X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka gratulacje, 3mam kciuki za jutro:)

    Milego weekendu kochane, bo pewnie wpadne tylko jutro rano na sekunde zobaczyc co u Zetki;)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dziękuję Martika <3

    Cigaretta,bardzo możliwe. Dzisiaj miałaś duży skok, ja obstawiam że już po owu,ze byla wczoraj, ale serduszka były więc super :)

    25staraczka25, Cigaretta lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Hmmm to może jednak wczorajszy test był na + ? Dziewczyny na innym watku pisały, że testy z allegro wychodziły im negatywne, czyli druga kreska ciut jaśniejsza, a testy z apteki pozytywne.
    zależności jaka czułość testy allegro są dobre ale ja tez bym się nimi nie sugerowała w 100% ja używałam zawsze dla mojej pewności clearblue opócz tych co zakupiłam na e-bay :) teraz przestałam i na razie dobrze mi z tym mniej stresu :P

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u Ciebie droga Cigarretko jak tempka nie spadnie to już po owu raczej :) :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Jeszcze nie dziękuję Martika <3

    Cigaretta,bardzo możliwe. Dzisiaj miałaś duży skok, ja obstawiam że już po owu,ze byla wczoraj, ale serduszka były więc super :)
    czekamy do jutra:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ! :)
    Zetka jutro twój wielki dzień, a właściwie nas wszystkich ! Czekamy z niecierpliwością :) :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Dzięki dziewczyny ! :)
    Zetka jutro twój wielki dzień, a właściwie nas wszystkich ! Czekamy z niecierpliwością :) :)


    :)

    Męzowi rano jak lezelismy we trójkę w łóżku przed tv napisałam smsa :) ze test negatywny i ze się nawet nie dopytuje o nic. I się poryczalam :) To się zaczął tłumaczyć :)

    A teraz zostawił mnie z synkiem, ja się położyłam bo brzuch i krzyż boli i pojechał do teściowej jej sprzątać bo się przewróciła i ja noga boli :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 17:08

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki mam minute wiec chciałam się przywitać z wami
    Zeta tak czułam ze będzie dobrze. Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze testowanie które napewno potwierdzi fasoleczke. U mnie chyba prolaktyna jest jest do dupy. Poza tym w 14 dc nie miałam żadnego pęcherzyka dominującego. Mam zrobić prolaktyna z obciążeniem w poniedziałek. Dostałam recepty na Bromka i na clo i kwas foliowy 5 mg. Ale dopiero po wynikach będzie wiadomo co mam wykupić. Poza tym to poronienie jakoś negatywnie zadziałało bo jakoś kiepsko się czuje fizycznie. Mam śluz taki zabarwione delikatnie. Mam wrażenie ze mi jest niedobrze. Głowa mnie boli często i juz sama nie wiem co jest grane....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 17:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka85m wrote:
    Cześć kobietki mam minute wiec chciałam się przywitać z wami
    Zeta tak czułam ze będzie dobrze. Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze testowanie które napewno potwierdzi fasoleczke. U mnie chyba prolaktyna jest jest do dupy. Poza tym w 14 dc nie miałam żadnego pęcherzyka dominującego. Mam zrobić prolaktyna z obciążeniem w poniedziałek. Dostałam recepty na Bromka i na clo i kwas foliowy 5 mg. Ale dopiero po wynikach będzie wiadomo co mam wykupić. Poza tym to poronienie jakoś negatywnie zadziałało bo jakoś kiepsko się czuje fizycznie. Mam śluz taki zabarwione delikatnie. Mam wrażenie ze mi jest niedobrze. Głowa mnie boli często i juz sama nie wiem co jest grane....
    Zawsze taka sytuacja wpływa na nasze samopoczucie i fizyczne i psychiczne ... Zrób wszystkie badania które musisz i odpoczywaj jak najwięcej . Nabierzesz sił i zaczniesz staranka na nowo :* Rozumiem co czujesz i mocno wspieram :)

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    :)

    Męzowi rano jak lezelismy we trójkę w łóżku przed tv napisałam smsa :) ze test negatywny i ze się nawet nie dopytuje o nic. I się poryczalam :) To się zaczął tłumaczyć :)

    A teraz zostawił mnie z synkiem, ja się położyłam bo brzuch i krzyż boli i pojechał do teściowej jej sprzątać bo się przewróciła i ja noga boli :/
    Leż i się nie stresuj :*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, to może być też objaw stresu jaki miałaś. Miałam tak kiedyś ze mi stres objawił się po 2-3 miesiącach codziennym bólem głowy przez półtora miesiąca. Jechałam ba 2 tabletkach przeciwbólowych dziennie.

    Tak jak Staraczka pisze prób wszystkie badania, odpocznij i na pewno będzie dobrze.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka85m wrote:
    Cześć kobietki mam minute wiec chciałam się przywitać z wami
    Zeta tak czułam ze będzie dobrze. Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze testowanie które napewno potwierdzi fasoleczke. U mnie chyba prolaktyna jest jest do dupy. Poza tym w 14 dc nie miałam żadnego pęcherzyka dominującego. Mam zrobić prolaktyna z obciążeniem w poniedziałek. Dostałam recepty na Bromka i na clo i kwas foliowy 5 mg. Ale dopiero po wynikach będzie wiadomo co mam wykupić. Poza tym to poronienie jakoś negatywnie zadziałało bo jakoś kiepsko się czuje fizycznie. Mam śluz taki zabarwione delikatnie. Mam wrażenie ze mi jest niedobrze. Głowa mnie boli często i juz sama nie wiem co jest grane....
    Aneczka gdyby coś to mam do oddania półtora opakowania bromka i opakowanie Clo ! :) ale mam nadzieję, że nie będzie Ci potrzebne bo będzie wszystko ok ! ;)

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo gdzie wszystkie są? ;) nudna sobota :(

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki


    Czytam, ale nie mam kiedy odpisac :(


    Zetka po cichu gratuluje! Jutro chce widziec dwie piekne kreski :*

    25staraczka25, Madlene84, triss lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa co się czaisz cichaczu ?? :D

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię e-zakupy w tesco, bo właśnie odkryłam że u mnie już dostępne :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my tutaj musimy rozkręcić imprezkę. Kto pije? Winko, piwko, meliska? :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej dziewczynki


    Czytam, ale nie mam kiedy odpisac :(


    Zetka po cichu gratuluje! Jutro chce widziec dwie piekne kreski :*
    Co słychać , czemu taka smutna ?? :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja bym się chętnie napila, ale jak już była owu to wole dmuchać na zimne :p zrobiłam sobie właśnie ciepłą herbatkę :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, to herbatka. Morwa, u Ciebie tez owu była więc winko nie nie :) teraz herbatki, ananas i morele suszone :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 20:28

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ