X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata super wiadomosc. Gratulacje! Kolejny grudniowy cud :)

    Madlene :( zycze Ci zeby odbila :*



    Kochane moje :* zycze Wam zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia w rodzinnym gronie. Zeby Wasze wszystkie marzenia spelnily sie jak najszybciej. Tym ktore chca zobaczyc II kreski na tescie zycze zeby je zobaczyly a tym ktore nosza w sobie fasolki - zycze spokojnej ciazy i bezbolowego rozwiazania.

    Madlene84, Kotowa, agata83 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wesolych zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia :) ..ja dzis gotowanie pelna para:)...koncze barszcz i trzybowa i chyba to koniec a n7e!jescze karpia usmazyc

    Czekam na prezenty jak dziecko haha

    pozdrowienia

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samych fasolek na Święta ;)
    graphics-christmas-cards-022052.gif

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata super :) <3

    Madlene,zycze Ci żeby poszła w gore <3

    Kochane,wpadlam tylko żeby napisać Wesołych Świąt i spełnienia marzeń <3

    25staraczka25, Madlene84, agata83 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, jak minęła wigilia ? :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Cześć kochane, jak minęła wigilia ? :)
    Hej :-*
    U mnie było bardzo fajnie ale prawie nic nie zjadłam i jedyne co mogę to pić herbatę :-/ :-D
    A u Ciebie jak tam? ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie też fajnie, najpierw byliśmy u mnie na 17 ,a potem u męża o 19:30 :) teściowa życzyła nam powiększenia rodziny, także nie obeszło się bez podtekstów :p a dzisiaj na 14 jedziemy wszyscy do babci męża :)
    Staraczka a przyznalas się rodzinie, że jesteś w ciąży ? :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    A u mnie też fajnie, najpierw byliśmy u mnie na 17 ,a potem u męża o 19:30 :) teściowa życzyła nam powiększenia rodziny, także nie obeszło się bez podtekstów :p a dzisiaj na 14 jedziemy wszyscy do babci męża :)
    Staraczka a przyznalas się rodzinie, że jesteś w ciąży ? :)

    to super :* :*
    Nie jeszcze nie mam odwagi , szczerze nie chce na razie . Jak zobaczę na USG małego babelka z bijącym serduchem wtedy powiem najbliższym czyli rodzice i rodzeństwo . Reszta nie musi wiedzieć :) :)

    Cigaretta, Nusia lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane troszkę późno ale chciałam Wam życzyć w te święta spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności, miłości, jak i tego żebyśmy wszystkie już następne święta spędzały tuląc nasze maleństwa do piersi :) Buziaczki :*

    Agata doczytałam, strasznie się cieszę z Twojego szczęścia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2014, 18:13

    25staraczka25, Nusia lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zaczynam nowy cykl... Boli mnie paskudnie, mam masę skrzepow we krwi. Odezwę się po świętach, jak dojdę do siebie
    Agata, gratuluję :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2014, 21:14

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotów Ty też.... przykro mi :(

    Ciesze się ze chociaż dla niektórych ten grudzień jest magiczny!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa, przykro mi :(
    Madlene, tempka Ci odbiła, może będzie plusik.

    U mnie nastroje tak sobie. Powiedziałam Tacie i siostrze, bardzo się ucieszyli. Ale ogólnie Święta tak sobie. Może będzie lepiej w sobotę bo więcej rodzinki przyjedzie.
    Generalnie, nic tylko bym spala.

    Agata, powtarzałas test?

    Jeszcze raz, Wesołych Świąt!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Dziekuje za gratulacje, chociaz jakos to do mnie jeszcze nie dociera. Dzis nie testowalam, jutro bede. Po 2 dniach kreska powinna wyjsc juz ciemniejsza. Chcialabym w razie co pojsc na bete, tylko ciekawe czy u mnie beda jakies laboratoria otwarte w sobote. Musze popatrzec w necie.

    Kotowa :( szkoda, ze sie nie udalo. Tak bardzo trzymalam kciuki! Odpoczywaj.

    Madlene moze powtorz test za 2 dni. Kiedy powinnas miec @?

    Zetka spij ile tylko chcesz! Widocznie organizm tego potrzebuje. Ja tez caly czas senna jestem. Tylko nie wiem czy to przez wstretna pogode czy dlatego, ze ciagle trzeba zajmowac sie synkiem. Ale przynajmniej juz troche przyzwyczail sie do gipsu.

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Kochane MOje!

    Kotowa strasznie mi przykro Kochana:*
    Madlene u Ciebie jest nadzieja, tempka ładna, odbiła w górę, więc jest nadzieja :)

    Zetka Kochana u Ciebie to wskazane są takie zmnienne nastroje :) Odpoczywaj ile się da :) zobaczysz, że za kilka tygodni, albo i dni poczujesz się lepiej i nabierzesz nowych sił :)

    Staraczka wcale CI się nie dziwię, że niekomu nie powiedziałaś, poczekaj spokojnie, jak Bąbalek podrośnie to oznajmijsz wszystkim radosną nowinę :)

    A u nas po świętach milutko, ale nie obyło się bez smutku w Wigilię: wczoraj synek mojej siostry trafił do szputala z zapaleniem przydatków, musiał być operowany, więc wczoraj w Wigilię maluszej miał zabieg, moja siostra z mężem strasznie to przeżyli, opłakali się niemiłosiernie, coś okropnego, pierwsza Wigilia poza domem, bez rodxiny...ale maluszek dzisiaj czuł się na tyle dobrze, że ubłagali panią lekarkę aby go puściła dzisiaj do domku. Także ciężkie dni za nami...

    Właśnie wróciliśmy od rodziców, ja jestem lekko podpita winkiem :) mężuś już śpi, bo wczoraj drinkowaliśmy do 4 rano z rodzicami! a jutro z samego rana jedziemy do rodziny męża, także święta intensywne...

    nawet szzcerze mówiąc zapomniałam w tym miesiącu o strankach, jest ich małom póki co, ale też śluzu nie mam pięknego aby móc sie starać...nawet nie wiem czy już owulką była czy nie, jajnjki już dawno mnie przestały boleć, śluz byle jaki, trudno, co ma być to będzie...mam to gdzieś!

    Agatka napisz nam wszystko co i jak! czekamy na wieści :) jak się czujesz?? a tak w ogól;e to jak się czułaś , że zrobiłas ten test?????????????????

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia i ty tez mialas niezly stres w te swieta. Wspolczuje tobie, a przede wszystkim siostrze. Trzymam kciuki, aby synkowi szybko sie polepszylo.

    U mnie to tak jak pisalam, jakos nie do konca w to wierze hehe. Jutro zrobie test. Stresuje sie mocno, bo jesli to naprawde TO, to nie chcialabym, aby zniw cos poszlo nie tak. Najgorzej, ze synka musimy caly czas nosic, a z tym gipsem jest bardzo ciezki. Jak ktos inny probuje go wziac na rece to krzyczy i placze. Ehh. Do tak wczesnego testu sklonilo mnie to, ze dziwnie bolal mnie brzuch, to nie byl bol typowo miesiaczkowy czy bol jajnikow. Ciagle budzilam sie w nocy, na buzi wyskoczyla cala masa pryszczy i jakos czesciej chodze siusiu. Zrobilam 2 rozne testy i na obu jest jasna druga kreska. Nie jakis cien cienia, ale widoczna jasna kreska. No ale zobaczymy co wyjdzie jutro.

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temp Skoczyła żeby miała z czego spaść jutro. Czuje się okresowo. Brzuch boli. Pierś prawa boli. Chociaż zazwyczaj jak boli brzuch to od razu krwawienie. Ale już wczoraj śluz wewnątrz miał dziwne zabarwienie. Także jutro pewnie spadnie i przyjdzie @. Test całkowicie negatywny a w 13dpo powinien być cień chociażby gdyby się udało. Nie łamie się jednak są święta. Cudowne rodzinne... leżę jem spędzam czas z dziećmi jest super!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Hej dziewczyny, zaczynam nowy cykl... Boli mnie paskudnie, mam masę skrzepow we krwi. Odezwę się po świętach, jak dojdę do siebie
    Agata, gratuluję :-)
    Przykro mi :-( mocno ściskam <3

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Hey Kochane MOje!

    Kotowa strasznie mi przykro Kochana:*
    Madlene u Ciebie jest nadzieja, tempka ładna, odbiła w górę, więc jest nadzieja :)

    Zetka Kochana u Ciebie to wskazane są takie zmnienne nastroje :) Odpoczywaj ile się da :) zobaczysz, że za kilka tygodni, albo i dni poczujesz się lepiej i nabierzesz nowych sił :)

    Staraczka wcale CI się nie dziwię, że niekomu nie powiedziałaś, poczekaj spokojnie, jak Bąbalek podrośnie to oznajmijsz wszystkim radosną nowinę :)

    A u nas po świętach milutko, ale nie obyło się bez smutku w Wigilię: wczoraj synek mojej siostry trafił do szputala z zapaleniem przydatków, musiał być operowany, więc wczoraj w Wigilię maluszej miał zabieg, moja siostra z mężem strasznie to przeżyli, opłakali się niemiłosiernie, coś okropnego, pierwsza Wigilia poza domem, bez rodxiny...ale maluszek dzisiaj czuł się na tyle dobrze, że ubłagali panią lekarkę aby go puściła dzisiaj do domku. Także ciężkie dni za nami...

    Właśnie wróciliśmy od rodziców, ja jestem lekko podpita winkiem :) mężuś już śpi, bo wczoraj drinkowaliśmy do 4 rano z rodzicami! a jutro z samego rana jedziemy do rodziny męża, także święta intensywne...

    nawet szzcerze mówiąc zapomniałam w tym miesiącu o strankach, jest ich małom póki co, ale też śluzu nie mam pięknego aby móc sie starać...nawet nie wiem czy już owulką była czy nie, jajnjki już dawno mnie przestały boleć, śluz byle jaki, trudno, co ma być to będzie...mam to gdzieś!

    Agatka napisz nam wszystko co i jak! czekamy na wieści :) jak się czujesz?? a tak w ogól;e to jak się czułaś , że zrobiłas ten test?????????????????
    Dużo zdrówka dla maluszka :-*
    Dobrze że nie myślisz o tym i podchodzisz na luzie :-) oby przyniosło to upragniony "efekt" <3

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Moja temp Skoczyła żeby miała z czego spaść jutro. Czuje się okresowo. Brzuch boli. Pierś prawa boli. Chociaż zazwyczaj jak boli brzuch to od razu krwawienie. Ale już wczoraj śluz wewnątrz miał dziwne zabarwienie. Także jutro pewnie spadnie i przyjdzie @. Test całkowicie negatywny a w 13dpo powinien być cień chociażby gdyby się udało. Nie łamie się jednak są święta. Cudowne rodzinne... leżę jem spędzam czas z dziećmi jest super!
    <3 dalej trzymam kciuki oby @ nie przyszła!!! <3

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Nusia i ty tez mialas niezly stres w te swieta. Wspolczuje tobie, a przede wszystkim siostrze. Trzymam kciuki, aby synkowi szybko sie polepszylo.

    U mnie to tak jak pisalam, jakos nie do konca w to wierze hehe. Jutro zrobie test. Stresuje sie mocno, bo jesli to naprawde TO, to nie chcialabym, aby zniw cos poszlo nie tak. Najgorzej, ze synka musimy caly czas nosic, a z tym gipsem jest bardzo ciezki. Jak ktos inny probuje go wziac na rece to krzyczy i placze. Ehh. Do tak wczesnego testu sklonilo mnie to, ze dziwnie bolal mnie brzuch, to nie byl bol typowo miesiaczkowy czy bol jajnikow. Ciagle budzilam sie w nocy, na buzi wyskoczyla cala masa pryszczy i jakos czesciej chodze siusiu. Zrobilam 2 rozne testy i na obu jest jasna druga kreska. Nie jakis cien cienia, ale widoczna jasna kreska. No ale zobaczymy co wyjdzie jutro.
    Podobnie miałam . Podejrzanie bolał mnie brzuch no i te wymioty i choć wiem że to antybiotyk miałam nadzieję i jest :-) gratuluje jeszcze raz 2 testy nie mogą się mylić . Piękny prezent <3

    agata83 lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ