X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, kilka rzeczy oglądamy razem, ale jednak większość tego, co ja lubię, jego nudzi. Mnie z kolei nie pasują te jego anime ;)
    Więc mąż przy swoim kompie ogląda swoje rzeczy, ja mam kompa akurat tak, że widać z łóżka, więc leżę z młodym na jego tapczaniku i oglądam, a on sobie zasypia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 19:37

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny,
    Czy to prawda, że jak się ma torbiel na jajniku to nie powinno się brać CLO? I że lekarz w ogóle nie powinien go takiej kobiecie przepisać? Wiecie coś na ten temat?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:

    Nusia, nie wiedzialam, ze Ty z blizniakow :) to skoro Ona jest w ciazy to i Ty powinnas zaraz zaciazyc :) Czy Ona miala tez jakies problemy z zajsciem tak jak Ty?
    Baw sie dobrze :)

    No dobra, wróciłam już :) za chwilę postaram się nadrobić wszystko co naskrobałyście :)

    She Wolf no ostatnio też od kogoś słyszałam, że skoro moja siostra jest w ciąży to ja tez niedługo będe, ale jakoś póki co to nie wychodzi...
    MOja siostra jest w ciąży z drugim dzieckiem, pierwsze ma 6 latek. O drugie też się bardzo długo starali, ponad 2 lata, może nawet więcej. Siostra też podchodziła do in vitro, miała 3 podejścia. Udało się tylko ostatnie, ale poroniła zaraz na początku, za to miesiąc później jak już miała zaczynać 4 podejście okazało się że jest w ciąży, udało się naturalnie! Więc taki ten los jest przewrotny...

    Dagn, She Wolf, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wspomagaczach się nie znam, ale ulotka w sieci mówi jasno:

    http://www.egis.pl/24/nasze-leki/10/clostibegyt-clomifeni-citras

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Kochane dziewczyny,
    Czy to prawda, że jak się ma torbiel na jajniku to nie powinno się brać CLO? I że lekarz w ogóle nie powinien go takiej kobiecie przepisać? Wiecie coś na ten temat?

    Niepokorna no przy torbieli to absolutnie nie można brać CLO, chyba że jest jakaś bardzo mała, chyba poniżej 15-20 mm. Ja przed in vitro musiałam czekac aż torbiel się wchłonie zanim zaczęłam brać zastrzyki, raz chyba tylko pozwolili mi zacząć stymulację, ale właśnie warunkiem było to że torbiel musiała być mniejsza niż 20 mm.
    Bo oczywiste jest to, że przy CLo ta torbiel zacznie się powiększać.

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn wrote:
    Na wspomagaczach się nie znam, ale ulotka w sieci mówi jasno:

    http://www.egis.pl/24/nasze-leki/10/clostibegyt-clomifeni-citras

    Faktycznie, jest tam taki zapis. No ale co kobieta powinna powiedzieć lekarzowi, skoro przepisał jej te leki i ona przeczytała ulotkę po powrocie do domu? Powinna ufać temu lekarzowi?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Niepokorna no przy torbieli to absolutnie nie można brać CLO, chyba że jest jakaś bardzo mała, chyba poniżej 15-20 mm. Ja przed in vitro musiałam czekac aż torbiel się wchłonie zanim zaczęłam brać zastrzyki, raz chyba tylko pozwolili mi zacząć stymulację, ale właśnie warunkiem było to że torbiel musiała być mniejsza niż 20 mm.
    Bo oczywiste jest to, że przy CLo ta torbiel zacznie się powiększać.

    No dobra... zacznie się powiększać. Ale... jednocześnie istnieje możliwość zajścia w ciążę. A podczas ciąży podobno torbiele się również wchłaniają...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie torbiel mniejszy, tak jak Nusia napisała. Ale ja bym chyba wróciła się z ulotką do lekarza i przegadała sprawę raz jeszcze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna a TY masz torbiel????
    NO jest możliwość zajścia w ciążę, ale jak ta torbiel urośnie przykładowo do 50 mm albo i więcej to co wtedy?? jeśli w ciążę nie zajdziesz to potem taką dużą torbiel ciężko zlikwidować, trzeba minimum miesiąc brać tabletki na wchłonięcie (czyli przeważnie tabletki anty), minimim! Mi kiedyś 2 miesiące się wchłaniała, więc ja bym nie ryzykowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 19:52

    Dagn lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakiś torbielek miałam w dniu, kiedy lekarz przepisał mi leki. Ale mówił, że nie należy się nim przejmować, bo jest niewielki.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna to w takim razie jesli masz zaufanie do swojego lekarza to zrób tak jak mówi. W którym dc byłaś jak przepisał Ci CLO?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, torbiele miałam ze dwa razy (kilka tygodni po porodzie się przyplątały, jeszcze przed pierwszą miesiączką): 30mm i 25mm i w obu przypadkach lekarz zalecał antyki na wchłonięcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 20:04

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Niepokorna to w takim razie jesli masz zaufanie do swojego lekarza to zrób tak jak mówi. W którym dc byłaś jak przepisał Ci CLO?

    Byłam w 2 dniu cyklu, a kazał mi zacząć brać od 3 dnia, czyli od następnego po wizycie. Nawet się śmiał, że doskonale się złożyło, bo możemy zacząć natychmiast :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn wrote:
    Niepokorna, torbiele miałam ze dwa razy: 30mm i 25mm i w obu przypadkach lekarz zalecał antyki na wchłonięcie.

    To ja już nic nie rozumiem. Mam zaufanie do mojego lekarza. Nigdy nie zrobił mi krzywdy. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. To jedyny lekarz, który dał mi nadzieję, zdiagnozował po wykonaniu zleconych badań i nie olał problemu. Zajął się mną, wszystko wyjaśnił. Myślicie, że mógłby zrobić mi krzywdę?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, czyli w takim razie już wzięłaś tabletki? :) który dzien już bierzesz? kiedy na wizytę idziesz?

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    aha, czyli w takim razie już wzięłaś tabletki? :) który dzien już bierzesz? kiedy na wizytę idziesz?

    Kochana, dzisiaj mam 31 dzień cyklu.
    CLO brałam od 3 do 7 dnia.
    Wizyty nie mam wyznaczonej, bo lekarz powiedział, że mam przyjść albo jak zajdę w ciążę albo po 3 pełnych cyklach...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mówię, że lekarz zrobił Ci krzywdę, spokojnie :) zresztą napisałaś, że to był mały torbiel. Mi mój gin też mówił, że małe się tylko obserwuje.

    Jedynie mnie dziwi brak monitoringu, czy CLO zadziałało. No ale specem nie jestem, tylko na podstawie tego, co tu czytam od kilku miesięcy na forum...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaahaa, myślałam, że dopiero zaczęłaś brać albo jesteś przed owulką...
    a nie kazał Ci przyjść na monitoring żeby sprawdzić czy pecherzyki rosną? czyli nie wiesz czy ta torbiel się wchłonęla??

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    aaahaa, myślałam, że dopiero zaczęłaś brać albo jesteś przed owulką...
    a nie kazał Ci przyjść na monitoring żeby sprawdzić czy pecherzyki rosną? czyli nie wiesz czy ta torbiel się wchłonęla??

    Nie kazał mi przyjść na monitoring i nie wiem też, czy torbiel się wchłonęła. Powiedział mi, że mam cieszyć się seksem i widzimy się na wizycie :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szzcerze mówiać to trochę tak nieodpowiedzialnie postapił...fakt, to że kazał się cieszyc seksem to akurat dobrze :) ale skoro już jakaś tam torbiel była, mała bo mała, ale była, więc powinien sprawdzić czy pod wpływem CLO nie urosła...no nie wiem...
    mam nadzieję, że torbiel jednak się wchłonęła! a jak się czujesz? brzuch Cię nie boli, jajniki???

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ