzybami mmm pyszne:)

    coś na 9.30 ale z kliniki zawsze dzwonią dzień wcześniej. Ja wczoraj obrzerałam się krokierami z grzybami i kapustą :) chyba mamy podobne smaki wszystko co słone.
    pasiasta wrote:
    Flo! Mam podobne smaki! :* A jak ze słodkim u Ciebie? Bo ja słodyczy nie jem, a pożerałam czekolady i batoniki jak mało kto!

    Ja mam wizytę w środę. ;)

    Ja to byłam cukrówka a teraz na czekolade czuć nie mogę.

    Ogólnie to mówią zabobony że synów będziemy mieć :D

    aiwlys wrote:
    A jak dziewczyny spędzacie sylwestra w stanie błogosławionym? :D
    ostatnio max do 23.00 wytrzymuje
    Kaczorka wrote:
    Flowwer - przez Ciebie teraz będę myśleć tylko o pizzy z kurczakiem! :p i o podwójnym serze..

    Sylwester - ciekawa jestem jak dotrwamy do północy. Nasza młoda po 20 musi mieć zgaszone światło, dostać cyca i spać przy mamusi.. ;)
    To chyba będzie typowy bal na białej sali.

    Jak długo później śpi ? I raczej pizza na czarnej liście dla mam karmiących :(

    malka wrote:

    Flo zazdroszczę pizzy. Ale mi smaka zrobiłaś. Jakoś w ciąży mam smaka na same niezdrowe rzeczy :/

    A my na sylwestra jedziemy na domówkę do przyjaciół pod Wrocław :) jedziemy już jutro więc pewnie będzie gruba impreza ;)

    Ostatnio chyba się starzeje bo nie mam ochoty na takie imprezy.


    Acha pizza była pyszna i nawet mdłości nie mam :D

    summer86, olik321, Malgonia, pasiasta, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, jakbtm czytała o moim schemacie dnia od października, o 16 powrót z pracy, godzina na ogarniecie spraw codziennych (obiad, zakupy etc.). Od 17 do 19 lub 20 drzemka o ile w ogóle wstanę i nie śpię do samego rana.
    Miało przejśc w II trym. - nie przeszło.
    Max chyba do końca stycznia dam radę pracować. Niestety osoba, która miała mnie zastąpić jednak nie chce zmieniac zakresu swojej pracy :( I teraz trochę nie wiem co dalej, ale nie moge się tym martwić.

    Malka, pocieszyłas mnie że nie tylko ja mam ochotę na nizdrowe żarcie ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:

    Malka, pocieszyłas mnie że nie tylko ja mam ochotę na niezdrowe żarcie ;)

    Ale na deser by zbyć moje wyżuty sumienia zjadłam pomidory z ziołami prowasalskimi i seler naciowy ( uwielbiam ) !!!!



    Olik współczuje tych spodkań z porcelanną jak u Agi :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo ja ogólnie też ostatnio już nie mam ochoty na imprezy. Zwłaszcza, że od roku z emkiem nie pijemy alkoholu i każda impreza około 22 przeradza się w mękę, bo tych gadek po pijaku to już mi się nie chce słuchać ;) ale będą sami najbliźsi przyjaciele więc mam nadzieję, że będzie fajnie :)

    Summer, przed ciążą bardzo dbałam o to co jem. Głównie warzywa, owoce, ryby. Wędlin praktycznie w ogóle nie jadłam. Chleba też bardzo mało. A teraz najchętniej to bym jadła chleb z szynką, pizzę, burgery i FRYTKI <3 mam mega smaka na frytki!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moim najlepszy daniem są tosty z podwójnym serem lub kotlet ale tylko z piersi kurczaka.
    Słodycze jak wcześniej pałaszowałam, tak teraz od niechcenia raz na tydzien zjem cukierka.
    No i jak każda wymiotująca wszystko co mączne, zatrzymuje trochę mdłości

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer nie myśl o zastępstwie tylko o swoim maluszku i juz na l4

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kulinarnie na się na noc zrobiło :-)..ja właśnie wmłuciłam kurczaka gotowanego (którego nigdy nie lubiłam!! O.O) z musztardą.. a teraz do łóżka ;-)

    Malka zwłaszcza takie z Maca lubiłam z córką w ciąży ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 22:49

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth dokładnie. Jak przed ciążą nie chodziłam do marca w ogóle, to od czasu jak jestem w ciąży byłam chyba już z 5x. Tragedia. I jeszce takie belgijskie bym zjadla, ale w okolicy chyba nigdzie nie ma.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jecie więcej w ciąży?
    Bo mi ostatnio włącza się mucenie.. w sumie zależy od dnia, ale chyba ogólnie jem troche więcej, napewno wieczorem

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, a olik ma rację, nie martw się zastępstwem tylko zmykaj na L4. Musisz odpocząć! Jak to powiedziała moja szefowa: praca to tylko dodatek do życia, nie przejmuj się nią w ogóle, są rzeczy dużo ważniejsze od pracy, a teraz zdecydowanie najważniejsze jest Wasze zdrowie :)

    Ale mi się szefowa trafiła ;)

    olik321, Flowwer, summer86, mi88 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Dziewczyny a jecie więcej w ciąży?
    Bo mi ostatnio włącza się mucenie.. w sumie zależy od dnia, ale chyba ogólnie jem troche więcej, napewno wieczorem

    U mnie to zależy od dnia. Czasem nie mam w ogóle apetytu, a czasem bym jadła cały dzień. Ale ogólnie ogólnie chyba jakoś dużo więcej nie jem, tylko właśnie mam smaka na niezdrowe rzeczy. Więc jak kiedyś na kolację była sałatka tak teraz kanapka z szynką, albo zapiekanki z serem. Wiec pewnie kalorii jest więcej...

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ