X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ból minie i niedługo o nim zapomnisz :* Najważniejsze, że już po wszystkim i teraz musi już być dobrze :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, jaką jestem szczęśliwa!
    Boli już nie czuje, ale ja mam tak, że dopiero po wszystkim płacze ;)
    Lekarze się dziwili ze byłam taka dzielna.
    Badanie robił mi mój gin, powiedział że teraz już powinno pójść szybko- zapisze mi clo od następnego cyklu i DZIALAMY! :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika tak jak Klaudia napisała niedługo zapomnisz o bólu i wszystko będzie dobrze super że znalazłaś przyczynę teraz to już z górki będzie!

    xvqvdqg.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika co Cię skłoniło zeby zrobić to badanie ?jak długo się staracie?

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurelka, to nasz 17cykl starań, po roku niepowodzeń zbadalismy nasienie meza, 2miesiące brałam clo, bo jajniki mam leniwe i usg to był kolejny krok do diagnozy.

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jaj jajnik jest drożny to i może bez clo by się udało :)
    Mocno trzymam kciuki :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Ciesze się ,ze juz u Ciebie wszystko ok i możecie działać :) powodzenia!

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, cudowne wieści! Cieszę się razem z Tobą:* Czułam, że badanie da odpowiedź, na pytanie o źródło Waszeych problemow. Teraz działajcie, w tym, najpóźniej w przyszłym miesiącu chce tu widzieć Twoje 2 kreski:* Robisz monitoring w tym cyklu czy idziecie na żywioł?:) Buziaki:*

    She, no to czekamy na ten Twój full pakiet, mam nadzieję że nie będą Cie długo trzymali w niepewności. Niech w końcu coś Ci znajdą i wylecza ;p

    She Wolf lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej wizycie u ginekologa, wszystko jest dobrze:)
    Dr potwierdziła 6 tydzień ciąży :):):)
    Mamy pierwsze zdjęcie maleństwa :)
    Kolejna wizyta za 2 tygodnie :)
    Udało się być całą wizytę i usg z mężem:) Co za ulga :)

    nataliano, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016, gratuluję, jesteśmy na tym samym etapie. Zapraszam do wątku Pazdziernikowe Szczęścia 2016 na fioletowej stronie :)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 5 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm2016 bardzo się ciesze!!! Gratuluje z całego serca!!

    MMM2016 lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki!

    Monis Kochana cieszę się, że jest już po wszystkim i że udrożnili CI ten jajowód, teraz czekamy na upragnione pozytywne wieści od Ciebie :) czuję, że szybciutko pochwalisz nam się II kreseczkami :)

    She fajnie, że zrobią CI cały komplet badań, będziesz przebadana wzdłuż i wszerz ;) wiesz, że bardzo mocno CI kibicuję i jesteś mi wyjątkowo bliska, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie szybko i łatwo i niedługo zostaniesz mamusią :) wierzę w to gorąco! <3 strasznie chcę, żeby Wam się w końcu udało!

    Kalika a jak TY się czujesz Kochana???

    Niepokorna Ty to chyba już zwarta i gotowa na poród? :) ojj leniuchuj ile się da, bo potem będziesz za tym tęsknić :)

    Ja wczoraj byłam u mojej siostry zająć się jej córeczką, bo załatwiała jakieś sprawy na mieście i nie miała jej z kim zostawić, Mała ma teraz 8 miesięcy i powiem Wam, ze byłam z nią sama przez jakieś 2 godziny i się wymęczyłam strasznie :) to jest taki wiek, że wszystko ją już interesuje, usiedzieć na miejscu nie chce, a chodzić jeszcze nie umie, więc trzeba ją cały czas nosić, bo po 5 minutach nudzi jej się siedzenie w 1 miejscu :) stwierdziłam, że trzeba mieć naprawdę dużo siły i cierpliwości do bycia mamą :) no i mega duży nakład energii :)
    Także przyszłe mamuśki zbierajcie siły :)

    Monika***, She Wolf lubią tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore, Aurelko witajcie :)

    Dziewczynki ja się ostatnio mało udzielam, wybaczcie...ale jakoś nie mam weny po tych moich ostatnich przejściach...oczywiście czytam Was na bieżąco, ale cały czas boję się z myślami nad wyborem kliniki...szukam też nowej pracy i jakoś tak mam myśli skierowane gdzie indziej...

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 5 lutego 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania cofnelam się parę stron wcześniej poczytać co u Ciebie. Czym się kierujesz wybierając klinikę? Domyślam się ze to trudne ja tylko raz byłam na karowej w warszawie na histeroskopii na usowaniu polipa i mam dobre wspomnienia nawet zalozyli minihisteroskop i zostalam do obserwacji na drugi dzien ale nie wiem jaka oni maja wprawę w robieniu tego Twojego zabiegu.. trzymam kciuki za Ciebie wszystko będzie dobrze

    AniaT lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 6 lutego 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja też trzymam kciuki,żeby wszystko było tak,jak sobie wymarzysz.

    AniaT lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika super wiadomosc,ciesze sie i czekamy tu na 2kreseczki :* She kochana super,teraz musi sie w koncu wydarzyc ten Cud :* zaciskam kciuki :) :* Mmm2016 gratulacje,rosnijcie zdrowo

    MMM2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania T przygotuj sie po malu do bycia mamuska, i ty zobaczysz te 2 kreseczki zobaczysz wszystjue 3mamy kciukasy:) ja bylam kiedys pil dnia z malutka kuzyna bo mnie poprosil,miala wtedy z 4 5mc,to tez juz nie cciala ani we wozku siedziec.ani w bujaczku,nawet z biegiem czasu na rekach bie chciala byc :D ale ja nosilam i dawalam do wozia badz bujaczka,przyszlam do domu ti rekami nie moglam ruszyc :D ale juz mnuej wiecej wiem jak jest na tym etapie bo z niemowlakami nie mialam doczynienia jeszce na codzien :)

    AniaT, She Wolf lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Hmm... a nie mówiłam? Więcej wiary w dobre rzeczy kochana. Jestem bardzo szczęśliwa, że jajnik przepchany. Teraz pozostaje tylko czekać na zieloną kropę :P Jestem taka podekscytowana :D

    kalika
    A ja myślałam, że dołączysz do wątki Zafasolkowane na fioletowej stronie, a nie do jakichś obcych dziewczyn w Październikowych szczęściach :(

    Nusia
    Czekam na poród z utęsknieniem. Serio. O niczym innym nie marzę :) Mimo strachu przed bólem itp. chcę już urodzić i pozbyć się ciężkiego brzuszka :)
    A Ty kochana najważniejsze, że w ogóle z nami jesteś. Ważne, że się chociaż od czasu do czasu udzielasz i że wiemy, że nadal jesteś w naszej paczce :D

    AniaT lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, czytam Was (zafasolkowane), ale ciężko mi wbić się w tematykę odchodzacych czopow śluzowych i pierwszych skurczy;) Ja póki co jestem na etapie ekscytacji rosnącą betą ;)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika
    Ale my nie tylko o tym tam piszemy. Dzisiaj np. jest mowa o tym, czy można wypić szklaneczkę piwka skoro taka jest zachcianka :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ