X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uciekaj :) zaglądaj do nas :) smutno będzie bez Ciebie!

    Zetka ja czuję to samo co Martika :)

    jezu ja mam dzisiaj jakiś dziwny dzień, płakać mi się chce z byle powodu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 15:25

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia czemu, co się dzieje?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Martika nie możesz uciec :)

    Nusia dawaj co się dzieje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 15:40

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z takich durnych powodów...problem w tym gdzie zrobić Wigilie w tym roku, bo od 7 lat Wigilie zawsze byla u siotry, raz u mnie...zjezdzala się prawie cala nasza rodzina (rodzice, brat, babcie, siotra taty z dziecmi) plus Jej tesciowie, szwagierka itd, łacznie prawie 25 osób, no i jezsze dzieci...
    w tym roku nasz dziadziu juz nie jest w stanie nigdzie jechac bo ledwo chodzi, więc wiadomo, babcia Go nie zostawi...tym samym ciocia też i tata mój (bo to Ich rodzice), no i moja siostra tego nie rozumie...na siłe chce żeby zrobić u Niej Wigilie, żeby Jej teściowie też byli i szwagierka z mężem i dziećmi...mój tata zdecydował że w takim razie Wigilie będzie u dziadków, bo Ich nie zostawi i siostra obrażona, że będzie musiała jechać do teściów na chwile i tu an chwile...masakra! brzmi głupio, ale moja siostra własnie jest teraz w ciąży i z byle powodu się wścieka i zaraz płacze...każdy chce dobrze, ale Wigilia na 30 osób w małym domku dziadów to trochę przesada...

    No i to takie pierdoły, ale ja się juz rano popłakałam, ze siostrze będzie przykro, potem zadzwoniła mama że kurcze ma już dość mojej siostry, bo wymusza na wszystkich to co Ona chce...

    a najbardziej wkurza mnie to, że ona ma teściów 3 minuty drogi od swojego domu, Jej mąż ma firme rodzinną i pracuje razem z rodzenstwem i rodzicami...moja teściowa jest w stanach od lat, razem ze swzwagrem, teść jest tu sam, mieszka ze swoją teściową, sami i kurcze jakoś żyjemy, mieszkają 1,5 godziny od nas i nie robimy afery z tego że widujemy się raz na tydzień!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 15:48

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczucia, taka nerwowka przed świętami niepotrzebna. Zawsze jest w rodzinie tak ze jedni chcą coś a inni coś innego.
    Mam nadzieje ze mina nerwy i będzie super.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, bo to nawet kurczę trudno znaleźć takie jedno rozwiązanie żeby wszystkim pasowało. My z mężem robimy tak, że jednego roku jesteśmy u moich rodziców, a drugiego jedziemy do teściów i tak samo robi siostra mojego męża więc co drugi ok teściowie są bez dzieci na wigilii, a co drugi zjeżdżamy się wszyscy, a do dziadków zazwyczaj jeździemy na pierwszy dzień świąt.

    W tym roku myślałam, żeby zrobić święta u nas, ale potem stwierdziłam, że po pierwsze mase rzeczy musiałabym dokupić, bo nawet nie mam tyle zastawy, trzeba by dodatkowy stół i krzesła kombinować, bo nie mam na tyle osób. Zresztą wiem, ze te święta mogą być dla mnie trudne, bo w ostatnie byłam w ciąży i one były najpiękniejsze, a zawsze łatwiej jest się zmyć od kogoś jak się zrobi smutno niż wyprosić gości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 15:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka no ja właśnie też uważam że te nerwy nie są potrzebne, bo można właśnie zrobić tak jak Martika robi, albo że najpierw pojadą tam a potem przyjadą do nas wszystkich, w końcu mieszkają aż niecałe 10 minut samochodem od moich dziadków!
    Jak moja teściowa wróci ze Stanów to też będziemy robić tak jak TY Martika. Nie będzie innego wyjścia. A moja siostra wszystko chce zrobić trochę pod siebie, żeby Jej teściom nie było przykro, ale nie pomyśli o tym, że może nasz tata chciałby być też sw swoimi rodzicami, bo nie wiadomo jak długo będą jeszcze żyli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika u nas od tych 7 lat robiliśmy tak, że każdy coś robił na Wigilie, żeby ta osoba która robi ją u siebie miała na głowie tylko stół tak naprawdę bo mimo wszystko nawet przygotować stoł, zastawe itd to schodzi...więc każdy przywozil ustaloną potrawę i gospodarz nie musiał już gotowac, bo wiadomo że potem goście się zmyją a oni będą mieli jeszcze do posprzątania wszystko :)

    Kochana życzę Ci żeby te Święta też były dla Ciebie cudowne, mimo wszystko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja calkiem krotko: kupilam ten test, przyszlam do domu i dostalam okres...no i dowiedzialam sie ze znajoma nie przezyla wypadku,dzis rano zmarla, osierocila niespelna dwuletnie dziecko :(:(:( a wszystko przez glupie skracanie sobie drogi i przechodzenie w niedozwolonym miejscu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jezu, strasznie mi przykro z powodu znajomej Cosma! straszne to wszystko jest :(((
    no i przzykro mi że dostałaś @, ale przy takiej tragedii to te nasze problemy to nie problemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 16:56

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma, bardzo mi przykro :(

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ale tak jak Nusia pisze..przy takich tragediach fakt, ze dostalam okres jest zadnym problemem.

    Nusia,Zetka trzymam za Was kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 17:27

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Cosma.

    Kurcze jak smutno. Musi się coś dobrego wydarzyć, grudzień miał być magiczny.

    Morwa, a jak Ty się czujesz? Lepiej Ci trochę z ta szczeka?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma, kuźwa, myślałam, że chociaż Tobie się uda, tempka się trzymała...

    Bardzo mi przykro z powodu Twojej znajomej, ale we wszystkim jest sens, chociaż nam trudno to pojąć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane ♡
    dopiero wrocilismy do domu, od rana na miescie, byliśmy zrobić nowe paszporty, na obiedzie i zakupach świątecznych. Nogi z d*** mi wychodzą :D
    Ale się rozpisałyscie, ogarnę się i zaraz zasiadam do lektury, musze nadrobić, bo ostatnio zaniedbuje forum i was przede wszystkim ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam test ciazowy w 10/11dpo i jest pozytywny :)
    Ciesze sie bardzo ale tez bardzo sie boje czy wszystko bedzie dobrze :)
    Buziaki dla Was

    Nie mam czasu posiedziec z Wami jestem strasznie zabiegana.
    Trzymam za Was mocno kciuki!

    Kotowa, juwelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie gratuluję !!!! :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Cassie już widziałam :) gratulacje Kochana!!! :) chociaż TY :) cudne wieści!!! :)

    tak w ogóle to jak się czujesz? masz jakieś objawy? czy czujesz się tak jak przed @????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 18:33

    Cassie lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie gratulacje, zdrowo rośnijcie! :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie, gratulacje! Zdrówka!

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ