Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Morwa i przykro mi z powodu Twoich przezyc, masz racje lepiej dmuchac na zimne.

  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Astrate, Morwa lubią tę wiadomość

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • Astrate Przyjaciółka
    Postów: 83 78

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika świetna sukienka i w ogóle strona, akurat szukam kiecki na wesele :D

    Niepokorna jak mieszkałam w UK większość czasu spędzałam w primarku :D Polecam Ci też new look i tk maxx( mają ciekawszy asortyment niż w PL ;) )

    magda już mdłości? :) oswajaj się oswajaj bo jakieś 38tyg przed Wami :) Chociaż mi się wydaje, że to niedowierzanie towarzyszy kobietom przez całą ciążę, takie jakieś wirtualne to dziecko jest ;)

    Cosma trzymam kciuki za wyniki męża :)Pamiętam jak mi znajoma opowiadała, że wysłali męża do śmierdzącego kibla żeby pobrał próbkę..mam nadziej, że takie rzeczy tylko w Lubinie ;)


    Ja już z niecierpliwością czekam na dni płodne bierzemy się do roboty w tym cyklu :D jak nie pyknie myślę czy nie iść na sprawdzenie drożności jajowodów...

    Cześć Doda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 21:45

    f2w3rjjg4d4ehzn8.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astrate,
    New look na bank oblookam, bo u nich można kupić buty w moim rozmiarze. Ale to już jak będzie spokojniej i jak zacznę zarabiać.
    PS: Udało nam się wynająć bardzo przyjemny pokój, więc mamy gdzie mieszkać, a to najważniejsze. Teraz pora szukać pracy :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Astrate Przyjaciółka
    Postów: 83 78

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałabym o dorothy perkins :P jakiej pracy szukasz? u nich najłatwiej aplikować przez internet :)Życzę powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 21:51

    f2w3rjjg4d4ehzn8.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astrate wrote:
    zapomniałabym o dorothy perkins :P jakiej pracy szukasz? u nich najłatwiej aplikować przez internet :)Życzę powodzenia! :)

    Ubrania Dorothy kojarzą mi się z takimi bardzo kobiecymi, a ja się tak nie ubieram za bardzo.

    Na razie nie mam pomysłu na pracę dla siebie.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, wracam do żywych. Od poniedzialku rzygalam znow jak kot, ale na szczescie juz przeszlo. Teraz tylko czekam na wtorkowe wyniki, jestem dobrej mysli.
    Moj szanowny malzonek w tajemnicy przede mna wynalazl nam samochod, wczoraj tylko zabral mnie, zebym sobie obejrzala i czy mi sie podoba :-D mam nowa fure do pracy ;-) przynajmniej zajelam sobie czyms glowe, teraz mam mase papierow do zalatwiania...

    Cosma, ja Cie bardzo dobrze pamietam :-) Witaj, powodzenia tym razem, mam nadzieje, ze po badaniach szybko doczekasz sie fasolki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 10:14

    nick nieaktualny, Madlene84 lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Astrate Przyjaciółka
    Postów: 83 78

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna w końcu nick zobowiązuje ;)

    Morwa jestem z Głogowa :) Ale Ci zazdroszczę u nas perspektywa budowy domu daleko bo póki co nie możemy sprzedać mieszkania od 3 lat :P

    f2w3rjjg4d4ehzn8.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astrate,
    Faktycznie - nick jest odpowiedni :)

    Astrate lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astrate na szczescie nie bylo smierdzacego kibla :) wlasnie dzwonil i mi opowiadal, ze mial pokoj z lazienka, przydymione swiatlo, nastrojowa muzyka, na scianie wisial duzy obraz z marylin monroe, telewizorek, gazetki :) takze nie bedzie mial traumy ;) ja sobie dzis troche zartowalam przed zeby go troche rozluznic ale jak zauwazylam ze tylko ja sie smieje dalam sobie spokoj ;) na szczescie juz po (pol roku go gonilam na to badanie) i teraz czekamy na wyniki

    Niepokorna a w jakiej miejscowosci jestes? Jak czytam Twoje wpisy przypomina mi sie moj rok w anglii i jego poczatki :)

    Zetka, Astrate lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj taka pogoda :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/936b8bca950fb92c.html

    Astrate lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    Niepokorna a w jakiej miejscowosci jestes? Jak czytam Twoje wpisy przypomina mi sie moj rok w anglii i jego poczatki :)

    Przebywam w miejscowości Bournemouth :)

    Astrate lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Przebywam w miejscowości Bournemouth :)

    Bylam,widzialam,mieszkalam w winchester czyli rzut beretem :) korzystaj z pogody bo w anglii potrafi sie zmienic ona kilka razy w ciagu dnia :)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Cosma,

    Kotowa no najwyzszy czas zebys sie zaczynala czuc lepiej i wreszcie w 100% cieszyla tym stanem. Wyniki beda dobre, zobaczysz.

    U mnie bez tragedi, chociaz czasem mdlosci sa, ale nie poranne, raczej popoludniowe i koniecznie musze cos zjesc co chwile, bo jak nie to czuje sie gorzej... najchetniej warzywka w kazdej postaci. W poniedzialek 1 USG - nie moge sie doczekac.

    Niepokorna, a tam ciezko, jest inaczej, a bedzie juz tylko lepiej, zobaczysz!

    Trzymam za Was kochane kciuki alway :)

    Astrate, Kotowa, Zetka lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*

    A u nas w koncu lato na calego, a ma byc jeszcze cieplej - do 30C w przyszlym tygodniu :D Nareszcie :D

    Pozdrawiam :)

    Astrate lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski, u mnie pochmurno i nieciekawie. Za 1,5 jade na babskie spotkanie z kolezankami z uczelni :) będziemy oblewac dyplom. A jutro pakowanie się na wczasy i w końcu relaks i oderwanie myśli od starań.
    Tak apropo właśnie wyczytalam na necie, że Sejm przyjął ustawę o in vitro, jakoś spadł mi kamień z serca, bo gdzieś cały czas to mam z tyłu głowy, w razie Wu. ;)

    Miłego popołudnia!

    Morwa, Astrate, Zetka lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prawda, pogoda zmienia się często :) Trzeba się chyba ubierać na cebulkę :P

    PS: Jutro chyba zatestuję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 16:52

    Morwa, Astrate lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2dni snily mi.sie koszmary,a dzis w nocy snilo.mi.sie ze 3 osoby zafasolkuja.mam nadzieje ze moj sen sie spelni;*i te co blizej testowanka zaskocza;))pozytywnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 17:32

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna w takim razie zaciskam kciuki :)

    Cigaretta też się bardzo cieszę, że przeszła ta ustawa bo to wybawienie i jedyna szansa na dzidziusia dla niektórych rodzin..

    Co do snów to mnie od początku cyklu ciągle śnią się dzieci, kilkakrotnie śnił mi się test z II kreskami i że byłam w ciąży, już chyba zaczynam świrować przez to ciągłe myślenie kiedy nam się uda zajść w ciążę..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    She jak będziesz miała chwilę to uzupełnij listę o nowe staraczki i przywróć Cosme na właściwe miejsce :) jak tam na uczelni ? Wszystko już zaliczyłas? Kiedy u was coś się ruszy w tej klinice , już coś wiadomo ?

    Juz przywracam Cosme, a reszta musi napisac dane :D

    Na uczelni nauki od groma, wlasnie wyslalam dwie prace, ale to jeszcze nie koniec :( semestr konczy sie we wrzesniu, a od pazdziernika zaczynam kolejny, wiec w tym roku nie mam odpoczynku od nauki :(
    Wlasnie dzwonili do mnie z kliniki, bo napisalam 2 skargi. Ale dalej nic nie wiem, bo pielegniarka musi przejrzec moje papiery i wtedy oddzwoni. Jaja sobie ze mnie robia konkretne.

    A jak Ty sie czujesz?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 19:28

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 558 559 560 561 562 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ