X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf ja mam taki problem z prezentami co roku, zawsze czekam do ostatniej chwili a potem tłumy w sklepach i nie wiem co kupić a czasu coraz mniej :)

    She Wolf ja wiem, że ból @ to tez objaw ciąży, ale cały czas zapomniam, że może kiedyś będzie to też dotyczyło i mnie :) muszę chyba wyciągnąć z szuflady książkę Sekret i kolejny raz przeczytać :) ja wiele rzeczy sobie takim mysleniem przyciągnęłam, ale jakoś dziecka nie potrafię.
    Wiele lat wielu lekarzy mówiło mi, że naturalnie nie zajdę w ciążę i pewnie dlatego mam to juz zakodowane w podświadomości...

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze czekam na jakies przeceny, a tu dupa. Potem nic w sklepach nie ma :(

    Wyciagaj i czytaj :) a lekarze to nie Bogowie, nie zawsze trafiaja z diagnoza. Ja ciagle wierze, ze Ci sie uda w tym cyklu :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Triss, przez 2 cykle byly takie plany, ale co do czego nie wytrzymywalismy :P a ze moje dni plodne wypadaja kolo weekendu, mamy wiecej czasu dla siebie i tak jakos wychodzi :D


    Szukam laki z Frozen na eBayu, ale tyle jest podrob, ze szok! Jeszcze zadnych prezentow nie mam, nie wiem jiedy sie w koncu za to zabiore.... Trzeba pojechac na zakupy, tylko juz sobie wyobrazam jakie beda wszedzie korki i kolejki :(
    :P zobacz na stronie Asdy i Disneystore.co.uk tam są piękne lalki Frozen :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzyłam dla Córki szefa Arka nie sa najtańsze ale oryginalne a nie podroby :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę was poczytać :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    :P zobacz na stronie Asdy i Disneystore.co.uk tam są piękne lalki Frozen :) :)


    Na stronie disneya jest maly wybor. Chcialam kupic 2 lalki z balwankiem w zestawie, ale czasem ceny odstraszaja. W sumie znalazlam cos w Toysrus, chyba tam kupie, pare funtow w ta czy w ta mnie nie zbawi.
    Jeszcze chce kupic taka zebre na sprezynie dla chrzesnicy, ale pamietam widzialam ja pare miesiecy temu za £30, a teraz jest za £50. Naciagaja ludzi przed swietami :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka płukanki i może Ci pomoże jak nie to kup sobie jakiś żel na afty itp. . nawet jeśli to nie to i tak pomoże jak jest stan zapalny :) :) może Ci troszkę ulży :)

    Triss bardzo dobre pozytywne podejście :) :)

    Agata zdrowka dla Synka :) :) niestety taki okres co chwila ktoś choruje . U mnie to samo najpierw mąż potem ja i teraz znowu artek łazi z katarem i bólem gardła patrzeć jak znów ja złapię :/
    Cosma koniecznie testuj :D ja bym nie mogła wytrzymać na Twoim miejscu !!! mocno trzymam kciuki :) :): )
    Nusia za Ciebie również trzymam kciuki bardzo mocno !!! :) :)

    Kotowa jak sytuacja , lepiej troszkę ???
    Cigaretta powodzenia ;) ;)

    Morwa Martika She Aneczka miłego dnia i dla całej reszty również :) :) :) :) :) :) :) :)

    Nusia, She Wolf, Kotowa, aneczka85m, triss lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja zawsze czekam na jakies przeceny, a tu dupa. Potem nic w sklepach nie ma :(

    Wyciagaj i czytaj :) a lekarze to nie Bogowie, nie zawsze trafiaja z diagnoza. Ja ciagle wierze, ze Ci sie uda w tym cyklu :*

    dzięki Kochana:* i ja tego też CI życzę z całego serca!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Na stronie disneya jest maly wybor. Chcialam kupic 2 lalki z balwankiem w zestawie, ale czasem ceny odstraszaja. W sumie znalazlam cos w Toysrus, chyba tam kupie, pare funtow w ta czy w ta mnie nie zbawi.
    Jeszcze chce kupic taka zebre na sprezynie dla chrzesnicy, ale pamietam widzialam ja pare miesiecy temu za £30, a teraz jest za £50. Naciagaja ludzi przed swietami :(
    Acha no zawsze tak jest ... Musisz szukać dalej jak mi się coś rzuci w oczy to dam Ci znać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Staraczko :) i wzajemnie:*

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Acha no zawsze tak jest ... Musisz szukać dalej jak mi się coś rzuci w oczy to dam Ci znać ;)


    Dzieki Kochana :*

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, chyba będę piła inofolic, bo byłam zadowolona z jego działania. W ogóle kusi mnie to mierzenie temperatury :p

    Przede mną też jeszcze kupowanie prezentów, chyba pojedziemy z mężem w weekend na zakupy.

    Dziewczyny, mogę sobie wypić dziś jedno piwo jak jutro jadę badać hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika mi się wydaje, że spokojnie możesz wypić :) jedno piwko wyparuje CI do 2 godzin z organizmu, więc nie sądzę że na cokolwiek będzie miało wpływ :)

    martika lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Wasze zdrowie! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe zdrówko! :)

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkohol nie ma wpływu na wynik hormonów ;)

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Oluniaaa, ale już zdążyłam zmienić zdanie :D Nie idę jutro na te hormony, pierdziele jednak wszystko w tym cyklu.

    Olewam starania i to nawet nie wiem czy nie na dłużej. Mam teraz magisterkę do napisania, zawsze chciałam urodzić na wiosnę lub lato, teraz już poród przypadałby na jesień, albo na zimę. W dodatku problemy rodzinne- nie pisałam Wam o co chodzi, ale dowiedzieliśmy się, że moja młodsza siostra zostanie samotną mamą. Strzał w serce dla mnie, która ma męża, straciła synka i nie może zajść w ciążę. Będę musiała pomóc siostrze, skupić się na napisaniu pracy. Ufam, że kiedyś przyjdzie na mnie czas, chociaż liczę się z tym, że nie wyluzuję teraz całkiem i może nawet trudniej będzie mi się nie starać niż starać...sama nie wiem :(

    Nusia, agata83 lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, bardzo mi przykro. Mam nadzieje ze od nas nie uciekniesz, ale założę się ze właśnie podczas przerwy w staraniach Wam się uda :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja myslę, że to jest bardzo dobra decyzja, kibicuje Ci z całego serca. Wyjdzie Wam to na dobre, zobaczysz :) może nawet się okazać, że to właśnie podziała i zajdziesz w ciążę...niestety stres i ciągłe myślenie o ciąży nie jest naszym sprzymierzeńcem.

    Współczuję Ci z powodu siostry, ale widzisz jak to jest...moja siostra też jest teraz w ciąży, nie mogła też chyba ze 2 lata zajść, przezywała to strasznie, mimo, że ma już synka 6 letniego, wydawalo jej się to końcem świata, a co ja miałam powiedzieć jak ja nie mam żadnego dziecka i mam większe problemy z zajściem niż ona?? nie wiadomo czy kiedykolwiek będę mamą a Ona to uczucie już poznała...teraz trzeba koło niej cały czas skakać bo ma humory nieziemskie :) ja nie pracuję teraz, więc jezdze do niej na każde Jej zawołanie jak coś potrzebuje...ale mam nadzieję, że mi kiedyś to Bóg wynagrodzi w postaci dziecka!

    Kochana zajmij się czymś innym a mam nadzieję, że ciąża sama przyjdzie wtedy :) w momencie jak najmniej będziesz się jej spodziewała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 15:22

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, już nawet nie chce myśleć o tym, że może się uda, bo wyluzowałam, nie po to chcę wyluzować. I szczerze mówiąc chciała bym uciec też stąd, ale bardzo się z Wami zżyłam więc chyba nie potrafię. Zetka, u Ciebie coś czuję, że będzie szczęśliwie w ty cyklu :)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ