X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam z ukrycia - u mnie w każdym cyklu 3 tygodnie są spokojne a tydzień przed miesiączką wertowanie miliona stron forum (głównie tego :)) do pomocy przy dopatrywaniu się pierwszych oznak wczesnej ciąży... do tej pory bez skutku :(
    Mamy za to 3 koty, z czego jeden nazywa się Pietruszek i jest taki 'mój' że dzisiaj mu oznajmiłam, że jak nie wychodzi to trudno i on zostanie moim dzieciątkiem :D nie podobało mu się :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurwa :P
    Wiecie, jest taka seria filmowa na podstawie książek V. Andrews ;) Zaczyna się od "Kwiatów na poddaszu", może słyszałyście. Cholernie traumatyczny film, szczególnie w tej wersji z 86 roku, brrr.
    Potem wyszła wersja odnowiona i jej kontynuacja :) A że porusza bardzo bliski mi literacko temat brat/siostra, to się wzięłam za oglądanie.
    W tym roku, po 2 latach przerwy, nakręcili dalsze części. I jak wreszcie znalazłam film w sieci, to napisy są na poziomie "ja lubić Christopher" o.O
    Kiepsko być uzależnionym od napisów, oj kiepsko... :( A napisy jakieś mieć muszę, bo mi Eryk zagłusza oryginalną fonię.

    Ech. Mam nadzieję, że do jutra mi się poprawi, leki znów mnie przestawią na dobrą stronę mocy, bo już na męża nawet zaczęłam fukać.

    A z fejsa zwiałam, jak we mnie rzucił wizją kobiecego Bonda o.O Czujecie? Jolie na Bonda. Bondę? Bondkę? Ech... :P Jutro się będę cały czas odtruwać galopującym seksizmem moich tekstów ^^

    Pietruszku, zostań z nami ^^ Do nas tak mało osób przybywa i się zagnieżdża (lol fuck lol :P ) na stałe :)
    Laski siedzą w nocy, to Cię nie zostawią bez odpowiedzi, a ja tu wysiaduję jajka w ciągu dnia :)

    Ok, uciekam oglądać Arrow. Bis morgen :* I przepraszam za problemy ze mną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 20:33

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1534 wrote:

    Ja zaszłam w ciążę w momencie kiedy postawiłam wszystko na jedną kartę, uzgodniliśmy z mężem, że jeśli teraz się nie uda to pakujemy manatki i wyjeżdżamy na jakiś rok, dwa do innego kraju żeby zarobić i odłożyć pieniążki na nasz dom. Zaczęłam się też odchudzać, niby nie miałam nadwagi ale po odstawieniu antykoncepcji nie wiadomo kiedy przytyłam 7-8 kg. Bardzo źle się czułam z nową wagę, ale każdy powtarzał, że przy staraniach lepiej drastycznie jej nie zmieniać. W 2 miesiące schudłam 4-5 kg i zaszłam w ciąże. W sumie nie wiem po co Wam napisałam ten wywód, ale może po to aby powiedzieć, że ciąża pojawia się w najmniej spodziewanym momencie i że warto zawsze mieć nadzieję. Ja cały czas jestem z Wami myślami i za każdym razem przeżywam nieszczęścia i radości jakie Was spotykają. Więc kobitki cycki do przodu, głowa do góry i zobaczycie, że się uda, że wszystkie będziemy mamusiami <3

    Klaudia Kochana a powiedz mi coś więcej na temat Twojej diety dzięki której tyle schudłaś, bo ja też się staram ale chyba brak mi silnej woli :( nie wiem jak mam się zmobilizować, masakra :)


  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn TY to już nic nie kombinuj i nigdzie nie uciekaj i nie zmieniaj już swojego nicku bo za chwilę w ogóle Cię tu nie znajdziemy hehe, a ja np. odruchowo już pisze Dagn i na D-dawna to nawet już nie zwracam uwagi :)

    ja nocami tez nie przesiaduję tu, bo niestety praca od rana przeważnie, więc się nie da, w ogóle ostatnio mam mało czasu na spokojne czytanie i odpisywanie, ale obiecuję poprawę :)

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, mam książki z tej serii "Kwiaty na poddasze" ale jeszcze nie zdążyłam przeczytać ;)

    Pietruszek, to co Ty temu kotowi zrobiłaś, ubrałam go w śpioszki? ;) Dagn ma racje, zagnieżdżaj sie tutaj u nas! :D

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze piszecie dziewczyny :) Ale my tu chyba już jesteśmy zgrane i nikt nikomu nie robi zludnych nadziei, a z drugiej strony kiedy ta nadzieja serio jest to podtrzymujemy na duchu. Fajnie że jesteśmy tak różne, ze znajdzie się ktoś kto sprowadzi czasem na ziemię -przynajmniej ja czasem tego potrzebuje :)

    Ej, jak to zrobić żeby się nie spodziewać ciąży w tych całych staraniach? :D kurczę, tyle już było takich przypadkow-M.in. Klaudia, Niepokorna, Madlene :P ja też chce niespodziankę :P poratujcie przepisem :P
    Jak w lutym zmienię pracę, to wtedy pewnie zajde- I wtedy będę się denerwować ze straciłam niezłą wypłatę i umowę na czas nieokreślony, i ze mogłam jeszcze poczekac... :D

    Pietruszek, witaj! Napisz coś o sobie, bo jeśli jesteś z nami to nas już znasz :D

    Edit: tak długo pisałam, że napisaliście jeszcze kilka postów :P muszę teraz doczytać :P

    Edit2: pietruszek, ja swojej psince też tak powiedziałam :D tylko ona to raczej zadowola jest z przytulaskow i miziania :D i chyba serio myśli ze jestem jej mamą :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 20:48

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika, schowałam go pod koszulkę, wiercił się wiercił no i go 'urodziłam' :D Mąż patrzył na mnie jak na wariatkę :D kot też ;)

    A coś o sobie: wiek lat 26, miasto Poznań, niedoczynność tarczycy, parę dodatkowych kilogramów, ogromna niecierpliwość i wszystko 'na już' :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, ja też poznam tą dietę :) jakieś ćwiczenia do tego?

    Dagn, nigdzie siedz tu z nami z tym nickiem i się nie ruszaj :P
    ...kobieta Bond? Hahaha Może Pani Bondowa? :D

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dieta, którą stosowałam była rozpisana przez dietetyka dla znajomej, postanowiłam spróbować i się udało. Stosowałam ją niecały miesiąc a później sama kombinowałam z posiłkami bo już wiedziałam co jeść i ile. Najważniejsze to 5 posiłków dziennie, które starałam się jeść o tych samych porach, nawet jeśli byłam po za domem miałam gotowe posiłki ze sobą. Pierw śniadanko przeważnie jakaś owsianka na chudym mleku i owoc lub pieczywo typu graham (innego od tego czasu praktycznie nie jadam) z wędliną, czy jakimś lekkim serem. Później 2 śniadanie jogurt naturalny z kilkoma łyżkami otrębów pszennych lub jakaś pomarańczka czy grapefruit. Na obiad lekka zupa warzywa, często pierś z kurczaka z makaronem ryżowym, ciemnym ryżem czy kaszą gryczaną do tego jakaś surówka z tartą marchewką i pietruszką. Na podwieczorek jogurt-kefir własnej roboty z otrębami lub owocek a na kolację jakaś mała kanapeczka :) Do tego wieczorkiem (niecodziennie) kilkanaście kilometrów rowerkiem. Zawzięłam się i nawet nie wiem kiedy a nauczyłam się odpowiednich nawyków żywieniowych. :)

    AniaT lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile się staracie? Jakieś wspomagacze?
    Przybijam piątkę z tą niecierpliwością! ;) nie wiem jak zniosła te 15 miesięcy :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika chudzielcu z czego Ty się chcesz odchudzać? :D :P

    Monika*** lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1534 wrote:
    Monika chudzielcu z czego Ty się chcesz odchudzać? :D :P

    Heheheheheh :D NO nazbierało mi się tłuszczu na brzuchu i dupie :P przez rok 2 rozmiary spodni przeskoczylam, bluzki wszystkie ciasne - nie mogę się z tym pogodzić :P długa jestem, to sprawiam pozory :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szybko te cykle lecą, że nie nadążam zmieniać cyferek w stopce :) Przez moment nawet straciłam rachubę 'który to już ten cykl'? To chyba znak czasu:)

    Dagn, ja też niedługo będę miała rocznicę tutaj :D <3

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Nie marudź, bo się do Ciebie przejadę i dostaniesz kopniaka :P

    Klaudia,
    Zaszłaś w ciążę mniej więcej w podobny sposób jak ja. Tylko, że ja wyjazd miałam zaplanowany, a za odchudzanie miałam zamiar wziąć się po wylądowaniu i zamieszkaniu na stałe w UK. No i mi nie wyszło ha ha :)

    Monika,
    A Ty jeszcze nie złożyłaś wypowiedzenia? Jak to?! Bierz się za to...


    A JA WITAM SIĘ W TRZECIM TRYMESTRZE :)
    nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 01:30

    AniaT, triss lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, daje sobie czas do lutego - nie będę ukrywać, ze zajście w ciążę jeszcze w tej pracy da mi lepsze warunki finansowe. Jak zacznę nową pracę to nie wiadomo jak będzie. A poza tym w lutym minie mi 2lata stażu pracy :)
    Do tego czasu pełen luzik i nie zamierzam się angażować emocjonalnie w ten bajzel :)

    Wów! 3trymestr? KIEDY to zlecialo? :D

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia, jako niepoprawna optymistka zawsze widzę plusy, tam gdzie tylko ciemno i źle.
    Witam również Pietruszka :)
    Dagn "Kwiaty na poddaszu " - książki uwielbiam, film starą wersje też, te nowe widziałam tylko 2 części :)
    Kciuki już zbielały od zaciskania ale dam radę jeszcze trochę She. Ktoś jeszcze planuje niedługo testować?
    Miłego dnia :D

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna, no i właśnie wyszło "A jeśli ciernie..." i to dalsze. Ale z takim tłumaczeniem, ech... no nie wiem, może się skuszę w któryś wieczór ;)
    Stara wersja jest creepy o.O Ta babcia i te groby, brrr.

    Dopiero wypiłam kawę. Deszcz mnie obudził o 8.40 ;)
    Śniło mi się, że leżałam w ciąży w szpitalu przez miesiąc. Miałam osobną salę i telewizor tak podpięty z aparaturą, że mogłam sobie sama robić USG :P I siedziałam tak, pół dnia jeździłam po tym brzuchu, aż znalazłam i krzyknęłam, że dziewczynka.
    Zabawny sen :D

    Zaraz się ogarniam i idę na jakieś zakupy. Przewietrzę trochę mózg, to może mi się weselej zrobi ;)

    Dobrego dnia :* i raz jeszcze przepraszam za wczorajszą siebie.

    AniaT, Asana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałam. Monika, jaka Pani Bondowa :P? To by oznaczało, że to żona Bonda.
    Jak możesz, patriarchalistyczna Ty... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    Teraz doczytałam. Monika, jaka Pani Bondowa :P? To by oznaczało, że to żona Bonda.
    Jak możesz, patriarchalistyczna Ty... :D

    Kobieta Bond MUSI być jego żona :D innej opcji nie przewiduje :D ...to było by coŚ! Bond się ożenił:D

    D-dawna, Malagosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie przewiduję ;) Ale kilka razy w sieci obiły mi się o oczy marzenia o całkowicie żeńskiej obsadzie Bonda. Bodajże Lucy Liu na Bondkę, Natalie Dormer na czarny charakter i... nie pamiętam, co tam jeszcze było.
    Ot, mam koleżanki, które lajkują sporo takich nazi-femi artykułów i potem bardzo cierpię, jak mi się to wyświetla na tablicy :D

    Co Wy dziś tak cicho-sza :(?

‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ