Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja polewam dziewczynki :)

    Nusia, powodzenia w poniedziałek :)
    Agatka odpoczywaj.

    She, teraz chcesz wracać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 19:38

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, She Wolf lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj obaliłam całe wino, więc już podziękuję :p ale na zdrowie kochane ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję Zetka :)

    Cigaretta to dzisiaj na kaca by się coś przydało hehe

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wodę z cytryna :-) Wasze zdrówko!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napilabym się jakiegoś piwka smakowego :) ale nie mam :p

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 272

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, gratuluję! Bardzo się cieszę! :)

    Zuzia, super, że wróciłaś <3 Piesek jest śliczny, w przyszłości też będziemy chcieli, ale raczej jakiegoś dużego, no tylko to dopiero jak wybudujemy dom, czyli odległa przyszłość ;)

    Kotowa, ja tam wierzę, że tempka jeszcze odbije :*

    Cigaretta, trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.

    Martika, mnie też zaczęły trochę męczyć mdłości, ale raczej wieczorne, a nie poranne ;) I ciężko mi znaleźć jedzenie, na które mam ochotę. W ostatnim tygodniu kilka razy pobolewał mnie brzuch, ale dwa razy wzięłam nospę i pomogła. Mam nadzieję, że to takie zwykłe bóle, a nie coś poważnego.

    Dziewczyny, ja piję z Wami, ale herbatę z imbirem :D

    nick nieaktualny, Kotowa lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, a kiedy masz wizytę?
    Na pewno nic poważnego :)

    Ja teraz w czwartek mam u swojego a w pierwszej połowie lutego będę się musiała umówić na genetyczne.

    Ja pije warkę 0%

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż ja nie lubię pić alkoholu to jak nam się nie uda z fasolką to i ja się zbombolę. a co????

    u mnie pewnie dupa blada bo sucho jak na pustyni póki co....

    Zuzia witamy spowrotem:) piękny ten psiaczek:)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia,
    Ja piję piwko za zdrowie Twojego malucha :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ma swój napój- to mi się podoba;) ...następna kolejkę pole wam ja;)

    A za chwilę zmykam,bo mąż umówił się ze mną o 20 na film przed tv ;)

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 272

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, następną wizytę mam 10.02, ale uspokajam się tym, że pierwszy taki ból i najintensywniejszy miałam w sobotę, a we wtorek widziałam na USG bijące serduszko więc tak sobie myślę, że skoro ten najostrzejszy ból nie zaszkodził, to te lżejsze też nie :)

    Aneczka, tą suchością się nie sugeruj, ja miałam zazwyczaj po owulacji suszę i w szczęśliwym cyklu też :)

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratulacje!!! <3

    Ja przy mięci z cytryną ;) zdrówko!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, pewnie że tak. Mnie często pobolewa brzuch i nadal pobolewa.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie? Co ja mam teraz robić ? ;p

    Agaja, Zetka, Kotowa, aneczka85m lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 272

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, mój lekarz też powiedział, że te bóle są normalne i żeby brać no spę, bo można bez problemu.

    A jak Ty się w ogóle czujesz?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no wlasnie, niech sie ciesza, ze moja osoba chce wrocic do ich firmy ;)


    Monika na zdrowko :)


    Zetka, no chce wrocic, bo zgnije w tym domu. Rok chorobowego wystarczy :D


    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    A ja mam takie pytanie? Co ja mam teraz robić ? ;p

    Odpoczywać :)
    Aniu, ja bym w pon zadzwoniła do gina się umówić na wizytę. Ja co prawda byłam dopiero w 8tc ale dziewczyny chodziły wcześniej.
    Zrobiłabym tez badania na toxo i Cmv. I nie pij inofolicu tylko kwas foliowy :) i myśl pozytywnie :)

    Agaja, ja w miarę, czasami mam kryzysy, mdłości mniej, dziś coś mnie mocno bolało pod pepkiem ale na ta chwile ok :)

    She, dokładnie, ja też nie nadaje się do siedzenia w domu :) powodzenia kochana :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ciesz się :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A iść w poniedziałek na bete?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 272

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to Cię uspokoi, to idź :) Ja poszłam od razu następnego dnia po teście, a potem tydzień później dla własnego spokoju ;)

‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ