Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss a to pech z tymi fiolkami, byłoby już z głowy... ;) a ja dzisiaj mam żurek :p

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene to chyba przebijesz wszystkie ! Wow ... Ja tez robię żurek, sałatkę jarzynowa i tuńczykowa. Mój P. Ma upiec karkówkę. Do tego jeszcze jajka faszerowane i bigos bo sie chłopakom zachciało ;) a jutro szarlotka sypana czyli najprostsze ciasto świata które nawet mi wychodzi ;)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss a czym faszerujesz jajka?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene robię cześć z łososiem i natka pietruszki, cześć z serkiem kozim i pomidorem a cześć jeszcze z szynka i pieczarkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 13:20

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z łososiem gotowany? Czy wędzony?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wędzonym :) polecam Ci te z serkiem kozim i pomidorem - zgapilam przepis z blogu kwestiasmaku.com - są na prawdę super, zawsze smakują ;)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!

    Klaudia, faktycznie u Ciebie wykres piękny. Zaciskam kciuki :)

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss podwedze Ci pomysł. Na pewno zrobię te z łososiem. A z serkiem jak mi się go idą kupić :)

    triss lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam,ja juz po zakupach od rana sie biore za salatki i nie wiem co jeszcze,jest nas 3 to duzo nie bede robic bo w 1niewiem czy gdzies jedziemy a w 2dzien swiat do przyszlych tesciow i po swietach;)jeszcze przeziebienie mnie zabralo na swieta katar i kaszel,jeszcze @przychodzi malymi krokami...

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliano jakie sałatki? Bo szukam inspiracji :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warzywna tradycyjnie i gyrosa robie:)) i nie wiem czy jeszcze jakoms bo kto to mi bedzie jadl;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki mogę do was się wbić?;)

    Morwa, triss lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będzie 10cykl starań, w następnym tyg mam pierwsza wizytę u nowego gina zobaczyć czy jest jakiś pecherzyk. Z badan mam jedynie badanie nasienia, ale mam nadzieje ze nowy ginekolog będzie kumaty i po sprawdza wszystko u mnie :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chętnie się wpisze:)
    Rocznik 91 starania od lipca 2014 o pierwsze dziecko :)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mailen Witaj :) i powodzenia w staraniach :)

    Dziewczyny ja już dziś padam na pysk, nie mam siły. Zrobiłam sobie drinka i zaległam przed tv.... Dobre chociaż tyle ze jutro będę miała luz :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie z małzem wysoczylam piwko i nie wiemy na co się w telewizji zdecydować;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen,
    Ja również witam :)
    I was też dziewczynki :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Malagosia lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen witaj.

    Triss ja też już padam. Wstawilam jeszcze boczek ale to już się będzie gotowal sam. A ja też zaraz zalegne przed tv. Mężu wraca za chwile to czas odpocząć :)

    nick nieaktualny, triss lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie testy owu polecacie? Chciałabym zamówić na allegro, ale wiadomo, że lepiej z pewnego źródła :) Może nazwa użytkownika?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam te i były dobre
    http://allegro.pl/testy-owulacyjne-w-24h-test-owulacyjny-lh-i5207475076.html
    pojawiała się na nich ta druga ciemniejsza kreska. bo na innych niekoniecznie chociaz wiem że owulka była bo jestem w ciąży

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 440 441 442 443 444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ