Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę moje odrośniete kreski połozyc do łózek i wracam zaraz :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, to teraz nie masz wyjścia :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak Morwa musisz przyspieszyc w takim razie. :)

    Na tym wypasionym tescie pokazuje: PREGNANT zamiast kresek.

    Moj maz chyba wlasnie chcialby corcie :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, w słowie pregnant tez jest dużo kresek :-)

    Madlene84, Morwa, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kotowa no chyba wlasnie w takiej kolejnosci - Madlene, ja, Morwa. Nie wiem kto jeszcze, bo wszystkie w ciazy :P

    Potem chyba ja :) planuje testować nie wcześniej niż 5.02 :)

    Morwa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja też chce przy tym być! Wprawdzie będe na urlopie, ale poranne testowanie musze zaliczyc :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide jakiejs herbaty sobie zaparzyć bo zimno strasznie, u mnie wichury jak u she... brrrr

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, idę do łóżka, mam już lekko w czubie. Dobrej nocy dziewczyny, Madlene czekam pod łazienka na info ;-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ale dużo napisalyscie:D zaczęłam nadrabiać,ze widzę końca nie widać:P jutro w drodze do pracy będę miała co czytać:D

    Ja już leżę w łóżku - ból lezdzwi drugi dzień trzyma -nie wiem czy to mięśnie czy może ból promieniuje od czegoś innego -masakra, jak boli...

    Morwa, no no- będzie nam raźniej razem sikac:D haha:D ...jeszcze "tylko" tydzień:D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i Madlene- jutro wstaje o 6, więc też będę się z Tobą łączyć ;)

    Morwa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DObranoc Kotowa, Monika.

    Na urlopie pewnie bede wstawac okolo 8 tez, bo szkoda dnia na lezenie w lozku. Chociaz jak sie jutro okaze ze sie udało, to zamiast deski zostanie mi herbata z cytryna i ksiazki w kawiarence na stoku :P Ale co mi tam ;)

    Kotowa, nick nieaktualny, stacey lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Morwa, dzieki :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A wiesz ,że ja kiedyś też nie przepadlam? Może źle podejście miałam ;) kobieta do orgazmy potrzebuje się skupic, rozluźnić, najlepiej nie myśleć o wszystkim innym (typu na jaki kolor pomalować ściany). Mózg jest tutaj potrzebny, więc nie ma co myśleć o robieniu dzieci tylko o tym jak dojść , ja to lubię być samolubna, mięśnie kegla używam jak już czuję się tak hmmm fajnie albo po którymś tam orgazmie;) pozycja tez gra u mnie rolę , od tyłu w dni niepłodne jak szyjka jest niżej można przy ostrym <3 odczuwać dyskomfort. A na jezca hmmm tam zawsze lechtaczka ma możliwość się trochę poocierac, no i jak się człowiek zmeczy to krew szybciej krąży , ciśnienie się zwiększa :) na mnie to działa :) plus mąż który się stara ;)
    To ze mną chyba coś jest nie tak, bo ja jakoś niespecjalnie przepadam za seksem. Od zawsze tak mam...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie pouciekały?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, to dobranoc :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie śpią :) madlen szykuje się zbiorowy się :D
    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 22:56

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene czekam i zaciskam kciuiki :-) moja fasolka czeka na twoją

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jaaaaa jestem stoję i czekam ;p

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam:-)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zaspała, albo cieszy sie bez nas

‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ