X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 6 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika Niepokorna dobrze pisze:-) u nas dużo tematów się przewija z każdego etapu:-) tak długo się nie odzywalas że musiałam Cię szukać po wątkach żeby sprawdzić jak wyniki u Ciebie:-) super że beta tak pięknie rośnie:-) przy okazji znalazłam że w ten sam dzień mamy wizytę, bo ja też 15 lutego teraz:-) odzywaj się też na Zafasolkowanych.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to ja dołączam do wizytujących 15 lutego, wizytę mam na godz 10 :D

    magdaM85, kalika lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia my na 16:30, to pewnie już nasza ostatnia będzie:-) chyba że tylko na ktg potem lekarz każe przyjechać.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli kochane nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224.gif

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny jak sobie czytam te posty to jakoś się odstresowuje i aż tak nie swiruje z tym testowaniem. Przynajmniej mogę myślec o dniu codziennym a nie popadać w paranoję (póki co :-)) dzięki ze jesteście <3

    Monika***, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore, od tego jesteśmy :)
    Tak w ogóle to ja też jestem rocznik 88 ;)
    Ja chcesz to nasza kochana She_wolf dopisze Cię d pierwszej strony :)

    A co do Twojego clo, to uważam, że powinnaś monitorować cykl, żeby zobaczyć czy wszystko działa jak należy. To dziwne,że lekarz tak szybko przepisał clo i nie każe Ci monitorować cyklu. Jesteś pewna tego lekarza - to jakiś zaufany? :)

    Shee, gdzie się podziewasz? (wiem, wiem, piszesz prace :P )
    Dobrze, że ta twoja klinika taka na wypasie - niech tylko się nie ociągają z ustaleniem tego terminu dla Ciebie!

    Nusia, dobrze, że jesteś - chociażby myślami :*
    A czemu szukasz nowej pracy?

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helol :)

    Monika, no widzisz, wyjasnilo sie co bylo przyczyna niepowodzen. Teraz to juz pojdzie z gorki :)
    Haha, prace napisalam, ale ja w weekendy nie mam za bardzo czasu na forum, bo moj luby w domu, a i zawsze mam dzien porzadkow itp.

    Nusia, dziekuje Kochana, to bardzo mile <3
    Kochana, wspolczuje Ci, nawet nie potrafie sobie wyobrazic co czujesz.
    A co myslisz o adopcji komorki lub zarodka?
    Czemu zmieniasz prace?

    Kalika, ale beta piekna <3 Czekam na pieknie bijace <3 :)

    Buziaki dla reszty obecnych i przyszlych brzuchatek :)

    Ja dzis bylam na monicie, jajko na 22mm, endo 8.7mm.
    Troche jestem zawiedziona ze tylko jedno jajko ale ginka stwierdzila, ze lepsze jedno dobrej jakosci, niz kilka bezwartosciowych. Dzis robie zastrzyk z Pregnylu i czekam na testowanie ;)
    Dzis caly dzien bylismy w trasie. rano przed lekarzem u tesciowki, po lekarzu na spacerku z psami, a teraz szykuje sie bo idziemy na kolacje do knajpki :)

    NIEPOKORNA, kalika lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Bierz się za przytulanie z facetem, a nie za porządki :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki za wsparcie! Jesteście niezastąpione:*

    Chce zmienić pracę ze względu na zarobki bi teraz za wiele nie zarabiam a niestety pieniądze nam będą bardzo potrzebNe. No i powoli myślimy o wakacjach :)

    She Kochana nie myślę póki co o komórce dawczyni czy obcym zarodku. Chce próbować ile się da na swoich komórkach, jeśli takie jeszcze w ogóle będą. ..

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, na wszystko znajdzie sie czas :P

    Nusia, no jasne. Tak tylko pytam co o tym myslisz. Ja tam wszystkie opcje rozwazam, Mimo ze do tego jeszcze nie dojrzalam do konca, to mysle ze w ostatecznosci bym sie raczej zdecydowala.

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika pewnie ze było by fajnie wylądować na pierwszej stronie She jak nie masz nic przeciwko to bardzo bym się cieszyła ze jestem na liście :-) w grupie raźniej :-) :-)

    Co do Gina to mam do niego zaufanie. Miałam raz rok ze od jesieni do wiosny lekarze mi dawali same antybiotyki w sumie 6 na niewiadomo co. I wtedy powiedziałam basta i zmieniłam Gina na obecnego. A ten podszedł bardzo spokójnie przepisal same leki bez recepty i powiedział ze dosyć juz antybiotyków trzeba wzmocnić organizm. I wlasciwie po klopocie. Zawsze mnie kompleksowo bada a jak poproszę to robi usg.
    Dużo ciężarówek do niego chodzi i ma dobrą opinię. Generalnie nie moge chodzic na monitoring bo chwilowo siedze za granicą.. wydaje mi się ze dlatego każe mi brać 1 miesiąc clo na 1 miesiąc przerwy żeby w razie jakoś torbieli jajniki się oczyściły w wolnym cyklu.

    TUTAJ nie mam szans na lekarza. Owszem w razie czegoś to pomoc otrzymam ale żeby ktoś mi czas poświęcił jak w polsce to nie ma szans. Byłam u lekarza a ona powiedziała ze mam przyjść za rok jak nic nie wyjdzie.

    Generalnie wydaje mi się ze mam mało estrogenów dlatego te clo tak bardzo na mnie nie działa. Nigdy jajniki mnie nie bolały i teraz tez nie. Tylko gorąco mi było. Wiec myślę że te clo dla mnie nie jest tak agresywnym lekiem.

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, a szukasz pracy podobnej to tej aktualnej? Bo z tego co pamiętam, to zaczynalas od stażu -więc teraz powinno Ci pójść łatwiej , dobrze mysle? W każdym razie trzymam kciuki :*


    She, ginka ma rację - lepsze jedno dobre jajo, niż kilka słabszych :) a nuż widelec to będzie TO? ;)

    Amore, to już wszystko jasne - może dlatego robi Ci te przerwy miesięczne :) Ale i tak masz szczęście, ze gin tak szybko działa. Mi WSZYSCY lekarze kazali czekać rok. jak w międzyczasie zrobiłam sobie jakieś wyniki z krwi to endo gin do którego czekałam 2miesiące mnie wysmial i nazwał histeryczka (ze mija 10miesięcy a ja już panikuje) Grrr jak sobie go przypomnę to od razu się wkurzam :P
    Mieszkasz za granicą na stale?
    Na pierwszą stronę możesz jeszcze podać swoje imię i czy starasz sie o pierwsze dziecko (bo ze rocznik 88 I że starania od 3m-cy to wiemy ) :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zszokowana, że ginekolog tak szybko zalecił Clo, ale skoro to ma pomóc to dobrze :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze on czuje pismo nosem. Że mam podwyższony testosteron pamiętam że coś burknał pod nosem że mogłabym mieć większy progesteron jak ja 5dc..dlatego chyba nie wahał się z tym Clo. wyjechałam na rok a leci już drugi.. bardzo chce wrócić tylko trochę forsy chce odłożyć. Narazie to nie wychodzi specjalnie wiec pewnie tak jak wyjechałam na wariata tak i pewnie wrócę. Na imię mam Gosia i staramy się o pierwszego promyczka. Naprawdę fajnie dziewczyny ze jestescie

    xvqvdqg.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak tam jajko? Idziesz na kontrolę po zastrzyku czy zaklada się ze po nim na 100% pęknie?

    xvqvdqg.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)

    Amore, bylam na usg wczoraj, jajko mialo ponad 22mm, a endo 8.7mm. Na sprawdzenie nie ide, bo daleko do kliniki :P
    Dostalam wczoraj Pregnyl wiec raczej peknie.
    A w jakim kraju jestes?
    Jesli Clo na Ciebie zle dziala, to warto poprosic o Letrozol, tylko ze zwykly gin w Polsce tego nie przepisze, a w UK owszem, bardzo chetnie.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w londynie. Czy clo na mnie źle działa to nie wiem skąd to poznać? Nie bardzo mam się tu jak kontrolować wiec wszystko na czuja biorę.. trzymam kciuki za pozytywne pęknięcie ;-)

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Londyn <3 mieszkałam tam prawie rok - mam ogromny sentyment i tęsknotę do tego miejsca :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    To jesteś 2,5 godziny jazdy autem ode mnie, a She masz pod nosem :P

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to kurcze może jakieś spotkanie face to face? Na czekoladę czy coś :-) jak wy tu się dogadalyscie z tymi lekarzami ze chcą wam pomoc w ciążę zajść :-) ??

    She Wolf lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
‹‹ 763 764 765 766 767 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ