X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, me likey ;)

    Też nie wysyłam Eryka nigdzie. Pójdzie do zerówki za 2 lata :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, tu jakos od 3 lat przysluguje darmowe przedszkole na 15 godz tyg. Ja bym wyslala dziecko, bo potem bedzie taka zagubiona jak pojdzie prosto do szkoly :/ w koncu to tylko 3 godz dziennie ;)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 8 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Kochane ja chciałam się usprawiedliwić, nie udzielam się tu ostatnio ale cały czas Was na bieżąco czytam. Nie udzielam się dlatego ze tak jak juz WAm pisałam, mam skomplikowana sytuacje jeśli chodzi o dziecko i nie chce naprawdę Was dołowac (wiem wiem ze mogę ale jakoś źle się z tym czuje ze tylko narzekam :)) za to obiecuje Wam że jak kiedykolwiek uda mi się zająć w ciążę to odrazę do Was wrócę i będę Was tu gnebic pytaniami :) proszę o wyrozumiałość i nie bądźcie na mnie źle. Na Facebooku za to jestem dla Was cały czas dostępna gdyby co :)
    Buziaczki dla Was gorące! !!!!

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 8 września 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, skąd takie ploty? :)
    Nie masz możliwości zwiększenia dawek? Mi możesz powierzać wszystkie smuty :*

    She, zastrzyki robię wieczorem, bo muszą być o stałej porze. Robię o 22, bo tylko wtedy zawsze jestem w domu :D T ma radochę, korzystaj ;)

    Nusia, a co u Ciebie? Pisz na priv jak coś. Ściskam Cię mocno :*

    AniaT lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ploty stąd, że Kahaśka skomentowała mi kalendarz, więc weszłam do niej skomentować i tam był komment od Martiki :-D <Sherlock mode: on>

    Zwiększać dawkę się boję, żeby się nie przyzwyczaić :-( w zasadzie powinnam już odstawić nawet te prawie-placebo 25mg, ale się na to nie zapowiada chyba aż do porodu.

    Jutro mam wizytę, to pewnie widok Senesia poprawi humor :-) No i chcę się dowiedzieć, jakie zwyczaje odnośnie cc panują w naszym szpitalu. Może mnie to trochę uspokoi.
    Zgryzłam całkowicie paznokcie, więc w sobotę idę na tipsy ;-) Akurat na te niecałe 3 miechy się powinny trzymać :-D

    W tym tyg Marcin dziwnie pracuje, aż mi głupio, że się tak mijamy na fejsie :-/ Od poniedziałku powinno wszystko wrócić do normy :-)

    Nusik :-* też jakby coś możesz napisać o czymkolwiek :-* Opowiedzieć nam, jak się wakacje udały :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 19:21

    AniaT lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    No zobaczę. Może pomyślę o tym przedszkolu na 15 godzin. Aczkolwiek wszystko zależy od tego jak daleko ono będzie od domu. Wiesz... ja nie jestem zmotoryzowana.

    Dagn
    Nie zdziw się, jeśli tipsy Ci odpadną. Czasem hormony ciążowe sprawiają, że płytka paznokcia jest o wiele bardziej natłuszczona i nic się nie trzyma nawet hybryda.

    Nusia
    Kochana, nikt się nie gniewa. Jesteśmy tylko ciekawe jak się masz. Trzymaj się i pisz zawsze, kiedy masz ochotę :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też te czerwcowe trzymały się tylko do połowy lipca zamiast 3 miesięcy ;) Miejmy nadzieję, że teraz podobnie wytrzymają. Tylko pewnie będzie jeszcze bardziej piekło przy utwardzaniu żelu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak już jestem po :) wszystkio dobrze, "materiał super", jak to powiedziała doktorka. Teraz czekamy do 19 -dovrze, że to tylko dziesięć dni ;)
    Jak tam czekalam, jakieś 1,5h to tak czułam prawy jajnik, że wiedziałam że właśnie pękające pęcherzyki. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale usg potwierdzilo juz pęknięcie dwóch.
    Miałaś rację She, że ten mniejszy ma szansę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 14:17

    Dagn_, She Wolf, Kotowa, klaudia1534 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, nie gniewamy się na Ciebie :* podczytuje nas, więc tak jak byś z nami była :)

    Niepokorna, jak będziesz miała lotnisko blisko, to Europa będzie orzzed Toba stała otworem ;)

    Dagn, a martika to chyba teraz jest z drugim w ciąży, tak? Bo z tego co pamiętam, to w tamtym roku w styczniu miala 2kreseczki :)
    Jest to czytasz, Martika to gratulacje :)

    Jak wizyta, opowiadaj :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z drugim :)

    A wizytę mam dopiero na 18.30, gdzie pewnie będzie jeszcze jakaś obsuwa.
    Na dodatek tablet mi zmarł, musimy oddać do naprawy... 4 miesiące dopiero ma, wrrr :/ Ale dam znać najwyżej smsem :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 9 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, teraz proszę leżeć i pachnieć, a równolegle zachodzić w ciążę :* Moooooocno kibicuje i odliczam razem z Tobą do 19go.

    Dagn, podziwiam. Ja nie znosze hybrydy i tych innych żeli. Wkurza mnie jak tylko pojawia się minimalny odrost, także stawiam na naturę w tym zakresie;p Jaki kolor sobie robisz?
    Jak po wizycie? Ile waży już Twój potomek? :)

    She, to cudownie, że Twój facet staje na wysokości zadania. Niech trzyma tak dalej :) Dziś niestety z facetami różnie bywa, także cieszmy się z tego co mamy.

    Nusia, buziaki dla Ciebie:* Często o Tobie myślę, wierzę i czekam na dzień, gdy pochwalisz się nam tutaj tym, na co razem z Tobą czekamy.

    Niepokorna, to że teraz nie jesteś zmotoryzowana, nie oznacza, że będzie tak zawsze, także wiesz... ;)

    Edition: Dagn, dopiero doczytałam, że wizyta wieczorem. W takim razie samych dobrych wieści:) Ładnie tego tableta eksploatowalas, że wymiękł ;) Mój ma 9 miesięcy i biorąc pod uwagę, że od początku ciąży grzeje go w łapach przez większą część doby, to też zaczynam drzec o niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 16:04

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mój wstał, obczaił wszystkie możliwe strony, zrobił, co się dało, no ale niestety - gniazdo zasilające wyzionęło ducha ;) Już zgłosiliśmy na stronie producenta, niebawem pewnie zabiorą do naprawy. Ale i tak się zapowiada na miesiąc... A już tak ładnie mi szło pisanie postów, ech :P

    Normalnie też stawiam na naturę, ale taki jakiś nerwowy ten tydzień i zgryzłam, że aż wstyd pokazać. A tak - będę miała spokój do listopada, a potem to i tak krótkie będą wskazane ;)
    Kolor myślałam nad czymś fioletowawym. Mam wybrany i sfotografowany wzór :)

    Monika, możesz wdychać teraz wirusy z książki :D Trzymam mocno kciuki ^^ Fajnie, że drugie jajo też pękło :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 9 września 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Mąż mój wstał, obczaił wszystkie możliwe strony, zrobił, co się dało, no ale niestety - gniazdo zasilające wyzionęło ducha ;) Już zgłosiliśmy na stronie producenta, niebawem pewnie zabiorą do naprawy. Ale i tak się zapowiada na miesiąc... A już tak ładnie mi szło pisanie postów, ech :P

    Normalnie też stawiam na naturę, ale taki jakiś nerwowy ten tydzień i zgryzłam, że aż wstyd pokazać. A tak - będę miała spokój do listopada, a potem to i tak krótkie będą wskazane ;)
    Kolor myślałam nad czymś fioletowawym. Mam wybrany i sfotografowany wzór :)

    Monika, możesz wdychać teraz wirusy z książki :D Trzymam mocno kciuki ^^ Fajnie, że drugie jajo też pękło :)
    Mi się połączenia szarego z żółtym, ewentualnie pudrowym różem podobają :)
    Spokojnie, mają 2 tygodnie na ogarnięcie zgłoszenia :D o ile to nie serwis Sony :P Matko Boska co ja z nimi już miałam :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, jak buszujesz po forum, to znaczy, że się nudzisz w poczekalni czy już jesteś po wizycie ;)?

    Żółty mi do niczego nie pasuje :/ Zresztą, zobaczę, jak tam jutro wyjdzie. Może będę miała nastrój na coś innego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 16:57

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 9 września 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Inna, jak buszujesz po forum, to znaczy, że się nudzisz w poczekalni czy już jesteś po wizycie ;)?

    Żółty mi do niczego nie pasuje :/ Zresztą, zobaczę, jak tam jutro wyjdzie. Może będę miała nastrój na coś innego :D
    Nie dotarłam na wizytę, czekam na @, a ta jak na złość nie przychodzi :P a w domu epidemia aż miło :P szkoda, że pogoda nie sprzyja chorowaniu.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah, szkoda, że nie pisałaś wcześniej ;) Bym wzięła tę godzinę za Ciebie. Ale spoko, po Twoim poście ruszyliśmy z kopyta i nie było w ogóle żadnej obsuwy :D

    Wszystko jest ok. Przekroczyliśmy kilogram, nakryliśmy się rękami i nogami, żeby nas widać nie było :P i tyle

    kalika, Kotowa lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 9 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Hah, szkoda, że nie pisałaś wcześniej ;) Bym wzięła tę godzinę za Ciebie. Ale spoko, po Twoim poście ruszyliśmy z kopyta i nie było w ogóle żadnej obsuwy :D

    Wszystko jest ok. Przekroczyliśmy kilogram, nakryliśmy się rękami i nogami, żeby nas widać nie było :P i tyle
    Kurcze wcześniej pomyślałam, żeby Ci dać znać, ale na myśleniu się skończyło :P hahahah :D pozycja: dajcie Wy mi wszyscy święty spokój? :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna smaży się na wakacjach i nie ma jak zajrzeć, ale prosiła przesłać Wam te piękne widoki, żebyście wszystkie miały słoneczne myśli ^^

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e18746531479.jpg

    innamorata88, kalika, NIEPOKORNA, Monika*** lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika
    Może kiedyś będę zmotoryzowana. Ale na razie od 19 roku życia nie jestem gotowa. Boję się jeździć.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 12 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u mnie gorący okres mam nadzieję że niedługo się uspokoi. Wybaczcie mi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 11:12

    xvqvdqg.png
‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ