X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, znam z innego forum przypadek powiększonych miedniczek nerkowych, stwierdzony na etapie ciąży. Z maluchem wszystko ok, musiał po prostu przejść dodatkowe badania. Wiem, że łatwo się mówi, ale spróbuj się tym nie martwić. Po to robią te badania aby w razie czego na czas reagować.


    Flowwer, Emi - o której macie jutro wizyty?

    Co do śledzi, ja na początku ciąży jadłam kilka dni z rzędu, teraz nie mogę na nie patrzeć :P zawsze na święta robiłam śledzie, w tym roku pierwszy raz od lat nie będzie :)

    Mam pytanko, czy macie czasem uczucie takiego kłucia w pochwie? Zapytam o to jutro lekarza na wizycie, ale z ciekawości chciałam zapytać Was czy też Wam się to zdarza/zdarzało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 20:11

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer teraz nie mam takich kłuć, ale kojarzę, że jak miałam infekcje to nie dość, że siedziało to jeszcze czasem było takie kłucie.

    Flo też tak sobie pomyślałam, że chyba moja podświadomość próbuje mnie pozytywnie nastawić do porodu ;)

    U mnie jedyne co znalazłam w lodówce to jajka. I zjadłam właśnie z majonezem i szczypiorkiem i się ruszać nie umiem. Nie ma to jak lekka kolacja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 20:36

    summer86, Flowwer lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka ale miałaś teraz w ciąży infekcje czy przed takie objawy?

    Tez się zastanawiam czy czegoś się od aplikacji lutki nie nabawiłam :/ a tak uważam...

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    malka ale miałaś teraz w ciąży infekcje czy przed takie objawy?

    Tez się zastanawiam czy czegoś się od aplikacji lutki nie nabawiłam :/ a tak uważam...

    Miałam niestety w ciąży już dwa razy :/ moim pierwszym objawem ciąży był grzybek ;) ale dostałam globulki i dość szybko przeszło, tylko ponoć lubi nawracać. Ale jak nie masz innych objawów infekcji to może to coś innego. Może takie kłucia są normalne. Nie mam pojęcia. Skonsultujesz jutro z ginem

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer mnie kłuje, a jestem "czysta";-) lekarz mi mówił, że tam wszytko się rozciąga i może takie odczucie być.

    Mnie od mięsa odrzuca całą ciążę..

    Ibishka dziewczyny maja rację, czasem się tak w ciąży zdarza, ale to wszytko się zmienia, zobaczysz sama na następnym usg ;-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo o której jutro wizyta?

    StaraczkaNika, mi88 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Flo o której jutro wizyta?

    Na 15.30

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki! Kto wizytuję? Flo, summer i olik?

    Flowwer lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - U mnie też jest kłucie, a infekcji brak, więc to chyba normalka :)

    Ibishka - fajnie, że fika, aczkolwiek rozumiem, że szkoda fajnej fotki.

    Dziewczyny, trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty <3<3<3


    age.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki! Kto wizytuję? Flo, summer i olik?
    ja w pt

    malka lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też czasami kluje, najczęściej jak sie przemęcze, mowilam o tym lekarzowi, sprawdzil tylko czy z szyjka ok. Takie cka czesto sie zdarza w ciazy

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Na 15.30
    to mocno trzymam kciuki i czekam na foto maluszka <3
    summer za Twoją wizytę również i pilik
    Ależ jutro będzie dobrych wieści! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 22:00

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jutro mam przed świąteczny podgląd, jak wszystko będzie dobrze to będę spokoj a na święta :)...
    A powiedzcie bo zaczęłam się zastanawiać.. ta lekarka do której jutro idę jest na lux med, chodzę do swojej więc jej wizyt nie analizuje, ale wlasnie tak dzisiaj pomyslałam że byłam już u niej trzy razy, a ani razu mnie nie zbadała ginekologicznie, nie zmierzyła ciśnienia, nie zważyła. To normalne? Na wizycie mam usg zawsze i jak są wyniki to analiza plus recepty. Ja to tam nic bo pójdę do lekarza, któremu ufam, ale pomyslałam, że coś chyba jednak jest nie tak z tą lekarką...
    Ibishka cieszę się że wszystko w porządku! Z nerkami też na pewno się poprawi do następnej wizyty!
    Flower kciuki na piękne serduszko <3
    Summer kciuki za wizytę :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik ja mam złe doświadczenie z lekarzami na nfz i lux med czy medicover.. więc nie wypowiem się obiektywnie

    dziś ja jestem złą matką od 3 dni na wieczorne mdłości pije cole ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 21:59

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, wiele z nas tak robi/ robiło :P

    Pilik, mój mnie nie waży (póki co :P), ale ciśnienie mierzy i badanie też jest, nie na każdej wizycie, ale na początkowych było prawie za każdym razem.
    A robi Ci wpisy w karcie ciąży? Tam w zasadzie są te wszystkie dane, więc od czasu do czasu chociaż powinna. Dobrze zatem, że masz drugiego lekarza.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer kartę mi założyła ale poza wpisaniem wyników to nic tam nie wpisywała. Tak czysta ciekawość, ale wlasnie bardzo mnie to dziwi bo jednak powinna chyba sprawdzić coś więcej... do tego wie że w sierpniu miałam kolposkopie i mam hpv a jakoś totalnie zlewa. W sumie jak jej powiedziałam że mnie plecy bolą bardzo i nogi i czy mogę na to jakieś maści stosować to stwierdziła że to nie jej działka... No nic, zastanawiam się na ile jest sens do niej chodzić powoli... jak ustabilizuje nerwy to pewnie odpuszczę wizyty u niej... i znowu się cieszę że jednak stać mnie na prywatną wizytę, mam nadzieję że w innych miejscach pracują lekarze z większym powołaniem do zawodu...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik w Luxmedzie jest tak, że przed wizytą u ginekologa powinnaś iść do położnej, która zazwyczaj siedzi obok.
    Ona waży, mierzy czy co tam jeszcze i wpisuje do karty przed wizytą. Lekarz tego nie robi, dlatego ta Twoja doktor się tym nie zajmowała.
    Ja chyba dopiero w 10 tyg. się dowiedziałam, że w Luxmedzie to w ogóle trzeba się zapisywać na specjalne wizyty ginekologiczne dot. prowadzenia ciąży, co jest możliwe jedynie przez telefon, albo na recepcji (nie online).
    Ale chwilę potem pogrzebałam całkowicie nadzieję, że w Luxmedzie da się ciążę prowadzić i przeniosłam się do prywatnego gabinetu.


    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy ja chodzę do placówki współpracującej - prywatna w której orzygmują normalnie za kasę i z rożnych ubezpieczeń z którymi nają kontrakty. Więc nie wiem jakie zasady stricte z placówkach lux medu, tu na pewno gin ma się wszystkim zająć ;)... ale też zaczynam wątpić. Zobaczę jak jutro będzie wizyta wyglądała...

    Motylek85 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer - też na początku ciąży miałam parcie na mięsko i wszystko co słone ;) a na samą myśl o czekoladzie robiło mi się niedobrze :p

    Summer - takie kłucia w pochwie to standard. Pytałam się o nie 2 ginekologów i każdy potwierdzał, że to normalne.
    U mnie najczęściej pojawiały się w czasie chodzenia.

    Powodzenia dziś na wizytach! Samych dobrych wieści życzę :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj w końcu kupiłam łóżeczko. Jest zwyczajne, skromne i będzie pasowało do moich białych mebli w pokoju dzieci.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f29277141ccd.png
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1ca1be4ce40.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 08:31

    innamorata88, Sarna84, Flowwer, ibishka, JuicyB, olik321, emi2016, Bocianiątko, Lusesita, Jadranka, malka, Izolda90, pilik, staraczka1111, mi88, Kaczorka, Motylek85 lubią tę wiadomość

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ