X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ;) jeszcze troche i sie tez napijesz :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa nic się nie martw, najważniejsze że będziesz razem z bliskimi a resztą się nie przejmuj :* na ile przyjezdzacie do Pl ?

    Nusia skoro owulka była to może franca nie przyjdzie ? Tego Ci życzę :*

    Cosma ja też nie wierze, że to już połowa za mną ! :) trzymam kciuki za Ciebie !

    Monika zdrowiej !!!

    Ja się czuje dobrze, tylko męża mi grypa rozłożyła a ja twardo się trzymam. Trochę mnie plecy bolą bo myłam podłogi i skrobałam farbe z paneli cały tydzień :P mieliśmy rewolucje remontowe, wygospodarowaliśmy trochę miejsca i mamy nowy pokój, mąż postawił ścianke, wprawił drzwi, pomalowaliśmy na niebiesko - szary, dziś skończyliśmy. Jutro umeblowanie - wybieramy się do ikei po jakieś pierdołki. No a co do ciąży to chyba wszystko dobrze, brzuch rośnie, wizyta 22 grudnia także się okaże co tam słychać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 22:16

    AniaT lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta,
    Koniecznie jak już będzie umeblowane to nam pokaż :) Ja uwielbiam oglądać wnętrza :D

    Cosma,
    Oj jak już będę mogła to się napiję i to na grubo :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra Dziewczynki, mam od wczoraj mega kryzys! Muszę sobie trochę dziś ponarzekać, wiec wybaczcie mi. Wczoraj moja znajoma urodziła synka, nie mogliśmy się wszyscy doczekać na tego Maluszka bo Oni też długo starali się zająć w ciążę. No i jak już się wczoraj urodził to ja nagle dostałam jakiegoś napadu płaczu, jeszcze rano zanim wyszłam do pracy to ryczalam jak bobr w łazience :( nie wiem co mi się stało :(
    Teraz w naszym towarzystwie jesteśmy jedyną para bez dziecka, chyba coś we mnie pękło ; (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia :-*

    AniaT lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, doskonale wiem, co czujesz. Mocno Cię przytulam <3

    Cigaretta, jedziemy na dwa tygodnie, wracamy zaraz po nowym roku. Po powrocie spróbujemy umówić się na wizytę do ekipy zajmującej się tym specjalnym in vitro, dowiemy się, jak wygląda cała procedura i może uda się nam coś zdecydować

    AniaT lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki:*:*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia,
    Przytulam Cię z całych sił :*

    AniaT lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, w chorobie nie było <3, bo byłam "trupem" bez siły :)

    Ale nadzieja umiera ostatnia - ciężko stwierdzić czy i kiedy coś się zadziało. Jurto się może czegoś dowiem na monitoringu.

    Nusia, dobrze wiem co czujesz :( moja kuzynka ma termin na 24.12 - pewnie urodzi za kilka dni, bo coś tam zaczyna się dziać. A ja pierwszy dzień świąt u dziadków będę słuchać "o jakie malutkie, jakie urocze" "o jak Ci pasuje taki maluszek" "a kiedy będziecie mieć swoje" - nie wiem jak to wytrzymam, bo prawdopodobnie wtedy będę już po zobaczeniu 1 kreski na teście, więc mój stan psychiczny będzie mooocno zachwiany. Nie wiem jak dam radę...

    Też często pałczę. Tzn coraz częściej. Często mam takie ok. godzinne napady płaczu -jak jestem sama i za dużo zacznę analizować.
    Ciężko jest, coraz ciężej - nie ma się co nam dziwić i tego unikać, bo pałcz często oczyszcza głowę.



    Ja dziś popakowałam prezenty, zaraz zabieram się za ciasteczka korzenne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 18:39

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika Kochana dziękuję za te słowa...myślałam że to ja tylko jestem taki płaczek:) ja teraz pod prysznicem znowu sobie popłakałam ale teraz już troszkę lepiej. To prawda że płacz oczyszcza trochę głowę. U nas na świętach będzie tak samo jak u Ciebie bo właśnie też będzie ta znajoma co wczoraj urodziła, no i moja siostra ma małą niunie, oj czuje ze będzie ciężko...
    Kochana ja tak czy tak mocno trzymam za Ciebie kciuki, różnie to jeszcze może być :) może jeszcze nic straconego :) no i mam nadzieje ze jakoś przetrwamy ten trudny czas dla nas.

    Niepokorna dziękuję Kochana:*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 20:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto by pomyślał, że święta to taki trudny czas.

    Kochana, ja tu widzę, że tu zaraz testujesz :) :*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze kilka dni, ale to moje testowanie to już jest bezsensu bo co miesiąc to samo...także odpuszczam.
    Trzymam kciuki za Twój jutrzejszy monitoring, żeby owulka się przesunęła tak jak chcesz :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,
    Ja też czasem płakałam zanim się udało. Wszystkie Was rozumiem i wspieram maksymalnie jak tylko mogę :*

    Dziewczyny, jestem z Wami myślami :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera, co tu taka cisza? :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem! Ostatnio sama za sobą nie wyrabiam, istny sajgon-codziennie w pracy, do tego 3 dyżury w ciągu tygodnia, w sobotę goście, padam na twarz. Do tego jakaś chu...o niska temp po owulacji u mnie, no ale jak tu w ciążę zachodzić, gdy człowiek ledwie żywy:/

    Cosma, jestem pierwsza na Twoim nowym wątku ;)

    Nusia, tulę:* Chyba każda z nas czasami uroni łezkę z powodu braku dziecka. Mi ostatnio czasami kręci się w oku na widok moich małych, słodkich pacjentów.

    Monia, kciuki za monitoring. Daj znać!

    Cigaretta, dzięki za pamięć. Czekam na newsy, kogo tam w środku chowasz :)

    Niepokorna, kiedy przeprowadzka?

    Kotowa, już w Pl, czy za tydzień dopiero przyjeżdżacie?

    She, jeśli nas czytasz to ściskam Cie mocno. Wracaj do nas szybciutko:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 10:44

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane!


    Mam nadzieje, ze ta cisza, to po prostu efekt braku czasu. Za 10 dni wigilia (nie moge w to uwierzyc!), wiec pewnie kazda z Was na wysokich obrotach. Ja bardzo bym chciala, aby kazda z Was dostala pod choinke ten najpiekniejszy wymarozny prezent. Ja w zeszlym roku pamietam, ze kupilam najdrozszy test w zyciu, aby tyko pokazal w Boze Narodzenie 2 kreski... niesttey chyba byl popsuty :P Mam jednak nadzieje, ze kazda z Was zakupi dobrze dzialajacy test, wskazujacy tylko i wylacznie 2 kreseczki :)

    U mnie ok. Przygotowania do swiat pelna para. W pracy juz jestem na zwolnieniu, ale chyba do konca tyg jeszcze bede chodzila do szkoly, a pozniej tez relaks az do stycznia. Na szczescie dla mnie duzyrowanie w kuchni tez jest relaksem :) Tylko rosne, wagowo juz rekord zdobyty a brzuch rozmiary przyjal jak jeszce nigdy w zyciu (a tu jeszcze 2 miesiace), ale daje rade. Wyprawka dla Mlodego wlasciwie w wiekszosci gotowa, tyle ze wszystko narazie w kartonach i workach na strychu. Czekamy do stycznia.

    Trzymam kochane kciuki za piekny swiateczny cykl dla kazdej z Was :*

    triss, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, widzę że imię dla dzidziusia juz wybrane :) Bardzo ładne :) Spokojnych przygotowań do świąt i wielu sił Kochana do dźwignią tego słodkiego ciężaru :)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię jakoś samo się wybrało. .. dzieci tak zaczęły mówić do synka wiec juz raczej zostanie :)

    Dziękuję Kalika kochana :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak zwykle pod górkę :( monitoring poszedł się ***
    Przychodze do lekarza, a Ty się okazuje ze akurat w ten poniedziałek mój gin ma urlop ;/
    Cóż, mam nadzieję że żadna torbiel albo inne gowno się do mnie nie przyplatalo- przy clo powinna być kontrola, Ale muszę się obejść bez.
    Grrrrr!

    Jadę teraz po opiekacz dla mamy na święta - mam.nadzieję że chociaż tu mi się uda, bo ponoć jest ostatni na sklepie
    Edit: opiekacza też nie ma. Hmmm to zdecydowanie "mój" dzień :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 12:42

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, niestety czasami każdy ma taki dzien, szkoda, że na Ciebie trafiło dzisiaj :/ Nie myślałaś żeby na to jedno usg pójść do innego lekarza? W sumie to ważne, czy wszystko OK przy tej stymulacji. Co do opiekacz, to zamów przez internet i będzie z głowy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:27

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

‹‹ 740 741 742 743 744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ