X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Przeglądałam na razie wstępnie. .. Bukowina Tatrzańska, okolice Istebny albo jak w zeszłym roku Murzasichle. Ale nic jeszcze nie wybraliśmy. Ja koniecznie muszę mieć drewniany domek z kominkiem :) a przy stoku musi być jakaś ciepła kawiarnia... gdzie w razie czego mogę przesiedziec przy książce gdy reszta będzie jeździć (to tak gdyby się styczeń zielonym objawił :) )
    woooo aż się rozmarzyłam :D :D

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata jak narazie choróbsko nie odpuscilo, leżę cały dzień w łóżku i kicham :/ najgorszy ten katar i już mam cały nos podrazniony :(
    Kurde ale nudy. . Ani gdzieś jechać do sklepu, bo wszystko pozamykane.. yhh

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta lez i zdrowiej a nie zakupy Ci w głowie :)

    Cigaretta, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Cigaretta lez i zdrowiej a nie zakupy Ci w głowie :)
    Tak zrobię, a zakupy jutro ! :D

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotoszok.pl/upload/942abd85.jpg arek dzisiaj bawił się w kuchni i wyczarował taki obiadek pycha :-D gnochi ziołowe z dorszem i puree z batata i pomarańczy :-D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Cigaretta lez i zdrowiej a nie zakupy Ci w głowie :)
    Popieram :-)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm zuza ale pyszności :) ja dzisiaj żurek.. kurde ten nos mi się nie chce odetkac, psikam cały czas do niego ibuprom zatoki w sprayu i nadal zatkany. A tak z innej beczki chcę zapytać czy podczas brania 2 saszetek inofolic u moge brać jeszcze falvit ??

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo jakie danie mmm

    u mnie devolay z ziemniakami i tzatzikami. Właśnie skończyłam jeść a jeszcze czeka wuzetka i karpatka w lodówce. Tak szaleje do niedzieli a od poniedziałku wcielam w życie postanowienia noworoczne.

    Cigaretta jak ma kwas foliowy w składzie to mnie się wydaje ze to za dużo. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2015, 20:58

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszłam właśnie do wniosku, że zaniedbałam się ostatnio. Na włosach jeden wielki odrost, brwi krzaczaste i brzydkie paznokcie, no i skora blada jak mąka. Także jutro umawiam się do kosmetyczki i fryzjera, kupię sobie krem brazujący, albo pójdę na solarium. Czas ruszyć dupe i zrobić coś dla siebie !!!

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w Nowym Roku :D

    Ale macie duzo postanowien :) ja mam trzy:
    - zajsc w ciaze i urodzic zdrowego bobaska
    - zmienic prace
    - zaliczyc kolejny semestr na studiach :)
    Oczywiscie najwazniejszy jest punkt pierwszy:)



    Morwa biedny kot :( Jedna z moich psiakow schowala sie pod lozko i tam ja znalazlam jak wrocilismy. Biedactwo. A druga sie wogole nie boi ;)


    Agatka super, ze synek sie lepiej czuje :)
    A ja nie mam kaca :) bylismy u znajomych za sciana. Wypilam pol lampki czerwonego wina i 2 lampki babelkow. Tak na spokojnie bo to juz byl 8dpo.


    Maflene zazdroszcze, choc sama wole cieple miejsca :)


    Cigaretta, wylecz sie a nie o zakupach myslisz ;)
    Co do kwasu foliowego, to nawet jesli bedzie w witaminach, to na pewno go nie przedawkujesz. Niektore dziewczyny biora nawet 15mg na recepte.


    Zuzka, ale mi smaka narobilas :( a mi sie nie chce nic gotowac.





    Madlene84 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She dobrze wiedzieć, bo zaczęłam brać w tym cyklu po 2 saszetki inofolic dziennie i do tego dziś falvit, bo jest bogatszy w witaminy ;) wiem ,że miałam wszystkie suplementy odstawić w holere, ale chce wykończyć to co mam i z głowy :p

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chyba wykoncze moje witaminy a od nowego cyklu Inofolic 2 x dziennie :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) u mnie dziś lepiej troszkę.

    She, kiedy testujesz?

    Martika, idziesz jutro na bete?

    Madlene, zazdroszczę wyjazdu :)

    Ja mam postanowienia takie:

    Urodzić zdrowego dzidziusia
    Mieć bardziej optymistyczne podejście do wszystkiego
    Zrobić wszystko by za rok kupić dom, a to mieszkanie wynająć :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zetus :D dobrze ze lepiej sie czujesz :*

    Jeszcze nie wiem. Tempka tak skacze ze mi sie odechciewa :( ale termin @ mam na wtorek, wiec ewentualne testowanie w niedziele lub poniedzialek...

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba jestem tchórzem i nie pójdę na tą bete :/

    She, też mam termin na wtorek, mam nadzieje, że nasze @ się nie pojawią. Widzę, że na razie nie ma u Ciebie plamień :)

    Agata,to dobrze, że lepiej, daj znać jak będziecie po kontroli.

    Cigaretta, nie jest dobrze brać za dużo kwasu fliowego ponieważ przeprowadzono badanie, że kobiety po d=suplementacji kwasem foliowym rodziły więcej dzieci z autyzmem niż te, które go nie brały. Oczywiście, że autyzm jest dużo lżejszy niż wszelkie rozszczepy powstające z powodu niedoboru kwasu foliowego, ale ja jestem zdania, że nie ma c przesadzać i brać go więcej niż to konieczne.

    Kotowa, super, że jesteś:)

    Co do postanowień, to ja nie mam żadnych, spróbuje być tylko trochę bardziej zoganizowana ;p

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She trzymam kciuki za test. Najwyższy czas na kolejne zielone kropki. Ja generalnie tez wole ciepelko i wylegiwanie się na plaży czy w ogóle w słońcu ale moje dzieci w zeszłym roku zakochaly się w jeździe na nartach. Zresztą od kiedy mieszkamy tu i przez 3-4 miesiące nie musimy funkcjonować w mrozie śniegu i chlapie to taki wyjazd na kilka dni to tylko przyjemność.

    Zetka życzę więcej optymizmu chociaż mi samej tez się by przydał. Ostatnio jakąś dolina mnie dopada: stara gruba bez pracy i jeszcze w ciążę zajść nie mogę.

    Martika trzymam kciuki informuj na na bieżąco.!
    Ja od dziś tez ruszam z 2 saszetkami infolic. O właśnie. Idę wypić druga. A od jutra siemię w ruch tez.

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey u nas dzisiaj kiepsko się rok zaczął bo teścia zabrali do szpitala jak go zobaczyłam to się złapałam za głowę masakra w kilka dni tak mu się stan zdrowia pogorszył :( skórę miał aż szarą ;( nikt nie wie co mu jest narzeka na ból głowy nie ma apetytu i jest mega słaby ponoć juz któraś noc z kolei nie przespał .. mam nadzieje, ze szybko go zdiagnozuja i wróci do zdrowia .
    Przykro mi, mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze i tesciu wróci do zdrowia !!

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja bym jednak na ta bete poszla. W koncu to z zalecenia lekarza.
    No fajnie, ze mamy taki sam termin :) oby nam sie udalo.
    Co do plamienia, to w tamtym cyklu zaczely sie 4 dni przed @, wiec moze jutro znowu sie zaczna :(


    Morwa, strasznie mi przykro. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :*


    Madlene, nie dziekuje. Jak na razie to nie mam zadnych innych objawow niz zwykle, tylko jajniki mnie bola. Najpierw bolal lewy, teraz prawy. Ale sie nie nakeecam, bo to pewnie Inofolic.
    ATy glowa do gory, bo nakopie do tylka! Pozytywne nastawienie, to polowa sukcesu. Po urlopie sie naladujesz i od razu bedziesz podbijac swiat :* a i dzidzia tez przyjdzie, w koncu 2 juz masz, to dlaczego kolejnej bys nie mogla? Bedzie dobrze :D

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę brała w takim razie tylko inofolic, zostało mi jeszcze 14 saszetek także mam jeszcze na tydzień, a potem falvit :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a czy Ty sie wybierasz do gina? No kurcze musi byc jakis sposob zeby sie dowiedziec co z tym Twoim cyklem sie dzieje

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ