X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka gdzieś kiedyś czytałam, że kobieta powinna się zmęczyć przed seksem, chyba nawet Ojciec Sroka to pisał :p Więc wiesz, we wszystkim trzeba widzieć plusy :D Ale 3mam kciuki, żeby już teraz się udało :)

    Zetka, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Tak u mnie jakoś 28-29 owu, a wyjeżdżamy właśnie na wigilię i będziemy jakoś do 30 akurat :) będziemy musieli kombinować, jeszcze nie wiem jak :)
    Odkąd moja Mama zmarła ja robie za gospodynie i urządzam całe święta tyle ze w rodzinnym domu w rodzinnym mieście, wiec pewnie będę zrąbana :)


    nie bedziesz musiałam kombinować przez nastepne 9 miesiecy coś mi się zdaje ;)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki ! :) dziś jestem zapracowana, wzięłam się za porządki przed świąteczne, mycie okien, powiesilam nową zasłonę do pokoju i aż mi się lepiej oddycha :p słońce świeci, chce się żyć :) Uciekam kontynuować. Miłego dnia wszystkim :*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a co Ty znowu w tym zielarskim kupujesz???? :) :) :)

    Dziękuję dziewczyny, tez mam cicha nadzieje na ten cykl, składającym mówiąc ze nadziei nie mam :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to szybko się z chorobą uporałaś :D

    Cigaretta pracusiu Ty :) ja ogarniałam dom w weekend. Pojawiły się już nawet świateczne dekoracje, jakoś tak od razu milej jest :) z choinką jeszcze trochę poczekamy, ale też pewnie bedziemy ubierać tydzien przed swietami żeby chłopaki mogli sie dłużej nacieszyć

    Cosma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny to nieźle Morwa też bym chciała tyle chorować ( w sensie 1 dzień i po) :P A wracając do Twojego wykresu albo poszłabym prywatnie usg zrobić albo weź wywołuj tą @ już to bez sensu takie coś ... Może ty stymujacji silniejszej potrzebujesz jak Ci owulkę wywołają wcześniej to i cykl się skróci bo masakra tak się męczyć po 50 dni :( ....

    Cosma przytulam mocno :* :* Czasem dobrze jest odpuścić , zresetować się chociaż w jednym miesiącu , inaczej podejdziesz do sprawy :) :) :) a może właśnie bez tego całego mierzenia stresowania się uda Ci się szybciej zajść w upragnioną ciążę :*

    Nusia rozumiem Cię może nie w 100% ale w dużym stopniu :( U mnie wszystko jest okej wyniki moje męża a jednak tak jak pisałam nie udaje się a jak się udało to ciązą długo się nie cieszyłam ... Teraz wiem jak się wspomóc co robić ale tylko dzięki dziewczynom z forum , mieszkam w uk lekarze chętni do pomocy nie są czekamy teraz na termin do kliniki niepłodności i zobaczymy co Oni nam zaoferują ... Bardzo chciałabym zajść w ciąże naturalnie i moc cieszyć się tym stanem do końca .... Miałam odpuścić w tym miesiącu mieć to gdzieś , ale nie mogę patrzeć na mojego męża tak bardzo jak i ja pragnie maluszka i wręcz błagał bym nigdy nie odpuszczała :( podchodzę teraz bardziej na luzie ale to może przez to że Grudzień więcej obowiązków i wszystkiego ... Gdyby nie to byłabym tak samo zirytowana jak zawsze ...

    Cassie jeszcze raz gratulacje dbaj o siebie :* :*

    Martika kochana przeczytałam co pisałaś i naprawdę masz super podejście ja i tak z miesiąca na miesiąc będę mocno trzymać kciuki żeby się udało :) :) :): )

    Zetka Grudzień jest magiczny do tego zapracowany człowiek przestaję o wszystkim myśleć więc może akurat :P :) :) :)
    Kotowa bardzo się cieszę że wszystko idzie ku dobremu :) :) :) oby jak najmniej takich sytuacji ! :)

    Dla całej reszty buziak :)
    p.s. radziłabym unikania drażliwych tematów ... Każda z nas stara się inaczej ratuje się czym innym wierzy w co innego czuje co innego i w ogóle każda jest inna ... Nie ma co rozwijać takich kwestii :)
    :Miłego Dnia dziewczyny Spokojnego przede wszystkim :) :) :) :)

    triss, Cosma, Kotowa lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, jestem tego samego zdania co do drażliwych tematów, tzn rozumiem, że nie można zakazać do pisania nikomu przez co przechodzi, bo po to jest forum, ale nie ma sensu podłapywać tematu do dyskusji, bo nie jedną kłótnię na wątkach, które podczytywałam widziałam i do niczego dobrego to nie prowadzi. Więc jeśli chcemy być tu razem w zgodzie to nie możemy się licytować, przekonywać do swoich racji i wdawać w dyskusje. Na razie chyba nieźle nam idzie, bo kończy się na wyrażaniu opinii ;)

    Staraczka, dziękuję i ja za Ciebie też bardzo mocno 3mam kciuki, mam nadzieję, że już niedługo będziecie cieszyć się małym wielkim szczęściem w brzuszku ;)

    Cigaretta, gratuluję i zazdroszczę ja sprzątanie i prezenty zostawiłam na weekend.

    Morwa, a może Twój organizm tak chwilowo wczoraj zareagował, bo się wymarzłaś przy tych rurach i ładnie się wybronił.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny słyszałyście coś na temat stosowania l-argininy podczas starań?

    zaciekawiły mnie te statystyki:

    https://sites.google.com/site/miscarriageresearch/how-to-boost-fertility

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wiem o co w ogóle chodzi, zapytałam tylko Ciebie Martika dlaczego jesteś przeciwna in vitro, z czystej ciekawości tylko i wyłącznie, nie chciałam zaczynac żadnych dyskusji ani przekonywac do swoich racji, napisałam, że skorzystałam z tej metody i dlaczego, a poczułam się trochę zaatakowana jakbym źle zrobiła bo w ogóle poruszyłam ten temat.
    Przepraszam bardzo!
    Chyba czas odpocząć od forum.

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem i ja. Wlasnie się dowiedziałam, że młody, którego pilnowalam w weekend ma odrę i temu goraczkowal... A ja niestety Odry nie przechodziłam, ciekawe czy nie zlapalam.

    Martika rozumiem Cie doskonale, sama chcialabym odpuścić, ale za bardzo się wkrecilam w cale to mierzenie, itp.

    Morwa, ciesze się, że już jesteś zdrowa

    Zetka, mam nadzieje, ze ske uda :-)

    Nie wiem, komu jeszcze miałam odpisać... Nie mam czasu ostatnio na nic

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia kochana, nie czuj się zaatakowana. Po prostu dziewczyny na zaś chcą odsunąć temat, żeby nie powodować niepotrzebnych starć :-) Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie i nie chcemy wywoływać dyskusji, które i tak niczego nie zmienia, a wyzwalaja tylko niepotrzebne emocje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 17:41

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie gratuluje :* nudnych 9 miesiecy :D


    Cosma przykro mi z powodu kolezanki :( szkoda ze los jest taki przewrotny :(
    Oczywiscie przykro mi tez ze @ przyszla. Oby juz ostatni raz :*


    Agata, dziekuje, ze pytasz glowa juz lepiej. Jeszcze wczoraj sie zle czulam, ale dzis juz o niebo lepiej. Ciesze sie ze synek sie lepiej czuje :*


    Nusia, nie wiedzialam, ze podchodzilas do in vitro. Kurcze, no ale to niczego nie przesadza. Bedziesz mama i to szybciej niz myslisz. Nie ma innej opcji.
    Na szczescie wiesz, ze jeden jajnik pracuje i to najwazniejsze :)
    Ja tam jak nie bedzie innej opcji, to tez poddam sie invitro czy innym cudom. Adopcja to ostatecznosc. Daje sobie jesze 3-4 lata, bo potem juz bede za stara :(
    A i watpie, zeby dziewczyny kierowaly te slowa do Ciebie. Przeciez nie staralas sie nikogo przekonac do swoich racji. Masz swoje zdani i wszystko. Kazda z nas je ma.


    Zetka, tempka odbije, zobaczysz, to przeciez zagniezdzenie :D :* I nie mow o kolejnym cyklu, bo go niepotrzebnie przyciagniesz! Jestes juz w ciazy i tyle :D


    Martika wiem jak Ci ciezko cos postanowic. Ja bym nie potrafila odpuscic. Wyluzowac troche jak najbardziej, ale nie ma co calkiem udawac, ze sie nie staramy, bo i tak w glebi duszy wiadomo, ze jest inaczej ;)
    Zreszta teraz przed swietami tyle jest roboty, ze ja autentycznie nie mam czasu myslec o starankach. I dobrze :D


    Cosma, brawo. Odwazna decyzja, ale na pewno wplynie na Ciebie pozytywnie :)


    Morwa, to wez dupka i tyle. On i tak chyba nie blokuje owulki w dawce mniejszej niz 30mg dziennie. Nie myslalas o Clo? bo takie dlugie cykle sa czesto bezowulacyjne :(




    Ja jak zwykle nie mam czasu na forum. Wczoraj walczylam z moim laptopem, ale naprawilam, momo, ze z kazdej strony slysalam ze sie nie da i nie mam racji, a jednak sie uparlam i zrobilam :D i jestem z siebie dumna :)

    Kupilam juz czesc prezentow i troche mi ulzylo. Jeszcze kilka i bedzie luz. Ja wigilie robie u siebie. Nie mam tu rodziny, wiec przychodzi kilku najblizszych znajomych i tesciowa. Bedzie milo :D

    Cosma lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wg mnie niepotrzebnie to wzięłas do siebie :) uwazam ze to absolutnie nie jest temat tabu i każdy ma prawo miec własne zdanie. Ale sama też nie lubie sytucji, ktore powodują niepotrzebne napięcia i chyba tylko o to dziewczynom chodziło. Nie uciekaj od nas :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Dziewczyny, mam dzisiaj fatalny humor. Nie chcę go przenosić na Was, więc dam sobie dzisiaj spokój z forum. Idę się napić piwka i odstresować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia na zdrowie :)

    She ja też mam nie wszystkie prezenty kupione i trochę mnie to stresuje, po pierwsze nie wiem co kupić a po drugie zawsze przed świętami są tabuny ludzi i nie chce mi się po sklepach chodzić. Myślę, żeby zamówić prezenty przez neta :)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, czekam na męża aż wróci z pracy i ide uzupelnic zapasy. Poczekasz na mnie?:-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko Dziewczynki!

    Morwa moi znajomi mają trojaczki, dwóch chłopców i dziewczynkę :) teraz już chodzą do podstawówki, ale jak byli mali to rodzice mieli z nimi urwanie głowy :) łoobuzy straszne :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, ja wlasnie zamowilam czesc przez neta, jeszcze w weekend wybiore sie do miasta dokupic reszte i bedzie git :)


    Morwa, w takim razie zycze trojaczkow :* ja bym chciala miec blizniaki .......oj jak ja bym chciala .....


    Nusia, no to zdrowko. Ja tez dzis sie bede raczyla piwkiem. W dupie mam wino!

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, to absolutnie nic nie było do Ciebie, już koniec bo bez sensu gadamy :)

    Słuchajcie, robię Mufinki na jutro do szkoły na kiermasz świąteczny. Zaraz będzie pierwsza porcja-jest dla Was :) i właśnie, dawno nie było na zdrówko :) Ja jak nie znajdę, to zapije jakiegoś wieczora :) :) :)

    Triss ja nie słyszalam ale poczytam tego Twojego linka.

    She, Staraczka, dziękuję za wsparcie, reszcie dziewczyn juz chyba dziękowałam:) jak @ nie przyjdzie (wg owu w niedziele, wg mnie w pn termin) to chciałam zatestowac w sobotę.

    Morwa, ja bym chciała bliźnięta, mam chrześniaka z bliźniaków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 18:38

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf zdrówko! Ja wypiłam pół butelki dopiero i już czuję je w głowie. Jestem ostatnio bardzo ekonomiczna :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ