X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny na razie do Was nieśmiało zagladam, ale mam ogromną nadzieję ze wkrótce się to zmieni :)
    Chcialem zapytać czy wiecie może ci słychać u Emi??

    Czekamy tu na Ciebie :) niestety Emi się nie odezwała chyba od dwóch dni :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Emi co u Was?

    Zastanawiam się jeszcze co u Eweli, też się chyba nie odzywała dawno?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie biorę o tej 6 bo się:
    1. łudzę że zasnę jeszcze :D Po godzinie się poddaje i w końcu 'łykam',
    2. po wzięciu mam mdłości... i jakbym miała leżeć z nimi od tej 6 do 8 chyba bym zwariowała...
    3. miałam już okres że Letrox się nie wchłaniał i TSH skoczyło do 9 ponad- poza ciążą. Nie mam tarczycy stąd taka duża dawka i tak wydłużony czas...

    I tak źle i tak nie dobrze :( Wcześniej nie było problemu... budzik na 5, tabsy i spanie do 8. Teraz gdyby nie te mdłości i zwracanie tabletki, to brałabym od razu po przebudzeniu... nie chcę się po prostu męczyć jak i tak nie śpię. A jestem teraz pod nieobecność M u rodziców, z siostrą w pokoju więc żadne 'poranne' życie nie wchodzi w grę... i tak leżę przeważnie i czekam...

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nameczylam się i mi się pokasowało :-(

    Bajeczko ja też się martwiłam brakiem objawów, a od 7 tyg ruszyło z kopyta :-)


    Malka zrób w domu sama fryty :-) myk jest w tym, żeby wyciągnąć je z tłuszczu, jak zrobią się miękkie, osuszyć papierowym ręcznikiem, potem znów na kilka minut do tłuszczu, żeby się zarumienily- będą chrupiące :-) do tego sos czosnkowy domowej roboty- mniam :-D

    Aiwlys zdrówka Kochana! Ja od trzech miesięcy chodzę zaglucona..i nic nie pomaga- jedynie tony chusteczek dają radę :-P

    Malgonia przesyłam pozytywne myśli ;-) ja w takich chwilach wyobrażałam sobie, jak bede tulic maleństwo, kiedy się urodzi..Takie wizualizacje pomagały opanować stres ;-)

    malka, Bajkaaa, mi88 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj już mocniej czuje maluszka..nad ranem jak tylko zjem śniadanie uaktywnia się <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 09:45

    emi2016, Bajkaaa, Izolda90 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth ale wspaniale :) to musi być nieprawdopodobne.
    Przesyłsm mu gorące buziaki.

    Ja dziś prawie nie wychodze z łazienki, choć obawiam się, że to vardziej stres.. sle kuje jak powinno, cycki bolą, płskać mi się chce więc chyba hormony ok..

    Tule Was wszystkie. Jesteście kochane i będziecie cudownymi mamami.

    Ruth lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik to pewnie więzadła.
    Miałam tak przy gwałtownej zmianie pozycji albo przy wysiadsniu z auta, jak za szybko chciałam.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,przepraszam że się nie odzywam ale źle mi pisać z telefonu.... U mnie nic nowego... Akcja porodowa co jakiś czas się zaczyna,są regularne skurcze przez 2-3h i szatrzymuje się. Tylko tyle że już i szyjka macicy i pochwa zgładzona rozwarcie co dzień to większe ale chcą mnie przetrzymać do Nowego Roku,żeby Malutka podrosła choć trochę,bo wg usg ciąza jest Młodsza o 4 dni niż na suwaczku a Mała o jakies 1.5 tygodnia mniejsza..Boją się czy da radę . Póki co robią mi codzinnie badania,usg,ktg 2-3 razy dziennie i każą odpoczywać. Jeszcze tylko 2 dni.... Myśl€ że we wtorek ustalą coś konkretnego bo z tego co mówili miało być cc 26.12 ale z racji że przepływy są niezłe i dziecko ma się dobrze wstrzymali się z decyzją. Ciśnienie doszło do normy, tylko że codziennie puchnę bardziej,przybieram po 300-400g dziennie.... Zatrucie ciążowe za rogiem....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 09:55

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi jestem z wami całym serduchem i jestem pewna, ze Malutka sobie doskonale poradzi :*

    emi2016 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem normalnie. Chyba ;) często poranne mdłości sprawiają że ciężko mi cokolwiek zjeść. Ostatnio non stop mam tak , że czuje smak na KFC, zupę kapuśniak, czy makaron z pieczarkami... I gdy w końcu dostaje to, co chciałam, to mi się odechciewa i ledwie zjadam cokolwiek

    olik321 lubi tę wiadomość

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi jesteś pod dobra opieką, jestem z Wami myślami <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik u mnie tez takie szarpniecia, jakby coś się zerwało czasem :-P śmieje się wtedy, że się zapominam, że rosnę i jestem w ciąży ;-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymajcie się. Trzymamy za Was kciuki! ❤
    Skoro mają obawy, bo jest mniejsza to ile teraz ma/waży?

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymamy kciuki za Was, mała jest na pewno silna i waleczna <3
    Ruth ja się śmieje że jak mne tak w nocy zrywa ból to wlasnie brzuch rośnie! I serio wstaje z większym. A mąż się śmieje z moich teorii :p

    emi2016, Ruth lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Emi trzymajcie się. Trzymamy za Was kciuki! ❤
    Skoro mają obawy, bo jest mniejsza to ile teraz ma/waży?

    Raz mówią 2100 a raz 2300 najbardziej chodzi o to, że zwolniła ze wzrostem bardzo. Cały czas odpowiadała wiekowi ciąży a teraz się jakby zatrzymała :(

    Dziękuję Wan bardzo za kciuki i wsparcie. Czytam Was codziennie ale nie lubię pisać z telefonu :P

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i malutką <3

    Ania ja też biorę dużo dawką Eutyroksu 175mg, lekarz nie kazał na siłę popijać wodą, zdarza się, że niczym nie popije
    a skąd wiesz, że kiedyś skoczyło Ci TSH do 9 przez problemy z wchłanianiem?
    Mi tak czasami skoczy do 6 przez zmianę trybu życia np jak teraz nie uprawiam sportu i skoczyło do 4

    emi2016 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    emi trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i malutką <3

    Ania ja też biorę dużo dawką Eutyroksu 175mg, lekarz nie kazał na siłę popijać wodą, zdarza się, że niczym nie popije
    a skąd wiesz, że kiedyś skoczyło Ci TSH do 9 przez problemy z wchłanianiem?
    Mi tak czasami skoczy do 6 przez zmianę trybu życia np jak teraz nie uprawiam sportu i skoczyło do 4

    Ja kiedyś nie mogłam zapanować nad tsh. Badam od 2 lat regularnie co miesiąc po usunięciu tarczycy.
    Odkąd dowiedziałam się o podejrzeniu nowotworu, niestety pilnuję tego jak oka w głowie. Leciało w górę mimo zwiększania dawki. Ft3 i ft4 też nieprawidłowe już było i świadczące o za wysokiej dawce, a jednak szło w górę. Czekałam zawsze 30min z jedzeniem. A Letrox popijałam czymkolwiek...

    W zeszłym roku jak osiągnęło ten wynik 9, to endo zabroniła popijać sokami i kazała wodą- ja wody nie znosiłam. Ale przemogłam się. Po miesiącu spadło do 0.48... więc spektakularny wynik patrząc na 9 miesiąc wcześniej. Ogólnie czuję się lepiej przy wartościach 0.50-1.
    I tak popijałam przez kolejny rok wodą. Było wszystko ok. Do tego doszła dieta. Udało się zajść i nagle na wodę dostałam 'alergii'. Przy diecie piłam tylko wodę a teraz mi się cofa na samą myśl... tym bardziej rano na pusty żołądek jak mam z tabletkami się napić. Lądują zaraz poza ustami...

    I teraz się boję że jak znowu będę popijać czymkolwiek, to wrócę do tych drastycznych skoków tsh... a w moim przypadku ciąża + brak tarczycy to jakby wybierać między złem a złem... :(
    Letrox muszę dostać a co mi po nim jak przy wodzie zaraz ze mnie wychodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Raz mówią 2100 a raz 2300 najbardziej chodzi o to, że zwolniła ze wzrostem bardzo. Cały czas odpowiadała wiekowi ciąży a teraz się jakby zatrzymała :(

    Dziękuję Wan bardzo za kciuki i wsparcie. Czytam Was codziennie ale nie lubię pisać z telefonu :P
    Hmm to dlaczego uważają, że może sobie nie poradzić skoro nawet bliźniaki wypisują do domu jak osiągną 2 kilo.. A często rodzą się jako wcześniaki..

    mi88 lubi tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Hmm to dlaczego uważają, że może sobie nie poradzić skoro nawet bliźniaki wypisują do domu jak osiągną 2 kilo.. A często rodzą się jako wcześniaki..

    Martwią się przez moją cukrzycę,teraz nadciśnienie i gestozę i nie wiedzą jak dzieckoy na dziecko te zle przepływy w łożysku....

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, mocno zaciskam kciuki, zebys juz niedlugo trzymala w ramionach swoje ukocgane i zdrowe malenstwo :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ