X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Haribo już jest duży !!!! i najważniejsze że rośnie a na szczęście 2x taki zespół się nie zdarza.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Ja się dzisiaj taka wypluta czuje :/ zmęczona, śpiąca, mdli mnie cały czas :/ no i chyba lepiej żebym jednak poszła na l4 niż żebym pacjentce krzywdę zrobiła przez moje nieogarniecie ;p mój mąż tak mi mówi żebym szła, ale tak mi szkoda dziewczyn że będą w okrojonym składzie pracować, już jedna dziewczyna jest na dłuższym zwolnieniu...

    Serio też miałam w pewnym momencie wyrzuty ale później nie..... sory jak się coś stanie to im będzie tylko przykro a Ty będziesz całe brzemie wyrzutów mieć. Koleżeństwo jest do pewnego momentu.



    Malka powodzenia !!!


    Sarna już 31 tc osz.... już niebawem urodziny i narodziny :D

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Serio też miałam w pewnym momencie wyrzuty ale później nie..... sory jak się coś stanie to im będzie tylko przykro a Ty będziesz całe brzemie wyrzutów mieć. Koleżeństwo jest do pewnego momentu.

    Nie ma co mieć wyrzuty, koleżanki na naszym miejscu zrobiłyby to samo !
    U mnie jest młody zespół w pracy więc co chwilę któraś idzie na zwolnienie ciążowe i nikt nie ma im tego za złe....

    Edit: w sumie u mnie nawet gdybym chciała to nie mogłabym pracować, szpital od razu wysyła na zwolnienie... Flo - u Ciebie nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 11:48

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak macie tylko podejrzenie, że praca może zaszkodzić, to nie ma się co wahać. Dokładnie jak Flo mówi, w razie czego to Wy będziecie miały roztrzaskane serce, nie one.
    Też Wam się tak chce spać dziś? Mi się od paru dni coś śni, budzę się nad ranem do łazienki, ale dziś to dramat. Ciężko mi się trzyma telefon w ręce, tępo patrzę w monitor w pracy i myślę o łóżku.
    Flo, już jutro zobaczysz Fasolkę! Bardzo się denerwujesz?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Dziewczyny, jak macie tylko podejrzenie, że praca może zaszkodzić, to nie ma się co wahać. Dokładnie jak Flo mówi, w razie czego to Wy będziecie miały roztrzaskane serce, nie one.
    Też Wam się tak chce spać dziś? Mi się od paru dni coś śni, budzę się nad ranem do łazienki, ale dziś to dramat. Ciężko mi się trzyma telefon w ręce, tępo patrzę w monitor w pracy i myślę o łóżku.
    Flo, już jutro zobaczysz Fasolkę! Bardzo się denerwujesz?
    U mnie ze snem w miare, gorzej z kiślem zamiast mózgu.. brakuję mi słów, zapominam różne rzeczy.. masakra
    dodatkowo od dziś zbity biały śluz

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Flo, już jutro zobaczysz Fasolkę! Bardzo się denerwujesz?

    Na razie nie i tak wiem że nic już nie zmenie.

    AAA właśnie M przyniósł wędzonki świeże <3 i mam ucztę i ten zapach !!!! Nawet moje dwie sunie ciężarne to okupują stół :D
    Ja ostatnio pełna energii jedynie hipermarket mnie oszołomia chyba za dużo dźwięków i światła.


    emi2016, Sarna84, pilik lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Na razie nie i tak wiem że nic już nie zmenie.

    AAA właśnie M przyniósł wędzonki świeże <3 i mam ucztę i ten zapach !!!! Nawet moje dwie sunie ciężarne to okupują stół :D
    Ja ostatnio pełna energii jedynie hipermarket mnie oszołomia chyba za dużo dźwięków i światła.
    o fuj ja od dwóch dni nie ruszam mięsa, śmierdzi mi hahaha
    Ale w weekend wpieprzałam salceson na śniadanie a coo ;)

    Smacznego Flo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 12:19

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś noc średnia - miałam dziwne sny. Obudziłam się o 5 tak zła, że zasnąć potem 3h nie mogłam.
    Śniła mi się praca (po raz pierwszy od miesięcy) i jakieś chore historie rodzinne.
    Teraz dopiero przypomniało mi się, że śniło mi się także pierwsze karmienie w szpitalu i że poszło super łatwo, bezboleśnie i było to cudowne, więc oczywiście teraz siedzę i płaczę.

    Do 13 daję sobie czas, a potem w końcu muszę ogarnąć mieszkanie, bo zarastamy.

    Flo zazdroszczę wędzonek, u mnie tu ciężko kupić coś co przypomina chociaż naturalnie przygotowane wędliny ;/


    age.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;* od jutra idę na zwolnienie :)

    Flo, smacznego ;) ja w ciągu dnia jem delikatnie, bezzapachowy głównie, ale wieczorem mi mijają mdłości i wtedy sobie pozwalam :D

    emi2016 lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nawet moje dwie sunie ciężarne to okupują stół :D


    O rajuśku! To u Was taka stadna ciążunia w domu? Super!! :)

    Flowwer, mi88 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;* od jutra idę na zwolnienie :)

    Flo, smacznego ;) ja w ciągu dnia jem delikatnie, bezzapachowy głównie, ale wieczorem mi mijają mdłości i wtedy sobie pozwalam :D
    Tez tak mam..po 18 puszczaja lejce i wtedy lecą śledzie i mandarynki na zmianę :-D

    olik321, emi2016, Flowwer, mi88 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Tez tak mam..po 18 puszczaja lejce i wtedy lecą śledzie i mandarynki na zmianę :-D
    Śledzie i mandarynki <3
    I wędzone mięso <3

    Właśnie się szykuję do pożarcia słoiczka śledzi. Byłam tak wykończona dziś, że wyszłam z pracy dwie godziny wcześniej, zapakowałam się do łóżka i leżę. Jeszcze aż tak źle nie było. Ale i tak to lubię :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    O rajuśku! To u Was taka stadna ciążunia w domu? Super!! :)

    Połowa bab w domu w ciąży hihi a co jedna ma większe wymagania ;)


    Ruth wrote:
    Tez tak mam..po 18 puszczaja lejce i wtedy lecą śledzie i mandarynki na zmianę :-D

    jakoś na śledzie mnie nie bierze ale na mięso
    mi88 wrote:
    Śledzie i mandarynki <3
    I wędzone mięso <3

    Właśnie się szykuję do pożarcia słoiczka śledzi. Byłam tak wykończona dziś, że wyszłam z pracy dwie godziny wcześniej, zapakowałam się do łóżka i leżę. Jeszcze aż tak źle nie było. Ale i tak to lubię :)

    Smacznego i odpoczywaj to jedyny taki czas kiedy mżemy poleniuchować.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 17:43

    Sarna84, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ja mam dziś połowkowe po południu i proszę o mocne kciuki! :-)

    Czekamy!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka jak połówkowe?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po. Gabi ma 420 g! Ogólnie wszystko ok, jedynie wyszło że ma powiększone miedniczki nerkowe ale lekarka się kazała póki co tym absolutnie nie martwić, muszę przyjsc na kontrolę w 30 tyg.
    Z jednej strony wiem że to może zniknąć i tak przeważnie jest i cieszę się że wszystko ok, a z drugiej jakoś się zdenerwowałam tymi nerkami :(
    Małą na badaniu dostała jakiegoś ADHD, nie mamy na pół zdjęcia bo nie było jak zrobić, a filmik dość rozmazany:) i zasłaniala buzię rączkami, trzymała się za czoło itp :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 19:30

    summer86, Flowwer, Jadranka, Ruth, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale mi tu smaka narobiłyście na śledzie i wędzonki :) a w lodówce jakies pustki mam bo nie chciało mi się na zakupy jechać.

    Mi się dzisiaj śnił poród. Że czułam, że chyba się zaczyna, pomacałam się w kroku a tam już główka była i za 30s było całe dziecko. Nic nie bolało i się we śnie strasznie dziwiłam czemu wszyscy twierdza, że poród boli i że po co w ogóle te znieczulenia. Eh... żeby to była prawda ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    My już po. Gabi ma 420 g! Ogólnie wszystko ok, jedynie wyszło że ma powiększone miedniczki nerkowe ale lekarka się kazała póki co tym absolutnie nie martwić, muszę przyjsc na kontrolę w 30 tyg.
    Z jednej strony wiem że to może zniknąć i tak przeważnie jest i cieszę się że wszystko ok, a z drugiej jakoś się zdenerwowałam tymi nerkami :(

    Ibishka nie martw się na zapas. Skontrolujesz to w 30tyg i bedzi wszytsko ok. Ale wiem jak to jest jak już ziarenko niepewności zostało zasiane... Musisz być dobrej myśli. Cieszę się, że poza tym wszytsko w porządku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 19:33

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Pobieznie Was nadrobilam.
    Widzę że na tapecie sny i zachcianki. Ja tez mialsm sen, straszny sen :-(
    Że straciłam ta ciążę. To było straszne. Aż się boję do teraz jak o tym pisze :-(

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    My już po. Gabi ma 420 g! Ogólnie wszystko ok, jedynie wyszło że ma powiększone miedniczki nerkowe ale lekarka się kazała póki co tym absolutnie nie martwić, muszę przyjsc na kontrolę w 30 tyg.
    Z jednej strony wiem że to może zniknąć i tak przeważnie jest i cieszę się że wszystko ok, a z drugiej jakoś się zdenerwowałam tymi nerkami :(
    Małą na badaniu dostała jakiegoś ADHD, nie mamy na pół zdjęcia bo nie było jak zrobić, a filmik dość rozmazany:) i zasłaniala buzię rączkami, trzymała się za czoło itp :)


    Jak ruchliwych to dobrze!! A nerkami się nie przejmuj dobrze że są a narządy wewnętrzne rozwijają się do narodzin wszystko będzie tak jak powinno.

    Malka ja ledwo siedzę bo 800g wędzonki zjadłam ( teściu robi rewelacyjne). Teraz mam i ochotę na paprykę i grzybki marynowane :D
    Coś w tych snach jest bo też urodziłam ostatnio córeczkę i nic nie bolało. Chyba organizm nas podświadomie uspokaja.

    malka, olik321, pilik lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ