X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilke, bo padam juz na nos.

    Nusia :( Nie wiem co ci napisac. Wspieram cie mocno!

    Moze jutro uda mi sie was poczytac troche.

    Dobranoc.

    Nusia lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to w takim razie taka mam a moje temp Sa zahebiscie wysoko jak nigsy jak to mnienakreca boshe niech ten czas szybko zleci

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, pewnie będziesz musiała kilka razy pójść, ale lekarz powinien ocenić, za ile dni jest szansa na owu. Raz trochę wydasz, ale pewnie warto. Popatrz może po różnych ginach, bo niektórzy mają taką ofertę, że jednorazowa wizyta z USG kosztuje np. 100 zł, a potem każda w ramach monitoringu np. 50 zł więc warto się rozejrzeć.

    Ja sama muszę się wybrać na monitoring, ale to w kolejnym cyklu, bo w tym owu powinna być w święta więc nic z tego.


    Lecę spać. Dobranoc dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przybylam tylko powiedzieć Dobranoc :* mam dzisiaj doła... jutro nadrobie.

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 dni duphaston biore i testuje w niedziele a w sobote ide do gina .bo jesli okaze sie wkoncu ze jestem w ciazy musze brac zastrzyki clexane bo mam przeciwciala ANA dodatnie i prawdopodobienstwo zakrzepow bylam 2 x we wczesnej ciazy i po tym moj gin mi zrobil te badania org odrzuca zarodek...

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie nie wierze w to z3by moglo sie udC..mysle ze to moze sprawa duphastonu tylko ze niby on nie podnosi temp...no nic pozostaje czekac..pozdrawiam i ide spac ..jeszcze przed chwila bylam u lekarza z synem dostal uczulenia na nogach i rekach a okazalo sie zapalenie oskrzeli..bez goraczkowe dzieki bogu..antybiotyk leki jakies ...masakra..bidulek moj ..ma 4,5 lat zaolnjerzyk maly..

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta co z dół? Przytulam :*

    Zetaaa zdrówka dla synka i powodzenia!

    Dobranoc Wam :)

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetaa a ja mam rozpulchniona wilgotna,lepka,mleczna wszysto na raz i jakies kłocia lewego jajnika...nie miałam tak nigdy aby miec tyle śłuzu co dzis! Mąz mi mowi ze dzidzia sobie miesce szykuje i sie mam nie denerwowac a testowankko dopiero za tydzien w piatek;/. umre do tej pory z niecierpliwosci:D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkich snów :)

    stacey lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny przy kawce. Za 5 minut lece do pracy. Dzis 9h wuuuhuuu a pozniej przedswiatecznych porzadkow ciag ddalszy :D

    Nusia <3

    Zetka trzymam kciuki z calych sil!

    Infolic dotarl do mnie wczoraj dopiero.... a ze owulka sie pospieszyla chyba.... chyba byla wczoraj. . Moze dzis... jutro lucze na skoook temp. :) takze zostanie mi ewentualnie na mowy cykl.

    Zycze udanego dnia! <3

    25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby:D w sumie praca szkoła dom to moze jakos zleci:D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana, u mnie dzisiaj temp niecałe 36.. ustawilam opcje "ignoruj" bo zawsze mierze z 2 h później. Owulacja powinna być jutro ewentualnie pojutrze, zobaczymy.. dziś zrobię test owu.

    Miłego dnia :*

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :-) witam się i ja z poranną kawką.

    Zetaa trzymam kciuki! :)

    Nataszka jestesmy na podobnym etapie, ja tez dopiero pod koniec przyszłego tygodnia bede mogła testowac. Chociaż u mnie 2-3 dni przed @ spada tempka wiec zazwyczaj nawet nie testuję ;)

    Cigaretta kciuki za owulkę kochana :* i przyjemnych staranek. Czemu doła miałas? mam nadzieje ze już dzis lepiej

    Martika nie, nigdy w tej fazie cyklu nie miałam plamień. Może to ten inofilic zrobił rewolucję w hormonach, nie wiem.... chciałabym zeby to była implantacja ale wg mnie to za wczesnie

    Madlene dobrze ze jestes pracusiu :* ale dzieki temu ze się owulka pospieszyła bedziesz miała prezent na swięta :)

    Zetka Klaudia trzymam kciuki za testowanie. Mocno! :*

    She co u Ciebie?


    :)

    25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Temperatura w dół.. A taki piękny wykres miałam. No trudno @ pewnie przyjdzie dzisiaj lub jutro i zaczynamy nowy cykl. Ktoś kiedyś mówił, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin więc może się uda :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć triss, ja też kawę popijam i ogladam DDTVN, zaraz ma być temat o dniach płodnych. Co 5 polka nie wie kiedy ma dni płodne.
    A wczoraj miałam smuta pomieszanego z wkur***, wkurza mnie rodzina męża, to jak go traktują a jak jego brata... a o teściowej nie mówię grr..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 09:03

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia może odbije jeszcze, nadal jest nad linią podstawową... trzymam kciuki

    Cigaretta o to współczuje... :/ a co mąz Twój na to?

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczynki. Ja juz na kursie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss no właśnie mąż zachowuje anielski spokój, nie wiem jak to robi... jego brat nic nie musi robić, dostaje prezenty, a mój mąż nie dostaje nic i tylko słyszy mógłbyś zrobić to, tamto, siamto.. ojjj to się musi zmienić ! ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek temp test czulosc 12.5 negatywny ...nie mam sie co nakrecac zero objawow...jestem wsciekla ..bienawidze siebie iwszystkiego co jest wokolmnie.:(14 mc staran )

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, ja tylko na chwilkę. Wkurzylam się bo mam tyle roboty ze nie wiadomo czy będę miała urlop między świętami :(

    Cigaretta, tez mam ogromny problem z teściowa temat rzeka :/

    Triss, implantacja jak nic kochana. Nie za wcześniej, ja miałam w 6dpo i ma już 5 lat :)

    Klaudia mam nadzieje ze tempka odbije. Trzymam kciuki.

    Zetaa chyba za wcześniej test zrobiłaś.

    Miłego dnia dziewczyny! ::

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ