X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No to dziewczyny szybciutko przechodzić na fioletowa stronę za sznureczkiem ja mam być przecież ostatnia wiem mam prawo się niecierpliwic ;) swoją drogą to jest w tym jakiś sens otworzyliśmy ten wątek i chyba okazał się być szczęśliwym :)
    ja się nie ruszam bez całej załogi :D z resztą tutaj jest jakoś lepiej ;) ;) dopisałam się do Wrzesniówek ale podczytuje dziewczyny widzę że ich przybywa każdego dnia co bardzo mnie cieszy ale tutaj są dziewczyny z którymi byłam odkąd się zarejestrowałam na oVuF i zostaję z nimi :D

    Morwa, Madlene84 lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja ją jem w dużych ilościach (nie chodzi tu o tabletki) ale np o samą dietę swojego czasu przerzucilam się właśnie na taką dietę bo często chorowałam byłam przeziębiona mąż się ze mnie śmiał ze jestem zdechlak:( 5000 mg wit c to ja wrzucam w siebie chyba przez 2-3 dni . Masakra ... nadmiar przecież się wsika ale jak się nie chce siku wcale to jest problem , jak piłam sama wodę to było git bo toaleta była moim drugim domem a jak pijam soki to widuje ją może 3 razy dziennie :/ nie wiem czy to nie jest moja przyczyna właśnie tego co zrobiło się z moim cyklem , oczywiście nie jedyna przyczyna ale jedna z wielu.
    nie wiem kochana tak naprawdę to można właśnie wyliczać co może być nie tak ... Kurdę Ciebie to pasowałoby przez cały cykl obserwować tzn taki monitoring owulacji pierwsze , stymulacja żeby była szybciej to też także pasuje Ci znaleźć dobrego gina zainwestować wyleczyć i starać się dalej ...

    chociaż i tak wciąż liczę że już "coś się dzieje" :P :P

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, piękna beta :) piękna :)
    Cały dzień o Tobie myślałam <3 jak się czujesz?

    My dziś dzień zakupów, wykończona jestem a jeszcze w domu nie jesteśmy.

    martika lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście Kochane :* Mam nadzieje, że wszystkie pięknie dalej dołączą :)

    Zetka, cały dzień mi niedobrze, ale to na pewno z nerwów. W ogóle od owulacji czułam się trochę inaczej niż zwykle. Od 4 dpo zaczęły mnie pobolewać piersi, kuły jajniki i podbrzusze, mam też trochę powiększoną macice, jak kładę rękę na podbrzuszu to, to czuje, jestem bardzo szczupła i w pierwszej ciąży też tak miałam od początku. Ale to są objawy, których raczej bym nie zauważyła gdybym się nie starała i liczyłam się z tym, że to niekoniecznie ciąża, bo w każdym cyklu się trochę inaczej czułam, a ciąży nie było.

    Morwa, nadmiar witaminy C może hamować owulacje, nie jest ona zalecana przy staraniach, to co w pożywieniu jest wystarczające, za to mężczyźni powinni ją brać.

    Zuzia, ja to się boję zajrzeć nawet na tą fioletową stronę :p W ogóle to będę Wam tutaj siać panikę.

    She, zaciskam kciuki za Twój test :) Ja zrobiłam dwa Quixx i Amil i niby Amil ma większą czułość, ale na tym pierwszym kreska mi wyszła dużo wyraźniejsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 18:01

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny doradźcie mi co mam myśleć. okres dopiero spóźnia mi się tydzień. ze swoim narzeczonym kilka razy robiliśmy to do końca bez zabezpieczenia. z wszelakich obliczeń wychodziło mi, że to już po dniach płodnych. niestety nie mierzę temp. nie mam dokładnych obliczeń. a i mój cykl nie zawsze jest regularny, często mam 28 dni.,ale bywa, że się przeciąga do 32-3 dni(czyli, że ciężko jest to wszystko wyliczyć). Oprócz tego, że spóźnia mi się okres mam jeszcze kremowy śluz od dziś i wyjątkowo było go bardzo dużo. wcześniej miałam taki bardziej biały. nie wiem czy to może być oznaka ciąży, czy jakiejś infekcji?? Jutro kupię sobie test. Ale na razie moja ciekawość i nie pewność sięga już granic zenitu .

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    hej dziewczyny doradźcie mi co mam myśleć. okres dopiero spóźnia mi się tydzień. ze swoim narzeczonym kilka razy robiliśmy to do końca bez zabezpieczenia. z wszelakich obliczeń wychodziło mi, że to już po dniach płodnych. niestety nie mierzę temp. nie mam dokładnych obliczeń. a i mój cykl nie zawsze jest regularny, często mam 28 dni.,ale bywa, że się przeciąga do 32-3 dni(czyli, że ciężko jest to wszystko wyliczyć). Oprócz tego, że spóźnia mi się okres mam jeszcze kremowy śluz od dziś i wyjątkowo było go bardzo dużo. wcześniej miałam taki bardziej biały. nie wiem czy to może być oznaka ciąży, czy jakiejś infekcji?? Jutro kupię sobie test. Ale na razie moja ciekawość i nie pewność sięga już granic zenitu .
    radziłabym isć na betę i pierwsze zrobić test z tego co napisałaś ciężko jest cokolwiek powiedzieć ;)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Naprawili mi pralkę ! Idę robić pranie bo mam stertę tego wiec do 22 coś tam wypiore ;)
    yeee :D :D to dajesz :D :D

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia.zuzia a nie wiesz czy, żeby iść na bete trzeba mieć skierowanie? bo ja byłam raz, ale miałam skierowanie od swojej gin. a nie mam od kogo się tego dowiedzieć ..

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bete mozna bez skierowania poprostu sie za nia placi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzia.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jedno już wstawilam :) ciekawe ile pralek uda mi się wstawić do 22 ;)
    U mnie od rana pralka chodzi. Idzie 6 albo 7... tyle że już wieszać nie mam gdzie :P

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś miałam 4 prania + 1 ręczne :) mam jeszcze trochę miejsca na strychu na pranie więc zapraszam jak nie macie już gdzie wieszać :D

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Kochane, przepraszam, ze dopiero teraz. Dziekuje Wam bardzo :* Dzisiaj jestem 10 dpo i moja beta wynosi 39,4, takze jeszcze malutko, no ale jest wczesnie nie? Jutro przed 7 rano mam byc u lekarza, zadzwonilam do niego, bo tsh mi sie podnioslo do 2,77
    Kochana gratulacje!!! Moja pierwsza beta wynosiła 52,4 a to był chyba 12-13 dpo:)
    Także spokojnie. :D

    Zuzia.zuzia, martika lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika gratuluję ! :) :*

    Zuzia.zuzia, martika lubią tę wiadomość

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, wielkie gratulacje! Jaki piękny noworoczny cud! :D
    Pięknego przyrostu bety Ci życzę!

    Kurcze, wiem, że to brzmi zupełnie niedorzecznie, ale ten test co mi się dzisiaj śnił to był Amil, czułość 10. Dokładnie pamiętam, bo w tym śnie się przejmowałam, że te o czułości 10 bywają oszukańcze i postanowiłam iść na betę ;) Jak coś jeszcze mi się przyśni, to dam Ci znać ;)

    Zuzia.zuzia, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika gratulacje Kochana. Piekna beta jak na 10dpo :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, super :) Teraz się nie przełęczy i dbaj o Was :) będzie dobrze kochana. Robisz powtórkę w pn?

    Morwa, suwaczek mi chyba źle odświeża. Dziś jestem w 7 tyg a dokładnie 6 tydzień i 5 dzień, a u mnie pokazuje w suwaczku 6 tydzień i 4 dzien.
    Ja tez mam stertę prania, ale już jutro się za to zabiorę.

    Dobra, to teraz czekamy na dwie kreski SHE <3 jeszcze Cosma miała podobny termin, ale coś ostatnio dawno nie zaglądala.

    Morwa,kurcze,trzeba coś z Tobą zrobić. Jak jednak w tym cyklu nie wyjdzie, choć mam nadzieje ze wyjdzie :) to wtedy trzeba coś kombinować tylko niech się to unormuje.

    Kotowa, co u Ciebie?
    Nusia, a Ty już wyjechana?
    Madlene, kiedy ruszacie?
    Cigaretta, zdrowiej :)

    Kotowa, She Wolf lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka, dzięki, mam nadzieję, że i u mnie będzie dobrze :) Jak się czujesz?

    Dziękuję, kochane jeszcze raz, powiem Wam, że zawsze się trochę podśmiewałam z zadzierania nóg do góry po serduszkowaniu, ale w tym cyklu dzień przed i w dzień owulacji (już po niej, bo była ok 11 rano, a <3 ok 22) poćwiczyłam świecę :D I inofolic lub inofem cudowna rzecz :D

    Agaja, ja robiłam Amil o czułości 20, nawet nie wiem czy z niego są 10tki, a quixx o czułości 25. Ale sen proroczy cudny, mam nadzieję, że tylko dobre będziesz miała :D

    Zetka, w poniedziałek powtórzę betę, a najpierw w niedzielę siknę jeszcze na test, bo został mi jeden :)

    Narobiłyście mi jakiejś ochoty na robienie prania :p Juto chyba sobie posprzątam w szafkach z ubraniami.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zetka a ja widzę na suwaczek u Ciebie ciągle 4 tydzień i 4 dni;) może zmień na inny ?

    O! A ja widzę 6 tydzień i 4 dni

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę zapeszać, ale jakby lepiej. Jeszcze dwa dni temu było źle. Ale nie ma co na to patrzeć, trzeba się cieszyć, choć bywa ciężko :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ