X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nagadałam w zeszłym tygodniu :P Nie chciałyście ze mną gdakać, to poszłam do kąta, heheh ;)

    Jestem zaabsorbowana swoją nową jaźnią literacką, przemianami politycznymi i innymi takimi, co mi trzymają humorek w górze :D

    Zaczęłam nowy cykl, kupiłam sobie nowy termometr - czerwony, na szczęście ;) Tempki i tak pozaburzane, bo dłużej ciemno za oknem, to i śpimy czasem do 9 nawet i nie zamierzam tego zmieniać ;)

    Mikołajki się ładnie udały :) Eryk ma swój świadomy Adventskalender i grzecznie zjada jedną czekoladkę dziennie. U nas na Mikołaja tylko słodycze, działa prezentowe wytaczamy na Święta.
    W sobotę mam imieniny, idę na nockę do przyjaciółki. Moje pierwsze samotne wyjście na noc od... sierpnia 2012 :P Nie żeby Eryk był aż tak absorbujący i stęskniony drogiej mamy, po prostu nie było okazji ;)

    No i tyle u mnie ;)

    Klaudia, najlepszego :* Całuski, cukiereczki, ciasteczka ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 10:52

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że mało się udzielam, ale jakoś nie mam weny twórczej ostatnio. Miałam małe zawirowania, ale już wszystko ok.

    Jednakże mam dobrą wiadomość... Przeprowadzamy się!!!
    Pojechaliśmy sami do agencji zamiast czekać na odzew od nich. Powiedzieliśmy im, że tutaj lanlord dał nam czas na wyprowadzkę do końca grudnia i że zostaniemy w przeciwnym razie na ulicy z brzuchem. I tego samego dnia okazało się, że mają mieszkanie, które zwalnia się 21 grudnia. Pojechaliśmy je obejrzeć. I się zdecydowaliśmy. Jest dosłownie naprzeciwko Centrum Handlowego, które już znam na pamięć, więc super miejsce. To jest 2 bedroom, czyli 3 pokoje z kuchnią i łazienką. Male, ale bardzo przytulne :) I ważne, że będzie salon, własna sypialnia i pokój dla Julii oraz że wreszcie będziemy sami :D Jestem strasznie szczęśliwa :D

    D-dawna, AniaT lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Niepokorna to gratulacje samodzielnego mieszkania. Nie to jak być tylko sami,takie mieszkanie na kupie z innymi obcymi ludźmi to katorga, wiem to z własnej autopsji.

    U mnie narazie nuda jak flaki z olejem. W zeszłym tygodniu była u nas moja mama i troszkę byłam zajęta. Odliczam dni do świąt, 23 planujemy wyjazd. W tym roku tylko na tydzień bo urlopu nie mamy dużo. Za to po świętach ja będę się starać o wcześniejszy urlop macierzyński. Z racji mojego zawodu,który jest zaliczany w Italii jako zagrażający matce i dziecku mogę od początku ciąży korzystać z tego przywileju.

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, ja też byłam z tych cierpliwych, która zjadała po jednej czekoladce każdego dnia ;)

    Morwa co u Ciebie?

    Klaudia, najlepszego!

    Niepokorna, oby Wam się dobrze mieszkało :)

    Doda korzystaj w wolnego, jeśli masz okazję. Powinnaś leżeć i pachnieć, no chyba że zapachy przyprawiają Cię o mdłości :D

    D-dawna lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mikołaja nie było, chyba byłam niegrzeczna ;)
    Ostatnie świąteczne zakupy zrobione. Dla siebie upolowalam kozaczki przecenione z 50 € na 15€ :D
    Klaudia wsio naj! P.S. tez mam dziś urodziny :D

    D-dawna lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłaś niegrzeczna, to powinien być inny mikołaj <NMSP :P>
    Najlepszego również Tobie :*

    Kotowa, a dostawałaś kalendarz w Mikołajki czy 1 grudnia? Bo na fejsie się spotkałam z obrazkiem sugerującym, że 1 grudnia już dzieci dostają (i zżerają całe od razu).
    Ja zawsze dostawałam 6 grudnia i jako dziecko zjadałam od razu 6 czekoladek :D Potem zaczęłam kombinować, że jak te 5 zostawię, to będę miała do urodzin ^^

    Niepokorna, super :D Bardzo się cieszę, że będziecie tak jakby na własnym :)
    To teraz możesz spać spokojnie.

    Doda, Ty to teraz dolce far niente i nic poza tym ;>

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn jeszcze do świąt muszę uczciwie chodzić do pracy. 22 mam pierwszą wizytę i wtedy dostane certyfikat że jestem w ciąży, dopiero potem mogę się ubiegać o wcześniejsze macierzyńskie. Już się nie mogę doczekać kiedy w końcu się uwolnię z tego kieratu, ostatnio wszystko mnie w tej robocie denerwuje (a zwłaszcza taka jedna baba przemądrzała, którą nazywam CZAROWNICA). Potem będę się byczyć przez jakiś czas.

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLaudia, Akilegna wszystkiego co najlepsze Dziewczynki!!!:*:*:*<3

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję bardzo za życzenia, a Tobie akilegna również wszystkiego co najlepsze :) :*

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn,
    Będę spała spokojnie jak już pokój Julii będzie gotowy i będzie na nią czekał. Ale już jestem lekko spokojniejsza :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello !
    Triss co u Ciebie ? :*
    Kalika, Kotowa,Nusia jak samopoczucie ?
    She mam nadzieje, że u Ciebie wszystko dobrze :*
    Morwa :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 13:11

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, u mnie nawał pracy przed wyjazdem do Polski na święta. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej strasznie boję się konfrontacji z ludzmi...
    Przed chwilą wróciłam z pracy, zaraz ruszam z kotem do weta, a później biegiem do fryzjera.
    I tak do przyszłego piątku, cały czas w biegu. A w sobotę nad ranem ruszamy :-)
    Jak się czujesz?

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) witam sie ponownie po malej przerwie i melduje, ze wracam do gry, runda druga rozpoczeta. Troszke Was podczytywalam z doskoku ale calkiem na biezaco nie jestem. Zajrzalam wlasnie na pierwsza strone i widze, ze tych czekajacych na fasolke jest juz
    garstka w porownaniu do zafasolkowanych, gratki dla nowych ciazowek :) ja to chyba zaloze osobny watek " fasoleczko moja mila jak mnie to wk....a ze sie jeszcze nie zjawilas" ;) a tak na powaznie to mam nadzieje, ze wszystkie sie przeniesiemy w koncu na fioletowa strone a ten watek do tego czasu nie umrze smiercia naturalna, szkoda by bylo. Pozdrowionka

    AniaT, NIEPOKORNA, Kotowa, kalika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    ja to chyba zaloze osobny watek " fasoleczko moja mila jak mnie to wk....a ze sie jeszcze nie zjawilas" ;)

    hahahaha, piękie to ujęłaś Cosma :) dokładnie to samo mam na końcu języka ;)

    Ja jestem w kieracie pracowo-sprzątaniowo-zakupowym, a teraz jeszcze zdycham na l4 na antybiotyku (już trzeci raz tej jesien/zimy :( )
    Porównując pierwszy cykl z clo z tym teraz, drugim to mam wrażenie, że nic się nie zadziało. Na złość jeszcze kumulacja choroby przypadła na teoretyczną owulację (jeśli była tak jak w poprzednim miesiącu 12dc), więc nie było <3 - jestem wściekła, bo liczyłam na wigilijny prezent, a tu dupa.

    Na monitoring idę dopiero w poniedziałek, bo w tym tygodniu nie dałam rady funkcjonować.
    Wszystko idzie nie tak jak trzeba! Ale mam tyle na głowie,że nie mam czasu na szczęście o tym myśleć.


    Niepokorna, strasznie się cieszę, że mieszkanko zaklepane! Suuper! <3

    Daaaagn! Wracaj już :P

    She :*

    Morwa <3 <3 <3

    Czas reaktywować wątek! Wracamy dziewczynki, rach ciach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 19:47

    AniaT lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczynki,
    Jakoś nie mam ostatnio kiedy pisać, ale czytam Was na bieżąco, chociaż ostatnio straszne tu pustki.

    Cigaretta Kochana dzięki za pamięć, u mnie wszystko ok, jestem już po owulce, więc zaczęły mi się humorki i straszliwie mnie bolą piersi, na szczęście @ mam dostać przed świętami, więc będę miała już spokojne święta bez wrednej małpy :)
    A TY jak się czujesz?? rośnie brzusio? :)

    Cosma no to witaj znowu w grze ;) widzisz, że nas tu coraz mniej, więc dotrzymuj nam towarzystwa :)

    Pozdrawiam Was cieplutko:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mi się naklikało podwójnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 19:48

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika może jeszcze nie wszystko stracone, może owulacja właśnie ze względu na chorobę się przesunie, oby! w poniedziałek się okaże, więc trzymam kciuki do tej pory, żeby jeszcze owulki nie było :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,
    A czemu nie było <3? Przecież choroba w niczym nie przeszkadza :P

    Nusia,
    Mam nadzieję, że nie będziesz mogła pić alkoholu ani w Święta ani w Sylwestra :P Mam nadzieję, że wredna małpa nie przyjdzie :P

    AniaT lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to dobrze wiedziec ze nie jestem sama ;)
    Nusia milo Cie tu znow widziec :)
    Niepokorna, Cigaretta patrze na Wasze suwaczki i nie moge uwierzyc jak czas pedzi :)
    Ja dzis wykorzystuje pierwszy dzien nowego cyklu i pije piwko z sokiem, Wasze zdrowko :)

    AniaT lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma,
    Weź mnie nie denerwuj :P Ja mam tak straszną ochotę na lodowate piwko :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ