X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero wrocilam z miasta, bylam z przyjaciółkami na piwku, przypomniały sobie o moim istnieniu ;)
    Czekam na kolacje, seksik z mezusiem part ll i spać :p
    dziś moje libido wynosi 100000 :D

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka po to tu jesteśmy żebyś mogła nam pomarudzić :) jak się mamy wspierać to w dobrym i złym :)

    Cigaretta to udanego wieczorku :) baw się dobrze hehe
    Morwa TY też :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka u mnie narazie bez zmian,jeszcze czekam i caly dzien mi "chlupie" w brzuchu,jakby sie cos przelewalo. Zycze Ci aby Twoja temperatura po tym zagniezdzeniu juz tylko sie piela ;) :)

    She Wolf przykro mi :*

    Cigaretta to korzystaj ile wlezie z tego libido :)

    Dobranoc i kolorowych snow :)

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka2200 witamy na naszym poscie:) widzę że z poronieniami nie jestem sama, ja też mam 2 aniołki z tym że mam już jednego kochanego synka:)

    She Wolf strasznie mi przykro:( tulę :*

    Cigaretta działaj działaj:) chciałabym aby moje libido dobiło do takiego jak Twoje :) ale nie wiem czy wynosi 1/10 Twojego :P

    Może dziewczyny macie racje, inne badania sie wykonuje jeśli nie ma sie wcale dzieci a inne jesli sie poroniło pomimo że się jauż ma chociaż z jedno dziecko

    She Wolf mi sie wydaje że skoro niecałe 3 lata temu zaszłam w ciążę pomimo tego że uważaliśmy (wpadka) to mój mąż nie ma problemów, nie chce go ciągać po lekarzach bo wiem że to urazi jego dumę, a jaky wyszło coś nie tak to strasznie by to przeżył, wolę najpierw siebie przebadać (chociaż nie tak drastycznie jak mówicie-żadnych drożności jajowodów sprawdzać nie zamierzam, tylko badania z krwi), powiem wam że ja już kiedyś miałam taka sama sytuację tylko z poprzednim partnerem, zaszłam w ciążę, po czym poroniłam po 2 tygodniach od terminu @, potem rozstałam sie z tym partnerem i rok później poznałam mojego męża z którym mam kochanego synka. Wychadzi na to że jak byłam z poprzednim partnerem już wtedy było cos nie tak więc jestem przekonana że gdzies po mojej stronie leży wina, (wtedy miałam depresję i nerwice) a moze znów ta nerwica powróciła tak jak mi lekarz powiedział na ostatniej wizycie....ale nie wiem czemu bo kochamy sie z mężem i nie mam takich chorych akcji jak z poprzednim partnerem..... teraz mój związek jest pełen spokoju, stabilności, prawie się nie kłócimy-może czasem ale nie na długo:) zobacze, zrobie jeszcze te ostatnie badania na zespół antyfosfolipidowy, chlamydioze i aTPO i zobaczymy. Może uda mi sie wkońcu do ginekologa zapisać (niestety musze prywatnie) bo na NFZ jestem zapisana dopiero na koniec marca..... porażka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :-) dzisiaj mnie tu nie było bo siedziałam z mężem byliśmy w muzeum a na koniec oglądaliśmy film :-)
    Wpadnę jutro z rana zobaczyć co u Was :-)
    She martika bardzo mi przykro :-(

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczyny;)

    25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    doczytałam.... nie udzielam się czesto, postanowiłam trochę odpuścić bo w poprzednich cyklach wszystko - forum, dieta, seks o wynzaczonych porach, suplementy, badania i myślenie obsesyjnie tylko o staraniach spowodowały że zaczełam fiksowac. Nie miałam ochoty na nic innego, przestałam skupiac się na pracy, nie chciało mi się spotykac ze znajomymi, chodzić na mój ukochany fitness... jedyne, na czym się skupiałam i co mnie pochłonęło bez granic to starania. Ale jestem z Wami cały czas, podczytuje i zyję Waszym zyciem mimo wszystko. I cholernie mi przykro że znowu to nie jest ten cykl. Martika She .... (za Cosmę trzymam cały czas kciuki ! ). Chciałabym napisac coś pocieszającego, ale sama wiem że w takim momencie żadne słowa nie pomagają :/ chciałabym, żeby udało nam się wszytskim. I wiem że uda się. Zycie nas doświadcza, uczy pokory i cierpliwości. Ale jestem pewna że ta lekcja bedzie zakończona nagrodą dla nas wszystkich.

    Ja zaczełam myśleć pozytywnie, wierzę że podświadomość ma ogromny wpływ na nasze życie i realizacje naszych planów. Za kazdym razem gdy mówię sobie "to się nie uda", "nie tym razem", "nie ma szans" - tak własnie się dzieje.

    Wiem, że to może szaleństwo, ale wiecie co robiłam w weekend? planowałam jak urzadzić pokój na malucha. Tzn. jak z w naszym pokoju wygospodowarować miejsce na łożeczko, przewijak.... mój P. patrzył na mnie dziwacznie, bo ja zazwyczaj jestem realistką, żeby nie powiedzieć pesymistką ;-) A teraz wiem, że bedę w ciązy i bede miała dziecko. Czy nastąpi to teraz czy chwilę później, nie ważne. Wiem, ze tak bedzie. I już. I to samo zdarzy się u Was wszystkich. I przyjdzie taki dzien że urzadzimy sobie zlot forumowych czarownic z brzuchami albo dzidziami, bo wszytskim nam się uda!






    Cassie, 25staraczka25, agata83, Nusia, Morwa, Cosma, Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny milego dnia Wam zycze!!!

    25staraczka25, Nataszka2200 lubią tę wiadomość

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam u was? Ja mam ta tempke co wczoraj oby zaczęla sie podnosic...a tak do pracy na 14 do 22 tak mi sie nie chce;)


    miłego dnia wam życze:)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nowego ;)
    Ogarniam sobie wlasnie domek z przerwa na neta.

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewuszki :) rany, ja dopiero co wstałam pól godzinki temu, masakra, nie moglam się w ogóle podnieść. Zjadłam śnaidanko, piję kawkę i czytam :)

    Triss super podejście!!! ja też tak będę robić jak TY :)

    Cosma robiłaś dzisiaj test?????

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    Na wstepie, Martika, Shy tak bardzo mi przykro! Cosma, za ciebie wciaz trzymam kciuki.

    Witam nowe osoby na naszym watku:)

    Ja mialam na maksa zakrecony weekend. Wielkie sprzatanie (pranie, prasowanie, zmiana firanek itd), ubralismy choinke, bylismy na urodzinach u znajomego, a do tego synek znow mi sie przeziebil. No jak nue urok to ... Faszeruje go witaminami, inhaluje i mam nadzieje, ze mu szybko przejdzie, bo za pare dni jedziemy do dziadkow na swieta :)

    Wczoraj pzryszly do nas sarny pod okno. Ale fajne byly! A jak sie patrzyly jak synek do nich machal i spiewal piosenki. Myslalam, ze sie przestrasza i uciekna, ale nie. W ogole bylismy zaskoczeni, bo skad te sarny sie wziely?? Nie ma u nas w poblizu zadnego lasu. Moze gdzies z pola przyszly.

    Zmykam cos przekasic, bo juz mi w brzuchu burczy :)

    Milego i sloneczngo dnia!

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, wpadłam tylko na chwilkę, jak zwykle urwanie głowy w pracy.

    Dziś już mniej nerwów, chociaż podminowana chodzę. Brzuch mnie już pobolewa jak na @.

    Cosma testuj!

    Morwa, Nusia, dzięki :)

    Agata, zdrówka dla synka :)

    Cigaretta ja też zazdroszczę libido. Dla mnie w chwili obecnej seks mógłby nie istnieć :/

    Meczy mnie dziąsło, spuchnieta jestem lekko, nie wiem co mi się zrobiło bo na samym końcu u góry za ósemka i nie widać. To nie od zęba raczej bo juz dawno wyrośnieta. Może to jakaś afta chociaż nigdy nie miałam. Jak nie urok to sraczka.

    Miłego dnia dziewczynki :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, lepiej Ci dzisiaj?
    Ja tez mialam wczoraj nerwa. Chyba z bolu, bo u mnie 2 pierwsze dni @ sa strasznie bolesne. Do tego glowe mi rozwalalo.


    Nusia mam nadzieje, ze mimo, tego ze ten cykl, jest inny, wlasnie on okaze sie tym szczesliwym :*


    Dziewczyny, dziekuje za wsparcie, ale to w sumie lepiej ze @ przyszla, bo mialam kolposkopie, do tego bylam u dentysty, wiec bym sie zamartwiala ze cos moglo zaszkodzic. Teraz czekam na inofolic i moge na luzie sie starac.

    Martika, no razem :) a bedziesz dalej pila inofolic?

    Cigaretta, nompopatrz, przypomnialy sobie o Tobie? Super, ze sie dobrze bawilas :) zazdroszcze libido, bo u mnie ostatnio slabiej niz zawsze :(

    Triss Kochana :* ciesze sie ze troche wyluzowalas. Tez mysle, ze pozytywne myslenie to polowa sukcesu. Dla mnie to tez przez pierwsze miesiace bylo obsesja. Teraz troche sie staram od tych mysli o staraniu separowac, co nie zawsze wychodzi, ale jest lepiej niz w poprzednich cyklach. Trzymam za Ciebie kciuki :*


    Wogole, to pospalam dzis do 10, wczoraj zasnac nie moglam z bolu, ale dzisiaj jest lepiej :)

    Milego dnia Kochane :*

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata w jakim wieku masz synka? oby szybko wyzdrowiał. Sarny za oknem...zazdroszcze... piękny widok. U mnie w poprzednim miejscu zamieszkania też się pojawiały, ogladalismy je z daleka, ale widok przecudowny, bajkowy trochę... teraz mieszkam w betonowej dzungli a za oknem już nie tak pięknie niestety ;-)

    Morwa też bym dziś poleniuchowała, nie cierpię poniedziałków ;) i uwielbiam raz na jakiś czas takie dni gdy jestesmy z P. sami, chłopcy w przedszkolu albo u dziadków a my wtedy mamy siebie na wyłacznośc ;)

    Nusia polecam lekturę Potęga podświadomosci J.Murphyego :-)

    Zetka mnie też od kilku dni pobolewa jak na @, zazwyczaj tylko w dniu owulki mam akie bóle a w tym cyklu juz kolejny dzień. JA bym stawiała na aftę. U mnie niestety to czesta przypadłość i robi się w róznych miejscach na śluzówce w jammie ustnej. Czasem gdy się pojawi na podniebieniu w okolicach migdałków to mam wrażenie że to ból gardła. Polecam do smarowania ktorys z aptecznych specyfików na afty, 2-3 dni i po bólu

    She przeglądając Twoje wykresy przyszło mi do głowy że może spróbujcie nie codziennie serduszkować, a co drugi dzień? rózne sa teorie na temat najlepszej czestotliwości zbliżen, ale może warto spróbować? moze wtedy jakość nasienia bedzie lepsza? takie tylko moje przemyslenia...






    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka dużo zdrówka dla synka!!

    Zetka ja wiem co to za ból, bo jakieś 2 lata temu wychodziła mi 8 i to był męczarnia, niby bolało, niby nie bolało, ale leki musiałam wziąc.

    She Wolf dziękuję:* ale juz mnie zaczyna brzuch pobolewać na @. Ten cykl jest rzeczywiście inny, np teraz już przestały mnie piersi boleć, za to od kilku dni potwornie bolą sutki, nie mogę nawet dotknąć. Ale ja mam tak ostatnio, że każdy cykl jest inny i @ i tak przychodzi :)

    Triss ktoś mi już kiedyś mówił o tej książce. Ja mam w domu "Sekret". Wiem o co chodzi w tym wszystkim bo dużo na ten temat czytałam, ale wiesz jak czasem trudno zmienić swoje myślenie...

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss czytalas ksiazke "sila" albo "sekret" ? postepujesz dokladnie tak jak tam jest to opisane :) Ja wierze w sile przyciagania zarowno tych dobrych jak i zlych rzeczy wiec urzadzaj ten pokoik dalej a przyciagniesz dzidziusia :)

    Skoro mi przypomnialas o sile przyciagania to pojde kupic test i jesli do jutra @ sie nie pojawi to zatestuje z rana....mialam wam dzis pisac, ze czuje @ jak sie zbliza wielkimi krokami bo bola mnie dzis plecy na dole i ciagnie brzuch ale w d...e z tym pojde po ten test to moze cos przyciagne oby tylko nie @ ;) :)

    Morwa weszlam na Twoj wykres...kto jak to ale ty jestes bardzo pracowita wiec zasluzylas na leniwy poniedzialek ;) moje libido spadlo do zera

    Milego dnia Wam zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 12:11

    25staraczka25, triss lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, przez 2 cykle byly takie plany, ale co do czego nie wytrzymywalismy :P a ze moje dni plodne wypadaja kolo weekendu, mamy wiecej czasu dla siebie i tak jakos wychodzi :D


    Szukam laki z Frozen na eBayu, ale tyle jest podrob, ze szok! Jeszcze zadnych prezentow nie mam, nie wiem jiedy sie w koncu za to zabiore.... Trzeba pojechac na zakupy, tylko juz sobie wyobrazam jakie beda wszedzie korki i kolejki :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, mąż mi kupił elugel, stomatolog mi poleciła kiedyś że w ogóle jest dobry na problemy takie. Nie wiem czy on na afty ale podobno w ciąży można. Bo się boje najbardziej o to żeby lekarstwo ewentualnie nie było groźne i żeby bakterie nie przenikly do krwiobiegu bo juz się naczytałam :/

    She dziś juz troszkę lepiej :) Dzięki.

    Cosma, kciukam.

    Nusia, @ nie przyjdzie!

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, juz o tym bylo - bol miesiaczkowy tez moze byc objawem ciazy, a to ze Cie piersi nie bola, ale za to sutki sa obolale, to raczej swiadczy na +.


    Cosma, to kupuj i przyciagaj. Oby choc u Ciebie byl + :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ