X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo, a co tu taka cisza???

    Ja dzisiaj zasypiam na siedząco, maskara co za dzień!

    Wszystkie pilnie pracujecie??? :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystając z ładnej pogody umyłam właśnie okna :)
    Ale rzeczywiście bardzo spokojnie tutaj dzisiaj jest :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Aneczka85 ty kiedys cos pisalas, ze dlugo kaszlesz. Ja mam ten sam problem. Do jakiego ty lekarza mialas sie wybrac? Bo nie moge znalezc posta, w ktorym to pisalas.

    Powiedzcie mi jakie macie pomysly na prezenty gwiazdkowe dla swoich mezczyzn. Bo ja nie wiem co kupic, a jak sie pytam swojego co by chcial to mowi, ze nie wie.Ehh i badz tu madry :)



    Witam Was dziewczyny:)
    synek własnie poszedł spac więc mam troszke wolnego:)

    Agata83 tak kaszle już bardzo długo, napewno ponad pół roku, teraz mi sie nasilił ten kaszel, poszłam do rodzinnego po skierowanie do pulmunologa ale wizyte mam dopiero na kwiecień.... sama zrobiłam prywatnie badania na krztusiec, toxoplazmoze i cytomegalie bo podejrzewam że gdzies tu leży problem, kiedyś, przed ciążą miałam ten sam problem, długo kasłałam a potem przeszło na kilka miesięcy przed ciążą, a potem badania robiłam i wyszło że przechodziłam toxoplazmoze. Badania alergologiczne nic nie wykazały, RTG płuc też nic nie pokazało. Wyniki na Toxo i cetomegalię bedą jutro lub w poniedziałek i bede wiedziała czy to to, a na krztusiec wyniki najwcześniej za tydzień mogą być... A ty robiłaś już te badania? Ja robiłam prywatnie bo jakbym miała czekać na wizytę do kwietnia to nici z mojego starania o dzidzie by było. Ja dziś znowu zapomniałam zmierzyć tempki.... wpisuje tą z okresu i ignoruję. Zamówiłam sobie nowy termometr do mierzenia tempki, taki z dwoma miejscami po przecinku:)

    She Wolf powodzenia na badaniu:)

    Morwa, ciesze się ze juz lepiej się czujesz:)

    Aniu przykro mi że ta wredna @ przylazła, ale nowy miesiąc nowe nadzieje:)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka85m ja wlasnie nie robilam zadnych badan, ale mam taki zamiar, bo juz mam dosc tego kaszlu.Az mnie zebra bola i klatka piersiowa. Czyli mowisz, aby do pulmunologa isc? To chyba sie przejde i porobie badania krwi. Sprobuje tez na RTG sie wcisnac. A moze to jakas astma? Juz sama nie wiem.

    Faktycznie cos tu dzis cicho:) Klaudai u mnie maz umyl okna jakies 2 tyg temu, wiec mam z glowy :) A jak tam z tymi prezentami dla mezow? Jakie pomysly macie?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, dziekuje za pamiec, wlasnie zaraz jade na badanie. Trzymajcie kciuki.


    Jest robocza wersja listy, ale bede poprawiac estetycznie i merytorycznie jak wroce :)

    25staraczka25, Nusia lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa kuruj sie :*

    Ja tez tutaj bardziej duchem niz cialem, nie mam czasu...
    Jak zaczelam rano robic porzadki tak siadlam na chwile, cos zjem i lece dalej.
    Do konca tygodnia lacznie z weekendem mam taki mlynek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jeszcze go nie morduj :-D plemniorów jego potrzeba :-D
    No to z takim termo nie dziwię się że tak wygląda twój wykres musisz już ciągnąć bez albo kup coś na szybkości ;-)
    Cieszę się że się wyspałaś jako tako :-) odpoczywaj i licz do 10 ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka o ile dobrze pamiętam, zamawialas inofolic z gemini ?? Przyszedł już do ciebie? Bo ja czekam od pn i ani widu ani slychu :(

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    She Wolf trzymam kciuki za badanie :)
    A co do kaszlu to zauważyliście może kiedy się on u was nasila? Ja też cały czas kaszlalam bolało mnie wszystko cała klatka i żebra i się okazało ze mam uczulenie na kurzu roztocza które są wszędzie a dowiedziałam się o tym dopiero jak dostałam astmy zaczęłam się dusić i nawet wyjście na świeże powietrze nie pomagało mąż musiał zawieźć mnie do szpitala tam zrobili mi badania skierowali do alergologa i dostałam lek symbicort turbuhaler 320 a teraz już pół roku jestem na dawce 160:)


    Kochana ja kaszle wszędzie, na dworze, w domu u siebie, u rodziców, teściów, wędzie gdzie pódę, testy alergologiczne miałam, spirometrie też, rgt tez miałam i nic nie wykazało, jedynie co nie miałam testów alergicznych pokarmowych.... miałam iśc na wizytę ale zaszłam wtedy w ciążę, kaszel mnie nie męczył i nie poszłam, zresztą zapomniałam o tej wizycie:) a teraz znów tan kaszel mnie męczy stale i osatnio sie nasilił i nie wiem co mi jest, planuję teraz zmienic przychodnię i zapisać sie do jednego z lepszych lekarzy rodzinnych i zobaczymy co on mi na to powie... Pulmonolog dopiero w kwietniu więc muszę działac wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 15:10

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, niestety życie kazało mi szybko wydorośleć i zdobyć dużą wiedzę z zakresu życia prenatalnego, zresztą też mnie bardzo interesuje temat płodności.

    Madlene, mam nadzieję, że będziesz szczęśliwa w tej pracy :)

    Ania, przykro mi, powodzenia w nowym cyklu!

    Agata, Zetka, sorki, rano nie miałam czasu wejść, już wpisałam temp, ale mierzona godzinę wcześniej. Co do pomysłu na prezent to jeszcze nie wiem.

    Morwa, zdrówka

    She, jak badanie?




  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, czekamy na dobre wieści :)

    Cigaretta, ja zamawiam w Gemini ale odbiera mi maz osobiście bo mam akurat kolo szkoły synka. Zazwyczaj mam na drugi dzien do odebrania. Mam nadzieje ze jutro do Ciebie dotrze.

    Martika, tempka u Ciebie tez świetna.

    Nusia, dzięki :)

    Morwa, zdrowiej i weselej nam tutaj :) Ja bym zmieniła termometr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 15:43

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta ja zamawiałam z gemini i szło dosc długo, znaczy - liczyłam ze szybciej dotrze przesylka. Zamówiłam w srode, myslałam ze w piatek bedzie kurier, a dotarł dopiero w poniedziałek

    Morwa na pewno za duża ta róznica w pomiarach, tym bardziej jak wczesniej wskazywał tak samo. Głupia sprawa bo teraz w środku cyklu już bez sensu zmieniać na nowy. Spokojności kochana :*


    Dziewczyny, czy ktorejś z Was po inofolicu wydłużył się cykl? bo u mnie owulka powinna być wczoraj, max dziś, a póki co nic nie wksazuje ze ma sie pojawić ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde daje im czas do jutra ! Przecież kurierem to powinien być raz dwa.. jutro już będzie 5 dni :| z drugiej strony to jedzie znad morza na Śląsk więc muszę być cierpliwa.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, u mnie w miarę normalnie terminowo owu. A to dopiero pierwszy cykl z inofolikiem. Mniej mnie bolało tylko.

    triss lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Cigaretta ja zamawiałam z gemini i szło dosc długo, znaczy - liczyłam ze szybciej dotrze przesylka. Zamówiłam w srode, myslałam ze w piatek bedzie kurier, a dotarł dopiero w poniedziałek

    Morwa na pewno za duża ta róznica w pomiarach, tym bardziej jak wczesniej wskazywał tak samo. Głupia sprawa bo teraz w środku cyklu już bez sensu zmieniać na nowy. Spokojności kochana :*


    Dziewczyny, czy ktorejś z Was po inofolicu wydłużył się cykl? bo u mnie owulka powinna być wczoraj, max dziś, a póki co nic nie wksazuje ze ma sie pojawić ;)

    Ja nie mogłąm sie doczekać owulacji, ale w końcu sie zjawiła z dużo lepszym skokiem i temperaturami niż wcześniej.

    triss lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz czytam sobie artukuł o chlamydiozie, nawet nie wiedziałam że jest taka niebezpieczna....

    http://www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/chlamydia-weneryczna_choroba_kobiet_i_mezczyzn.html

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)


    Zetka mialas racje, mam pecherzyki nabotha. Powiedziala, ze normalnie by nic z nimi nie robila, ale ze skoro z nich plamie to moga mi je wypalic. Zrobili mi biopsja, wiec ciekawe co tam wyjdzie.... No i odnalazla sie moja cytologia :O Negatywna! Jupi :D
    Dostalam pozwolenie na dalsze staranka, wiec mi ogromnie ulzylo :D


    Co do apteki Gemini, to ja troche jestm zawiedziona :( zamowilam Inofolic w poniedzialek, a przesylka jest ciagle w realizacji, czyli jeszcze nie wyslali :( w tych czasach to troche olewka klienta :(


    Morwa, trzymaj sie Kochana :* pokrzyczysz na meza to Ci sie zrobi lepiej :)

    Aneczka, oby w koncu znalezli przyczyne tego kaszlu :*

    Marika, ale masz piekne te tempki :) Zazdraszczam :*

    Triss oby owulka przyszla jak najszybciej :)



    A tak na marginesie to ja jestem z Was najstarsza :( czuje sie jak emerytka ;)

    Nusia, 25staraczka25, Morwa, Madlene84, Zetka, triss lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:

    Dziewczyny, czy ktorejś z Was po inofolicu wydłużył się cykl? bo u mnie owulka powinna być wczoraj, max dziś, a póki co nic nie wksazuje ze ma sie pojawić ;)

    Triss ja piję inofolic też 1 cykl i sobie zobacz na mój wykres jak wygląda :) jakaś porażka w tym cyklu! Nie wiem czy to wina inofolcu czy nie, ale wkurzyłam się.

    Strasznie bolą mnie piersi, ale tak promieniuje mi ten ból od pach, śluzu już mam kremowy, dużo go i jakby z takimi grudkami. Chce już dostać @!!



    Morwa co mąż przeskrobał? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf jak to najstarsza????? który rocznik niby? :)
    cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i że możesz się bez problemu starać :) ale w sumie to już nie będziesz musiała, bo jesteś już w ciąży ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Jestem :)


    Zetka mialas racje, mam pecherzyki nabotha. Powiedziala, ze normalnie by nic z nimi nie robila, ale ze skoro z nich plamie to moga mi je wypalic. Zrobili mi biopsja, wiec ciekawe co tam wyjdzie.... No i odnalazla sie moja cytologia :O Negatywna! Jupi :D
    Dostalam pozwolenie na dalsze staranka, wiec mi ogromnie ulzylo :D


    Co do apteki Gemini, to ja troche jestm zawiedziona :( zamowilam Inofolic w poniedzialek, a przesylka jest ciagle w realizacji, czyli jeszcze nie wyslali :( w tych czasach to troche olewka klienta :(


    Morwa, trzymaj sie Kochana :* pokrzyczysz na meza to Ci sie zrobi lepiej :)

    Aneczka, oby w koncu znalezli przyczyne tego kaszlu :*

    Marika, ale masz piekne te tempki :) Zazdraszczam :*

    Triss oby owulka przyszla jak najszybciej :)



    A tak na marginesie to ja jestem z Was najstarsza :( czuje sie jak emerytka ;)
    super wieści !!! :) bardzo się cieszę że to nic tak bardzo poważnego :) to teraz bierz się za leczenie staranka kontynuuj i chyba tyle :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ