Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj popiłam z facetami i nawet nie ma szans na dzidzi... Ale może to i lepiej. Nie ma nic gorszego niż szalona i zwariowana matka :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta. Ja niestety w szxpitalu z powodu bolu brzucha. Z dzidzia wszystko w porzadku. Trzymajcie kciuki

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu, trzymam kciuki :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu, trzymamy kciuki!

    Klaudia, przykro mi.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a leci jakos pomalutku u mnie ale dobrze ze juz jutro wt bo mam wizyte u gin :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro wybieram się do brafitterki :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia wrote:
    Czesc dziewczeta. Ja niestety w szxpitalu z powodu bolu brzucha. Z dzidzia wszystko w porzadku. Trzymajcie kciuki
    Powodzenia, kciuki zaciśnięte! !!! :*

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
    Klaudia, przykro mi, że @ przyszła :-(
    Morwa, a Ty gdzie swój wykres chowasz? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 14:12

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kotowa już jakiś czas temu zablokowałam wykres jakoś mi tak dobrze ;) kiedy masz wizytę aby zobaczyć fasola? Gdzie masz suwaczek odliczajacy dni do spotkania fasola :) ? Ustaw jakiś , lubię na nie patrzeć :) ciekawe na kiedy będziesz miała termin :)
    Jutro idę zobaczyć, co w trawie piszczy :-) normalnie będzie to 6t2d, czyli poczatek 7 tygodnia. Myślicie, że będzie juz serduszko? Suwak ustawie, jak już coś zobaczę, bo na razie nie wierzę, że w ogóle jestem w ciąży :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey wam.mam pytanie,czy wy tez macie taki wodnisty lub rozsciagliwy sluz przed@ ?jeszcze go nie dostalam,a piersi ani brzuch nie boli...dziwne.juz sie.troche podleczylam,tylko katar zostal;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia 3mam kciuki.Klaudia przykro mi;( Niepokorna gdzie sie wybierasz?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa ciesze sie;)))<3 ,daj znac jak z jutrem;)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to owu byla;)pieknie,idziesz do gin?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa nie mierze,myslalam ze dostane na dniach @a tu dalej cisza,wiec powstrzymalam sie.Tak mam niskie a po 2 bylam chora od piatku,wiec mi sie nie chcialo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja dopiero w maju sobie zrobie wyniki i dodatkowo progesteron,a trzeba miec na niego tez skierowanie na badanie czy tak mozna ztobic dodatkowo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robie prywatnie;)tylko mam skierowanie na tsh i ts4...wiec tamto zrobie dodatkowo;) ok zmierze temke,szkoda ze @nie przychodzi o czasie,tylko przesuwa mi dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja mam nieregularne od zawsze...tak masz racje ze nie da sie przewidziec;)poczekam,a w srode moze zrobie bete tak dla jasnosci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczynki mija wieczór?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ok;)

‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ