X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Czemu się wcześniej nie chwaliłaś, że bierzesz Clo teraz? Fajowo. Jestem ciekawa jak monit wyjdzie. Mam nadzieję, że będą duże jajca.

    Amore
    Staracie się od 4 miesięcy i lekarz dał Ci już Clo?

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore witaj :)
    Oj znamy to czekanie do testowania, az nadto :P


    Niepokorna, jakos ostatnio mialam troche bieganiny i nie mialam czasu na nic :/
    Bylam prywatnie u gina, bo stwierdzilam ze nie bede tracic cyklu, bo kto wie kiedy ta laparoskopia bedzie. Poprosilam o stymulacje i dostalam Clo. W 3dc mialam juz spory pecherzyk - 11mm i kilka mniejszych, wiec nadzieja jest :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore, witaj :)
    Tak jak mówi She, dobrze znamy to czekanie. Ja tam nawet uważam że na początku to czekanie jest bardziej uciążliwe, potem, po wielu cyklach już niestety trochę można przywyknąć.
    Ale my tu mamy szczęśliwy wątek, więc jest duża szansa, ze nie będziesz nas już niedługo potrzebować :P trzymam kciuki :)

    She, super, ze dostałas Clo! I te pęcherzyki już takie spore w 3dc? Mi ze to efekty jeszcze tych wcześniejszych stymulacji- jajniki się rozchulały :D

    A ja jutro na hsg- już się nie boję samego badania, Ale umieram ze strachu, ze jutro dowiem się czegoś złego... :( jakoś mnie czarne myśli nie mogą opuścić:(

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ta 900. strona to chyba na szczęście :P

    AniaT, She Wolf lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika no raczej, że na szczęście :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    To przytulajcie się teraz codziennie :P
    A Ty pisz mi SMS czasem :P

    Monika
    Zaraz chyba kopnę Cię w tyłek! Co to za czarne myśli? Wiesz co to jest samospełniająca się przepowiednia? Na bank wiesz, bo mądra z Ciebie dziewczynka :) Zasuwasz do lekarza i czekasz na same dobre wiadomości :D

    Monika***, She Wolf lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna :*
    No już postaram się być dobrej myśli:) Ale ciężko mi to przychodzi -obym jutro dowiedziała się czegoś dobrego. Chyba najlepiej by było gdybym usłyszała, ze jajowody były posklejane i się ładnie przepchaly. To by oznaczało, że znalazłam źródło problemu. Jeśli się okaże ze jest dużo gorzej to lipa. A jak się okaże ze wszystko było super drożne, to w sumie też słabo, bo dalej nie będę znała przyczyny niepowodzeń. Ehh, taka jestem wybredna :P

    A ty kiedy radzisz w koncu? :P ileż można czekać, haha :D
    Bo Klaudii się nie pytam, ma jeszcze duuuzo czasu :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Przecież masz dostęp do mojego wykresu :P Termin mam na 2 marca, ale już bym chciała teraz rodzić. Mam już dość lenistwa z powodu brzuszka. Mam energię, a nic nie mogę robić :P To zabawne, ale ciąża uświadomiła mi, że lenistwo nie jest dla mnie :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna nie wiem co powiedziec.. szczerze to nigdy specjalnie nie interesowałam się nawet swoim cyklem.. co miesiąc okres między 27 a 31 dni wiec wydawało mi się ze zdrowa jestem więc poco dążyć temat. I poprostu poszłam sobie do Gina po 3 miesiącach pogadać. Zrobiłam jakieś badania hormonalne 5 dnia żeby nie iść z pustymi rękoma i tyle. A on zrobił usg powiedział ze jest pęcherzyk dominujący i endometrium w normie doradził kiedy się poprzytulac i wpisał receptę na clo i Wit D. Powiedział ze jak tym razem nie wyjdzie to żeby 1 miesiąc brać clo 2x1 jak się nie uda to 1 miesiąc przerwy jak się ni uda 1 miesiąc clo 2x1 jak się nie uda to do niego wrócić. W tym miesiącu pierwszym na clo tyle się naczytalam o cyklu i dowiedziałam o sobie.. czuje się jak bym skończyła przyspieszony kurs z biologii człowieka..

    Dzisiaj koleżanka dowiedziała się ze jest w ciąży.. Nie planowanej. .. tak się cieszyłam jak to był by mój wynik.. śmiała się ze będę poród odbierać.

    Czy to tak już jest ze jak komuś zależy to musi czekać. ..

    xvqvdqg.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    Nie wiem. Ale wiem, że jak się czeka to potem radość jest dwa razy większa :) Więc obyś Ty nie czekała długo i obyś niebawem zobaczyła upragnione dwie kreski i urodziła słodkiego bobasa :)

    MMM2016 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście dziewczyny niesamowite dziękuję wam za te pozytywne słowa z całego serca.. trzymam tez za Was kciuki

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore - zgadzam się z NIEPOKORNĄ :)
    Jak się trochę poczeka to i radość jest zwielokrotniona :) mogę to potwierdzić :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 lutego 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika mysl pozytywnie :) Trzymam kciuki za jutro. Cokolwiek Ci powiedza, to pamietaj ze to krok do przodu w walce o dzidzi :)
    A 900 strona przyniesie Ci szczescie :)

    Noepokorna, przepraszam ze Cie zaniedbuje,obiecuje poprawe :* Jak mowilam pisalam prace, a ze czas mi sie konczyl, to nie mialam glowy do niczego innego :P

    Amore, a dlaczego lekarz Ci przepisal Clo skoro masz owulacje? Mam nadzieje ze chodzisz na monitoringi, bo mozesz wyhodowac sporo pecherzykow i jest ryzyko ciazy mnogiej.
    Twoj maz sie badal? Jesli nie, to warto to zrobic zanim zaczniesz sie szprycowac lekami :)

    A ja poszlam dzis na ta akupunkture i powiem ze bylo ok. Pochodze troche, bo podobno to pomaga w klopotach z plodnoscia :)
    Bylam tez w klinice ugadac sie na laparoskopie. Musze teraz czekac az mi przysla list z data zabiegu. Bede miala tez od razu robiona histeroskopie i kontrast, wiec pelen wypas :P Tyle ze IUI odroczeone na 3 miesiace po laparoskopii. No coz, czekam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 23:03

    Monika***, kalika lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 4 lutego 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Cieszę się, że masz mnie gdzieś z tyłu głowy. Obiecałaś poprawę i mam nadzieję, że dotrzymasz słowa :P

    Monika
    Trzymam kciuki za jutro :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 23:40

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :* odezwę się jak już będę po

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dobre przeczucia :)
    Czekam na info.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja też kciuki cały czas zaciśnięte mam i czekam na info <3 :*

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika trzymam kciuki napięcie rośnie :-)

    She Gin mi nic nie powiedział.. naczytalam się w necie o tym leku i pomimo wielu obaw zdecydowałam się zaufać lekarzowi. Czytałam ze nawet jak jest owulacja to ten lek pomaga dojrzeć pęcherzykowi prawidłowo. Na monitoring nie chodze żeby sprawdzić ile pęcherzyków.. czytałam ze ryzyko ciąży bliźniaczej wzrasta ale tylko trochę.. ja nigdy nie brałam pigułek anty (swoją drogą bliźniaki to był by cud) poza tym wydaje mi się ze przechodzę przez ten miesiąc w miarę pozytywnie. Podczas brania clo miałam tylko uderzenia gorąca.

    A dziewczyny pytanie do tych co brały clo: dzisiaj jest 5 dzień po owu i jestem tak sucha jak nigdy jeszcze w życiu.. a jak chciałam sprawdzić szyjkę to ledwo się zorientowałam gdzie jest wydaje mi się ze obrzeklam trochę w środku i tak jakby wszystko się zlało ze sobą. Mialyscie tak?

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Był niedrozny lewy jajowod, ten z którego najczęściej miałam owulacje. Ale przepchalismy go!!! O bólu narazie nie napiszę, bo płacze na samo jego wspomnienie :P masakra.

    Jestem szczęśliwa! Dziękuję za wszystkie kciuki <3 <3 jesteście najlepsze :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 11:48

    Kotowa, kalika, nataliano, NIEPOKORNA, triss lubią tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!!!!!! Bardzo się cieszę!!!!!!!

    Monika*** lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ