X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny widzicie ja jestem taka panikara że po pracy polecialam na betę i tydzień temu w piątek miałam 881 a teraz mam 9848 a obliczylam że takie minimum to powinnam mieć niecałe 8000 więc myślę że mogę się uspokoić troszkę?

    Ja was przepraszam że tak ciągle o sobie :(

    Bajeczko, sliczna beta! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja robię tsh co tydzień. Wiem że może być nie miarodajne bo leki działają po 3-4tyg. ale to zalecenie ginki.
    Jak się dowiedziałam o ciąży to TSH było w górnej granicy normy. Endo kazała zostać przy tej dawce którą miałam a ja i tak zwiększyłam o 50.
    Po tygodniu okazało się że tsh skoczyło do 6,20... i teraz właśnie przez to pilnujemy co tydzień wyniku i dawek żeby szybciej zareagować.
    Ja działam tylko na Letroxie, bo nie ma co produkować u mnie tsh. Tarczyca jest od 2 lat wycięta. Dlatego wszystko kręci się na tabletkach...
    Po wycięciu mam problem z przełykaniem. Nawet małe tabletki rozgryzam bo nie pójdzie. Była ingerencja w okolice gardła przy operacji i litrami tabletki popijam.

    Mój przypadek jest specyficzny ;)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ale żeby nie było za kolorowo to Ania ma o wiele większą ta betę... Ale nie dam się zwariować jeszcze myślę czy w poniedziałek jej nie powtórzyć, TN nie wiem czy jest sens, ale w laboratorium już się umówiłam że mimo święta mi zrobią, no tak miałam iść spać :), do później dziewczyny

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziękuję dziewczyny ale żeby nie było za kolorowo to Ania ma o wiele większą ta betę... Ale nie dam się zwariować jeszcze myślę czy w poniedziałek jej nie powtórzyć, TN nie wiem czy jest sens, ale w laboratorium już się umówiłam że mimo święta mi zrobią, no tak miałam iść spać :), do później dziewczyny

    U mnie ogólnie wszystko szybko było... test tydzień przed @ i to żaden bladzioch tylko krecha. Beta w dniu @ była prawie 1400... w 4tc był pęcherzyk z zarodkiem... teraz dziecko starsze o tydzień niż termin OM...
    Nazywam Go Struś Pędziwiatr. Byle się tak nie spieszył do wyjścia zanim tatusiek z morza nie wróci.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zrobiłam sobie suwaczek a co tam może się uda :)

    Bocianiątko, Anna Stesia, mi88, Flowwer, olik321, Ruth, aiwlys, Kaczorka, Sarna84, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Jeszcze zrobiłam sobie suwaczek a co tam może się uda :)

    Bajka masz super wynik :) mnie dziewczyny z moim 1200 pocieszają. Na pewno jest wszystko dobrze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ja poprostu mam złe doświadczenia dlatego tak szaleje, jak to moja mama mówi błogosławiona jest niewiedza, w takich przypadkach kobiety które nie znają ryzyka to poprostu cieszą się ciąża i nawet przez sekundę nie pomyślą że może być źle, także życzę Ci właśnie takiego błogosławieństwa i spokoju, ja go nie mam ale życzę każdej z nas

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wszystko jest dobrze, ładny przyrost beta już wysoka, nie ma po co się aż tak stresować. Chociaż wiem że to jest bardzo trudne. Ja pierwszy tezy usg miałam co 10 dni, teraz mam co dwa tygodnie.
    Przy czym na samym początku byłam dwa razy w szpitalu i usg było kilka razy, ale ich nie liczę bo jeszcze nawet serduszka nie było, a szpital był z innego powodu tylko przez wczesną ciąże na ginekologi wtedy leżałam ;).
    Ja wlasnie tak z tydzien od usg byłam spokojna, a potem zaczynałam szaleć i dni się wlokły strasznie... teraz odrobinkę lepiej, ale też jeszcze nie jestem super spokojna. To chyba nigdy nie mija...

    Ania a jakbyś tylko sobie cytryny trochę dała? Ja wody samej nie dam rady, ale pije wodę przefiltrowaną, wrzucam do niej plaster cytryny, troszke wyciskam albo czekam i wtedy jestem w stanie pić.
    Ja nie wiedziałam że tak powinno się popijać euthyrox... ale to chyba też i dywidualne. Ja popijam co mam pod ręka - woda, herbata, sok itp. ale TSH mi ładnie spadło z 2,9 na 0.96 ostatnio więc chyba u mnie to bez znaczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 16:29

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja łykam Letrox 75. Przerzucilam się na łykanie w nocy jak wstaję na siku. Biorę na śpiocha i idę spać dalej. Rano prawie codziennie wymiotowałam i bałam się ze nie zdąży się przyswoić :)

    Ale mam nadrabiania Was :P

    Melevis lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Malgonia ja poprostu mam złe doświadczenia dlatego tak szaleje, jak to moja mama mówi błogosławiona jest niewiedza, w takich przypadkach kobiety które nie znają ryzyka to poprostu cieszą się ciąża i nawet przez sekundę nie pomyślą że może być źle, także życzę Ci właśnie takiego błogosławieństwa i spokoju, ja go nie mam ale życzę każdej z nas

    Wiem, ze sie martwisz. Ale wszystkie parametry masz w normie. Pomysl sobie, ze mimo wszystko wiecej niz jedno poronienie zdarza sie rzadko. Na pewno tym razem sie uda. Musisz byc choc troszke dobrej mysli.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Wiem, ze sie martwisz. Ale wszystkie parametry masz w normie. Pomysl sobie, ze mimo wszystko wiecej niz jedno poronienie zdarza sie rzadko. Na pewno tym razem sie uda. Musisz byc choc troszke dobrej mysli.
    Tym staram się pocieszać, ehh miałam iść spać a tu coś jeszcze robię, jedno jest pewne sprzątać mi się nie chce hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam zupełnie na odwrót z tą wodą. Podczas starań, szczególnie jesienią, jakoś nie miałam ochoty. Piłam ziółka, herbatki, kawę zbożową. Woda była zimna i bez smaku :D
    A praktycznie od początku ciąży na herbatki z reguły nie mam ochoty, za to piję szklankami wodę gazowaną. I to bez dodatków - wcześniej robiłam z lodem, cytryną i domowym sokiem malinowym, ale teraz na słodkie jakoś zwykle nie mam ochoty.
    Śmieję się, bo przed pozytywnym testem kupiłam sobie czekoladę na pocieszenie i miałam ją zjeść w razie negatywu, a w razie pozytywu jeść powoli - tak jeden pasek tygodniowo. Przy czym byłam pewna, że tego postanowienia nie dotrzymam, bo u mnie czekolada znika w ciągu wieczora (zdarzały się dni, kiedy w drodze z pracy kupowałam czekoladę na wieczór, zjadałam ją jeszcze przez powrotem męża, a potem chowałąm papierek, żeby nie zobaczył :D ).
    A tu mija dziewiąty tydzień ciąży, a ja do tej pory zjadłam jeden pasek tej czekolady i to bez większego apetytu.

    olik321 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, chyba ten suwaczek to przejaw myślenia życzeniowego, co? Marzy Ci się córeczka?

    Ja wiem, że łatwiej by mi było z synkiem - mąż by go zabierał na sporty i w ogóle pewnie bardziej się udzielał. Ja jestem mało babska, nie nauczę dziewczyny jak nosić szpilki albo robić mejkap. Ale tak naprawdę to zawsze chciałam mieć córeczkę. A teraz to chcę tylko tego, co już tam mam i kocham - i nieważne kim jest ;)

    pilik, summer86, Malgonia, Jadranka, olik321, Bocianiątko, Anna Stesia, Lusesita, Rucola, Sarna84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nam w sumie obojętna też płeć, byle by zdrowe było <3
    choć imię dla dziewczynki mamy, a dla chłopca tak średnio

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    a nam w sumie obojętna też płeć, byle by zdrowe było <3
    choć imię dla dziewczynki mamy, a dla chłopca tak średnio
    Też miałam imię dla dziewczynki, więc spodziewam się chłopca haha ☺☺

    olik321 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, i jaka w końcu decyzja? Nie pamiętam, Daniel, tak? Ja lubię to imię - kojarzy mi się z takimi rozsądnymi chłopakami (znam aż 2ch, ale każdy z innego pokolenia, także imię chyba można uznać za normalne-ale-nie-częste).

    A my dla chłopaka mamy ugadane już dawno. A z dziewczyną nie możemy dojść do porozumienia. Ja chcę Darię albo Renatę a m. Patrycję albo Sandrę (brr!).
    Same imiona z R! Jak będzie mieć wadę wymowy tk przerąbane ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 19:29

    aiwlys, mi88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja mam takie przeczucie że to dziewczyna jest:) mój już id lat ma imię wybrane ale mi nie bardzo się podoba ale to pieśń przyszłości a suwaczek to raczej, przejaw nadzieji że się uda :) chociaż troszkę go potrzymam :)

    Ja też mało kobieca jestem ale trudno mój mało męski to żeśmy się dobrali :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Bajka jakie stwierdzenia :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    hahah Bajka jakie stwierdzenia :)
    Hehe a co taka prawda :)
    Jest nawet taka piosenka...
    Brzydka ona brzydki on :) haha

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hehe a co taka prawda :)
    Jest nawet taka piosenka...
    Brzydka ona brzydki on :) haha
    Jakby to.moja kuzynka stwierdziła.. jo Cie prosza :-P

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ