X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi kochana, jutro już zejdziesz do swojej Kruszynki <3
    Wiem, że nie jest Ci łatwo. Tule mocno <3

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, jesteś bardzo dzielna i cudowna mamusia. Tak sie ułożyło, niedługo i Ty będziesz mogła wyprzytulac swoją Kruszynke. Teraz zbieraj siły!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, tak mi przykro, że nie możesz być z maleńką.
    A jak jej daliście na imię?
    Ile będzie się młoda jeszcze opalać?
    Jak Ty się czujesz? Jakby nie patrzeć, urodziłaś półtorej raza. Ja bym Ci nawet to policzyła podwójnie!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Innamorata – buziaki dla Michasia! Pewnie będzie ważył całkiem sporo, wszak Wy się za miesiąc z okładem rozpakowujecie. A jak w ogóle Twoje samopoczucie? Dajesz radę z tym pessarem?

    Flowwer, tak, jutro rano Nika u lekarza. A my pod gabinetem razem z nią! Mam nadzieję, że prześle nam update szybciej niż Ty, bo już miałam dzisiaj wsiadać w pociąg i Cię szukać po całym Śląsku! :-D

    Maleczko, możliwe, że to malutka. Ja pierwsze ruchy poczułam przed wigilią, więc w sumie dopiero w 19tc. A już niedawno dziecię mi przygrzmociło, ze było widać na zewnątrz :-D Matka dostała, aż ojciec poczuł (bo akurat „przypadkowo” miał tam swoją rękę).

    Ewela, fajnie, że się odezwałaś, kiedy wybierasz się na prenatalne?

    Barbarka, super, że u Ciebie w porządku. Na jaki fitness chodzisz? Jakiś pilates czy coś innego?

    Emi, jesteś bardzo bardzo bardzo dzielna! Szkoda, że umordowałaś się tyle na naturalsa, a skończyło się cięciem, ale tak czasami bywa. Współczuję i życzę, żebyś szybciutko doszła do siebie. Dużo zdrówka dla małej!
    A taki fitness dla kobiet w ciazy :) Same brzuchatki :D Tylko bezpieczne cwiczenia. A po porodzie pojde tam na fitness dla mam z dziecmi :)

    Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, czy możecie tak, jak mnie uczyły fraksyparyne sobie wstrzykiwać- zebrac fałskę i w nią wbić, a potem puścić i wstrzyknąć, na koniec rozmasować :-)
    Jeśli to nie ma dla Was różnicy jak, to może spróbujcie w ten sposób;-)

    Emi...wiem w takim razie co czujesz, młodego mi tak zabrali na neonatologie..jak zejdzie znieczulenie i wstaniesz, to pozwolą Ci pójść, albo zawioza do małej:-) najważniejsza robotę już zrobiłyście <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 21:20

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Emi, tak mi przykro, że nie możesz być z maleńką.
    A jak jej daliście na imię?
    Ile będzie się młoda jeszcze opalać?
    Jak Ty się czujesz? Jakby nie patrzeć, urodziłaś półtorej raza. Ja bym Ci nawet to policzyła podwójnie!

    Będzie miała na imię Łucja, na razie się nie opala tylko ją obserwują.... Położne mówią że rodziłam 2 razy bo tylko parcie mnie ominęło ....

    Anna Stesia, Flowwer, aiwlys lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, sliczne imię (mam tak na drugie, więc podwójnie się zachwycam). Współczuję Ci, że musiałaś przejść przez to wszystko, ale teraz z każdym dniem będzie lepiej!

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, po mału zaczyna sie robić ciężko :) do tego doszedł zespół cieśni nadgarstka, więc jest ogólnie wesoło. :D Co do pessara, będziemy go wywalać w 38tc :) szyjka ładna, 45mm długa :D młody dzisiaj uroczo walczył z głowica usg. ❤️ :D

    Flowwer, summer86, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, a jaką miała długość szyjka gdy zakładali Ci pessar?
    Ja mam teraz 34 mm i nic lekarz nie wspominał..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Będzie miała na imię Łucja, na razie się nie opala tylko ją obserwują.... Położne mówią że rodziłam 2 razy bo tylko parcie mnie ominęło ....
    Piękne imię i zapomniane....

    emi2016 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego kuzyna dzieci maja na imie Laura Szczepan i Lucja wlasnie :)

    Ja mam dla dziewczynki duzo imion .. tylko ciekawe czy corke splodzilismy.. ;) synek ma na imie Anton :)

    Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, a jaką miała długość szyjka gdy zakładali Ci pessar?
    Ja mam teraz 34 mm i nic lekarz nie wspominał..
    17mm także elegancko poszła do góry :)

    Sarna84, Anna Stesia, Agniechaaaa, summer86 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutki Adaś odrobinę przybrał, wciąż brzuszek jest malutki i zaniza nam masę, waży 1550 g, ale ważne ze jego wzrost postępuje zgodnie z prognoza wg ostatnich pomiarów. Przepływy wzorowe, mam się niczym nie martwić, przygotować mniejsze ciuszki i nastawić się na masę urodzeniowa max 3 kg.

    Inna, piękny wynik, dorodny chłopczyk będzie z Twojego Michasia :*

    Lusesita, Anna Stesia, Rucola, innamorata88, pilik, emi2016, Jadranka, aiwlys lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna 32tc o matko jak to leci :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Anna Stesia, po mału zaczyna sie robić ciężko :) do tego doszedł zespół cieśni nadgarstka, więc jest ogólnie wesoło. :D Co do pessara, będziemy go wywalać w 38tc :) szyjka ładna, 45mm długa :D młody dzisiaj uroczo walczył z głowica usg. ❤️ :D

    Szyjka super! Pessar zdzialal cuda! Ciesni nie zazdroszczę- miałam kiedyś i bez rehabilitacji trudno było wytrzymać, zwłaszcza w nocy. A Mikołaj już przygotowany na powitanie braciszka?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, wybraliście prześliczne imię dla córeczki <3

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clexane biorę już wieki... mam zalecenie przez ciążę i 6tyg. połogu więc jeszcze drugie wieki bedę brać
    Nigdy sobie sama zastrzyku nie zrobiłam. Zawsze robił to M a teraz mama.
    Nie ma u mnie reguły- zwykle igły gorzej wchodzą po lewej stronie... czasami wcisną 1cm i ona nie wejdzie a po chwili przebija skórę i z pędem światła 2cm igły się chowa. Ale nie omieszkuję czasami pojęczeć i pokrzyczeć :D
    Przy M leciały wiązanki jaki to on zły i niedobry podczas wbijania :D ćwiczę do porodu :D
    Niestety te 3min całej akcji trzeba przeżyć.
    Teraz wbijamy się między siniaki i zawsze na zmianę strony są brane. Ja siedzę i trzymam fałdkę- im mocniej ścisnę tym się bardziej wyżywam i mniej boli :D taki mój odstresowywacz. A oni wbijają i trzymam fałdę do końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 00:07

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi gratulacje dzielna kobieto!!
    Odpoczywaj, wiem że serce pęka ale już od jutra pewnie będziesz mogła zaglądać do swojej kruszynki <3

    Ja biorę neoparin 0,4 co do wskazówek widzę że każda inaczej, ja robię po bokach tak z 5-7cm od pępka. Bliżej miałam masakrę. Łapie fałdkę, wbijam igłe pod kątem 45 stopni (ważne sobie spojrzeć gdzie igła ma ostry czubek i nim wbijać, nie dawno to odkryłam a pomaga), wpuszczam płyn do końca (przy dawce 0,4 lekarka mówiła żeby wbijać tez to powietrze więc słucham) potem puszczam fałdkę i wyciągam igłe i nic nie masuje bo na początku jak masowałam to siniaki były koszmarne i mi przyjaciółka pielęgniarka powiedziała że to od masowania... więc u każdego inaczej :) Aa i ważne u mnie - pęcherzyk powietrza musi być na gorze. Jak jest na dole i pierwszy wejdzie to boli duuuzo bardziej i siniak gwarantowany. A co do wbijania - im bardziej zdecydowanie wbijesz tym lepiej dla Ciebie :).
    Mi się od kilku dni znowu gorzej wbija ale daje rade robić zastrzyki tylko w prawą stronę brzucha więc pewnie dlatego...
    A zastrzyki tak jak Amy do końca ciąży plus 6tyg połogu...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jeszcze chodzi o Clexane, to mi pomaga wziecie głębokiego oddechu i robienie zastrzyku na wydechu ;)

    Emi, Łucja to śliczne imię. Dziś już przytulisz córeczkę <3 Mam nadzieję, że noc minęła Ci spokojnie.

    Inna, to super się szyjka wydłużyła :) Współczuje tej cieśni nadgarstka :/

    Nikuś, kciuki mocne :)


    Miłego dnia życzę Wam wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 06:18

    StaraczkaNika, innamorata88 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, zaciskam kciuki za małego Rambo!

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ