X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta mozesz dwa razy dziennie robic testy. U mnie gdyby nie to że miałam przeczucie i zrobiłam dodatkowo wieczorem to bym przegapiła pik. W południe kreska testowa była sporo bledsza od kontrolnej, a wieczorem już mocno wybarwiona. Na drugi dzien znów bledsza. Wiec gdyby nie ten wieczorny test to bym stwierdziła ze u mnie testy owu nie wychodzą.

    Morwa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss mam zamiar zrobić jeszcze jeden test wieczorem, w tym miesiącu nie idę na monitoring, więc muszę polegać tylko na testach, a wiem że łatwo przegapić ten moment ;) a zrobić ok godz 17,18 czy 21,22? :) jak ty robiłaś ?

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe ... Morwa :D

    ja kupiłam w rossmanie owulacyjne, 5szt, ale b.drogo wychodzą. Dobrze ze to juz ostatnie testy owulacyjne ktore kupuję ;)


    Cigaretta ja robiłam o 20. starałam sie odczekac dwie godziny od ostatniego picia, ale ze chciało mi się sikać strasznie to już dłużej nie wytrzymałam i chyba z godzine tylko odczekałam

    25staraczka25, Madlene84, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki triss :) w ogóle dzięki wszystkim !!:*

    uciekam dziewczynki z kompa, tak pięknie słońce świeci, że chce się żyć :) pewnie długo bez owu nie wytrzymam i pojawię się tu za jakiś czas :P
    tymczasem miłego popołudnia :*

    25staraczka25, triss lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Staraczka ty bierzesz Donga co nie? Powiedz mi bo ja już tak na zaś chce wiedzieć , dlaczego Donga popija się mlekiem nie można wodą? Gorzej się przyswaja, wchłania? Ja nie przepadam za mlekiem wole wodę :p i tak się obawiam czy będę musiała się zmusić do tego mleka jak będę chciała jeść tego Donga :) a mam już go w domu leży i "patrzy" na mnie hehe :p powtarzam mu , ze na romans musi jeszcze trochę poczekać:p
    Ja nie biorę donga , mlekiem się popija bo neutralizuje smak itd. :)
    Stwierdziłam że niczym się nie wspomagam :) sporo dziewczyn go łyka z innego wątku więc to co piszą mogę Ci doradzić mi też leży i patrzy na mnie ale ja z owulką problemów nie mam tylko z drugą fazą i z utrzymaniem ciąży ... nie wiem nawet sama szczerze gdzie leży problem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    dzieki triss :) w ogóle dzięki wszystkim !!:*

    uciekam dziewczynki z kompa, tak pięknie słońce świeci, że chce się żyć :) pewnie długo bez owu nie wytrzymam i pojawię się tu za jakiś czas :P
    tymczasem miłego popołudnia :*
    Wzajemnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A to mi się coś pomyliło ;) wybacz:*:* robili Ci badania na te przeciwciała ana?
    na wszystko kochana i wszystko jest dobrze :) :)
    nie pomyliło bo wspominałam wam że chce zajadac i może dlatego :) :)
    czekam na ten termin do tej kliniki może oni coś wymodzą ... kolposkopia okej wszystko okej , doktorek który robił kolposkopie zalecal zrobić hsg czy coś tam więc zobaczymy co będzie dalej ...
    nie mam pojęcia może nie ten czas nie myslę już tak działam i czekam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Będzie dobrze :*:* dobrze , że coś robią i szukają napewno Ci pomogą albo nie będzie trzeba bo zajdziesz i wszystko będzie dobrze :) tego Ci życzę:*:*
    Dzieki kochana :-* a ja Tobie i całej reszcie <3

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłuje mnie lewy jajnik... jak owu będzie po lewej stronie to się załamie :/

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta z tego co wiem to chyba nie ma powiazania.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja po niedroznej stronie.. gin mi powiedział, że u mnie pecherzyk musi być po prawej :(

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nie ma powiązania ze jak z lewej kłuje to z lewego jajnika bedzie owulacja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaaaa :D źle zrozumiałam, no nie ma ponoć, ale w zeszłym cyklu też mnie tak pokłuwał i właśnie na nim był większy pecherzyk. Dobra nie mogę już o tym myśleć, bo ogłupiec można...

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta bedzie dobrze i już ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki triss ♥

    A co tu taka cisza, gdzie wszyscy? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <wygląda nieśmiało> ja jestem...
    Czytam Was, czytam. Czasem chciałabym coś napisać o sobie, ale i się wstydzę, i mi głupio się wcinać w zżytą dyskusję :( taka moja specyfika...

    Pozdrawiam Was i wspieram :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Staraczka :*
    Zetka hehe...bardzo bym chciała. Oby było tak jak mówisz kochana.
    Za Ciebie mocno trzymam kciuki, wykres masz piękny. A czujesz jakies objawy?

    Oj nie miałam kiedy nawet napisać dzisiaj :(
    Ja raczej żadnych objawów nie mam, wręcz nawet mniej mnie bolą piersi niż zwykle (nie porównując nawet tego co było w ciąży, wtedy ściągnięcie bluzki to masakra byla). Jedyne co to od wczoraj czasami tak jakby mnie sutki leciutko czasami zakują, czy zapieką, ciężko powiedziec ale tylko czasami, nie wiem czy to można za objaw uznać :) boje się testu jutro strasznie robić i boję się tempki jutrzejszej. Jestem mega zestresowana przez pracę i w ogóle.

    Cigaretta, mi ostatnio gin widział dominujący pecherzyk w lewym jajniku a mnie boli zawsze prawy i jak mu powiedziałam o tym to powiedział ze nie ma znaczenia z której strony boli i nie jest to adekwatne do strony z której jest pecherzyk także musi być dobrze! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 17:43

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja trzymam kciuki i życzę jutro szczęśliwego testu, ktoś musi rozpocząć dobrą passe :*

    Dagn wstydnisiu witaj ! :) i pisz o sobie, od tego jesteśmy żeby sobie pogadać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 17:46

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn witaj :)

    No dzisiaj tutaj bardzo spokojnie jest :)
    Zetka trzymam za Ciebie kciuki jak i za siebie żeby ta moja temperatura jakimś cudem odbiła a na koniec się zazieleniła :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) ja za Was dziewczynki również :)

    Klaudia, testujesz jutro?

    Dagn, witaj! :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ