X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Byłam u gina i na usg pęcherzyk "książkowy" 23 mm, dziś lub jutro powinna być owulka :) mam nadzieję, że rzeczywiście będzie. Jeśli tak, to wyjątkowo szybko, bo mam dziś 14 dc, a zazwyczaj owulka w 19-20. Może to inofolic...

    No to uciekam dalej do świątecznych przygotowań, teraz ciasta :)

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jeszcze testu, mogłabym jutro, ale nie chce sobie psuć nastroju, póki nie ma @ mogę mieć nadzieję ;-)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, to dobra wiadomość, działajcie :)

    Kotowa, zepsuć albo uszczęśliwić, liczę na to drugie :)

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, cudowny czas i bardzo życzę Ci aby stał się cud. Niech nie tylko Jezus Narodzi się w Twoim sercu w te święta, ale niech w Twoim łonie pocznie się Wasz mały cud :)

    She Wolf, dobrej zabawy :)

    Zetka, idę dopiero późnym wieczorem, ale dam znać jak wrócę.

    Kotowa, mocno trzymam kciuki za zielone święta :)

    U mnie działanie w kuchni pełną parą, mięso upieczone, śledzie zrobione, uszka i pierogi ulepione, pierniczki zrobione, zabieram się teraz za ciasto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 15:47

    Kotowa, Zetka, Madlene84, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Z synkeim nie dobrze. Stopa spuchla. Moja byla lekarka rodzinna poradzila mi, aby od razu jechac z nim na chirurgie, wiec bylismy. Na cale szczescie na rtg nie wyszlo zadne zlamanie, ale lekarzowi i tak niezbyt podobalo sie zdjecie. Mowi, ze stopa mocno skrecona i zagipsowal mi dziecko - cala noge az do pachwiny. Powiedzial ze gips minimum 2 tyg, a jak potem nie bedzie poprawy to nadal gips. Masakra :( Synek caly czas plakal, teraz niedawno zasnal. Juz mi sie swiat odechcialo ;(

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, przykro mi strasznie :( ale kochana pomysł tak, że lepiej jak zagipsowali niż by miało się źle leczyć.
    2 tygodnie szybko mina. Ściskam mocno.

    Martika, czekamy na dobre wieści <3

    Ja też już w kuchni prawie wszystko. Jeszcze jedno ciasto, a kremy jutro. Jutro uszka i sałatka i na bieżąco smażenie. Śledzie mam 2 rodzaje, sałatka śledziowa tez juz jest. Mięsa popueczone, kapustę wigilijna i bigos robiłam wcześniej i pomrozone. Więcej rzeczy w sobotę będziemy robić bo gości będziemy po świętach mieli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 16:11

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, to nie koniec świata, niestety tak to jest z dziećmi, że często coś się dzieje, ale to tylko złamana noga, wiem, że przykro, wiem, że utrudnienia, wiem, że trochę pocierpi i bardzo mi przykro z tego powodu, naprawdę współczuję. Ale pamiętaj, że jeżeli on d Ciebie będzie czuł i widział, że jest źle, że to nieszczeście, to też będzie tak do tego podchodził. Zrób mu z tego frajde. połóż mu koc i poduszki na jakimś fotelu i powiedz, że przez jeden dzień będzie królem i że będziecie mu "usługiwać", niech ogląda ulubione bajki, zróbcie mu razem koronę. Innego dnia pomalujcie gips, niech każdy namaluje mu coś co lubi. Powtarzaj mu, że jest dzielnym bohaterem, a będzie dumny z tej złamanej nogi i przez lata będzie to miło wspominał. Przykro mi, że Was to spotkało i to jeszcze tuż przed świętami, ale tak to niestety z dziećmi bywa i dobrze, że to tylko takie nieszczęścia, głowa do góry :)

    Madlene84, Zetka, Kotowa, agata83, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata przykro mi bardzo! Ale bedzie dobrze zobaczysz. 2 ttyg szybko zleca a synus jakos wytrzyma <3


    Ja utknelam w kuchni ale moja corcia daje czadu i pomaga mi nieskowicie! Sama saltke skroula i zrobiła :D

    Kotowa Twoj wykresik piekny... cudnie rosnie... do tego objawy pod... musi byc zieloni! Moj ciazowe nie wygląda chociaz rano mnie mdlilo... chyba... albo znow cos mam z głową :D postaram sie nie dopuscic zeby nawet brak drugiej kreski nie popsul mi swiat! :)

    Ide wyciagac pasztet z piekarnika :)

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mi dopiero udało się wyjść z kuchni, od rana tam siedziałam :)

    Agata a ja myślę, że dobrze że lekarz gips założył jak nie był pewien co z nóżką. Synek troszkę pocierpi ale po 2 tygodniach będzie biegał po domu :) Mój maż w sierpniu miał wypadek w pracy- spadła mu na nogę ogromna kłoda drzewa, pojechaliśmy od razu na pogotowie bo noga strasznie spuchła, lekarz zrobił prześwietlenie, zaaplikował ketonal w zastrzyku stwierdził, że to tylko i wyłącznie stłuczenie. Kazał smarować jakimiś maściami i powiedział, że trochę go poboli ta noga. Jak po miesiącu ból nie przechodził poszedł do innego lekarza, który zrobił mu zdjęcie i się okazało, że noga była pęknięta i to w 2 miejscach, ale jest już za późno na gips bo to nic już nie zmieni i jedynie ratuje go łamanie nogi i składanie na nowo.

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za okropny dzień... mam nerwy od samego rana, już się nawet zdążyłam wypłakać o byle co. Niech ten dzień się skończy ! :|

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta ale.cos sie stalo czy tak bez powodu Cie dopadlo?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam najdrozszy test ciazowy w swoim zyciu. Jak ten mi pokaze no pregnant w swiwta to go zjem chyba! :P

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, co się stało?

    Madlene jaki test? Taki wypasiony z ekranikiem? :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka. Noooo. Taki jak staraczka miala ostatnio :D

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niej pokazal pregnant mam nadziejw ze moj nie jest popsuty :P

    Agaja, Zetka lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, a Ty jutro testujesz? Trzymam kciuki!!! :)
    Kotowa, u Ciebie też będzie 12 dpo, to może spróbuj, co?... :)

    Ale by było super, jakby Wam jutro wyszły plusiki! :D

    agata, jak tylko synek będzie czuł Wasze wsparcie, to będzie dobrze! Ja pamiętam, że jak byłam mała, to strasznie zazdrościłam dzieciom, które miały gips, wydawało mi się to takie cool ;) Ach to dziecięce myślenie :P

    Martika, czekam z niecierpliwością na wieści!

    A u mnie test owu negatywny i nie wiem, co o tym myśleć. Druga kreska jest bardzo wyraźna, ale jednak jaśniejsza niż ta bazowa. Śluzem to mnie dziś zalało, ten pęcherzyk 23 mm więc chyba najwyższy czas na dodatni test. Jutro będę musiała jakoś u teściów zatestować przed południem. Ostatnie 3 cykle czułam zdecydowanie moment owulacji więc raczej jej jeszcze nie było.

    A ze świątecznych przygotowań, to ubraliśmy choinkę, 2 ciasta upieczone, 220 pierogów zamrożone. Teraz jeszcze musze zrobić kremy, dokończyć sprzątanie i spakować prezenty, bo jutro rano wyjeżdżamy.
    A jak Wasze przedświąteczne gorączki? :)

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, Zetka nic się nie stało tylko jakoś tak od rana nic mi nie pasuje, jeszcze teściowa mi na nerwy działa samą obecnością... ale teraz się przespałam godzinkę i trochę mi handra przeszła ;)
    Może to napięcie przed @ :p

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, a może nie przed :)

    Agaja u mnie te testy owu nigdy nie były ciemniejsze niż testowa. Ja obstawiam że dziś lub jutro rano będzie owu :) także kochana, zbieraj siły i dopadaj męża :)

    Madlene, musi pokazać P <3
    Jutro czy pojutrze testujesz? Kotowa, a Ty skusisz się na jutro? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 19:54

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, nadrobiłam Was :) mniej więcej ogarniam, co się u każdej dzieje.

    Mnie trochę nie będzie tu na forum. Wpierw Święta, potem urodzinowy weekend (30...ale będę stara :P), a później jedziemy jednak na Mazury ^^ dziś się okazało, że mój M. ma tydzień wolnego, to aż żal nie skorzystać. Będę Was podczytywać, żeby nie wypaść z obiegu, ale pewnie nie styknie czasu na odpowiadanie ;)

    Więc już dziś życzę Wam spokoju, radości i ciepła - rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego :) Sylwestra z wesołymi bąbelkami (procentowymi lub nie) i spełnienia marzeń w 2015 roku.
    Buziaki dla Was :* <3

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn dziekuje i wzajemnie - ps jestes moj rocznik :)

    Mnie korci juz ale postaram sie wytrzymac do Bozego Narodzenia... no wlasnie Kotowa... skusisz sie jutro? Ty fl chyba masz dzien czy dwa krotsza zazwyczaj - right?



    Cigaretta wlasnie moze to nie przed @ ;) trzymam kciuki <3

    Kotowa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ