X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, pamiętaj, że objawy na kropka są podobne do małpowych :)

    Zetka, będę dopadać męża ;) Zresztą on sam się śmieje, że zgodnie z zaleceniami ojca Sowy (chodziło o Srokę) to przecież powinnam być wymęczona i styrana i wtedy najłatwiej o poczęcie :P Także dzisiejszy wieczór będzie jak znalazł! ;)
    Zresztą skubany jak pamięta, kiedyś się śmieliśmy razem z tych zaleceń ojca Sroki, ale nie sądziłam, że się tym w ogóle przejął ;)

    Madlene, a ile u Ciebie zazwyczaj trwa fl? Podziwiam cierpliwość, ja bym pewnie nie wytrzymała.

    Może sobie jeszcze dzisiaj przed snem sprawdzę jeszcze jeden owulacyjny...

    Zetka, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, pamiętaj żeby 2 godzinki nie pić :)
    Ale Wy młode laski jesteście :)

    Dagn, dla Ciebie i Twojej rodzinki również wszystkiego Najszczesliwszego :)

    Madlene, a ten test taki z wymiennymi paskami, tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 20:39

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po, napisze co i jak potem i Was przeczytam, bo pan doktor kazal szybko biec do domu :p Czekam az maz wyjdzie z lazienki, bo mamy ostatnia szanse ;)

    Zetka, Madlene84, Kotowa, Nusia, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika do dziela!

    Zetka test normalnie jednorazowy bez paskow... ale taki elektorniczny ... chyba nawet pokazuje ktory tydzien czy cos. innych po prostu nie bylo... a w tych tlumach nie mialam sily sie przepychac do apteki.

    mija fl w ostatnich miesiacach 13-14

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za dobre slowo i wsparcie. Jestescie niezastapione ;)

    Jakos nam dzien zlecial. Byla kuzynka z dziecmi, wiec w domu przedszkole hehe i synek mial zajecie. Jutro posadze go do lepienia pierogow :) Martika na pewno skorzystam z twoich propozycji.

    Synek wlasnie zasypia wiec ide jesc kolacje. Jakby nie udalo mi sie jutro tu zajrzec to juz teraz zycze wam duzo spokoju, radosci, ciepla rodzinnego, troche sniegu oraz spelnienia marzen, zarowno tych najmniejszych jak i tych duzych!

    Wesolych Swiat !!!

    Cigaretta, Nusia, 25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, Madlene, jutro mam 12dpo, najdłuższa fl trwała 13 dni. Jutro na pewno nie zatestuje, bo byłam tak zalatana, że nawet nie kupiłam testu. Tempki tez nie zmierze, bo musimy wstać o 4 rano...
    Przed chwila skończyłam sie pakowac :-) byłam u lekarza, w pracy, zrobiłam zakupy, wstawilam i wysuszylam 3 pralki a w międzyczasie zrobiłam paszteciki z kapusta i grzybami na tutejsza wigilię u rodzenstwa męża... Uff, taki ze mnie kozak :-D
    Dziwnie mi jakoś w brzuchu...

    Cigaretta, Madlene84, 25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działo się :D
    U gina super, pogadaliśmy sobie, powiedział, że owulka była dzisiaj i żeby jeszcze zadziałać. Za 7 dni mam zrobić progesteron, ale powiedział, że mój wynik jest ok, a za dziesięć dni beta. Jak się nie uda, to zrobić hormony i badanie nasienia w następnym cyklu.

    Agaja, mi testy owu nigdy nie wychodzą, a jak widać owulki są więc działaj i się nie przejmuj :)

    Madlene, Kotowa 3mam kciuki za Wasze teściory ;)

    Agaja, dobrze, że synek zajął czymś głowę, szybko mu zleci :)

    Kotowa, Madlene84, 25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa ale z Ciebie pracuś, mi się dzisiaj nic nie chciało, zrobiłam tylko stroik świąteczny na grób dla taty i tyle.. aa i jeszcze przejezdzilam pół miasta za prezentem dla chrzesniaka, bo dzisiaj się okazało, że to co mu kupiłam już ma... ogólnie jakiś smutny i nerwowy dzień. Przed chwilą wzięłam kąpiel z mężem i jakoś się zrelaksowałam ;)

    Martika mam nadzieję, że owulka będzie owocna, a za 10 dni wysoka beta ;)

    Kotowa, 25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, przykro mi,ze masz ciezki dzien :( Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej, dobrze,ze mogliscie sie zrelaksowac chociaz troche :)

    Wlasnie sie zastanawiam czy nie za szybko ta beta...

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika no może tak za 12 dni będzie pewniejsza ? :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać.
    KOCHANE ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH ŚWIĄT, DUŻO ZDROWIA I CIEPŁA W GRONIE RODZINY, SPEŁNIENIA MARZEŃ, UPRAGNIONEGO BOBASKA, A TYM KTÓRYCH JUŻ TO SZCZĘŚCIE SPOTKAŁO ŻYCZĘ SPOKOJNEJ CIĄŻY ! <3
    Dobranoc :*

    Nusia, martika, 25staraczka25, Madlene84, Kotowa, aneczka85m lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie wiem czy on mi nie kazal tak wczesnie zeby sprawdzic czy nie dochodzi do mikroporonien, bo mu powiedzialam, ze raz 8dpo i raz 11dpo mialam bardzo intensywne skurcze macicy.. Zobacze, jak mi sie zechce jechac to zrobie.

    Wesolych Swiat kochane. Niech bedzie to czas milych rodzinnych spotkan i odpoczynku. Niech dzieciatko Jezus Wam blogoslawi na kazdy dzien nowego roku, a Wasza milosc zaowocuje malymi szkrabami :)

    25staraczka25, Madlene84, Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za życzenia.

    Dla Was również pięknych Świąt i zielonego 2015 roku! :)

    25staraczka25, martika, Madlene84, Kotowa, aneczka85m, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja podobnie jak Cigaretta mam dość dzisiejszego dnia do tego posprzeczałam się z mężem (normalka przed świętami urodzinami itd. ) :/
    Agata dużo zdrówka dla synusia ... Nożka się zagoi i będzie jak nowa :/
    Kotowa wiesz że ja wiem i że trzymam kciuki ;)
    Martika super że owulka była i że wszystko okej u gina ! Kochana trzymam kciuki i w Nowy rok zielonego kropka chcę zobaczyć na Twoim wykresie :) :) :)
    Dagn odpoczywaj ile się da ! :*
    Agaja nie zawsze testy owu są takie super dokładny a dwa one pokazują wzrost stężenia lh jakieś 24-36 godzin przed owu a z takim pęcherzykiem to pewnie chwila jak peknie może dlatego wychodzą ciut bledsze . W każdym razie działaj i nie stresuj się testem :* :*
    Klaudia Madlene Morwa Cassie Zetka She Wolf Aneczka mocno ściskam <3 <3 <3

    I na sam koniec kochane WESOŁYCH ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT !!! ODPOCZYWAJCIE I CIESZCIĘ SIĘ TYM CZASEM !!! :*
    http://www.fotoszok.pl/upload/f3130c99.png

    Madlene84, martika, Kotowa, aneczka85m lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny nie wiem jak jutro bedzie u mnie z czasem. Dlatego chcialam Wam zycycz cudownych Swiat Bozego Narodzenia. Mimo wszelkich niepowodzen, zagmatwan losow życzę Wam aby byl to wyjatkowy czas spedzony w gronie rodzinnym. Każdej z Was zycze zielonej kropki na wykresie a w ramionach cudownego Maleństwa. Naszym Mamuskom natomiast spokojnej ciazy i lekkiego rozwiazania.

    WESOŁYCH ŚWIĄT! <3 <3 <3

    BeriBlue, Kotowa, martika, 25staraczka25, Nusia, aneczka85m, stacey lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szoku. Jestem chyba w ciazy! 2 dni dziwnie sie czulam wiec zrobilam test dzis. Co prawda o 4 rano, ale wyszla jasna druga kreska!Termin @ mam na 28-29 grudzien. Zrobie chyba jutro jeszcze jeden test innej firmy. Ale numer, a my przeciez odpuscilismy starania do wiosny;)

    Jeszcze raz wesolych swiat i zielonych kropeczek!

    25staraczka25, Dagn, Nusia, Madlene84, Cigaretta, Kotowa, Zetka, aneczka85m, believe, klaudia1534, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Dziewczyny jestem w szoku. Jestem chyba w ciazy! 2 dni dziwnie sie czulam wiec zrobilam test dzis. Co prawda o 4 rano, ale wyszla jasna druga kreska!Termin @ mam na 28-29 grudzien. Zrobie chyba jutro jeszcze jeden test innej firmy. Ale numer, a my przeciez odpuscilismy starania do wiosny;)

    Jeszcze raz wesolych swiat i zielonych kropeczek!
    <3 <3 Agata cudownie!!!! :-D

    agata83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka cudownie!!! Magia Świąt działa :) strasznie się cieszę! :)

    Kochane Dziewczynki ja wpadłam tu dzisiaj tylko na chwilkę aby złożyć Wam życzenia: Zdrowych, radosnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia. Cudownego świątecznego czasu, aby każda z nas miała chwile aby zatrzymać się w te dni, zwolnić i podzielić miłością z nabliższymi.
    Ni i przede wszystki życzę każdej z Was tego świątecznego CUDU i zielonych kropeczek już niebawem :)
    WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE!!!!

    Madlene84, Kotowa, agata83 lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata cudownie!

    U mnie za to po marzeniach o zielonej kropce. Tempka w dol a brzuch zaczyna bolec. Niby poki nie m @ jest nadzieja. Ale moja tempka zawsze pokazuje prawde.

    Tak czy siak raz keszcze Wesolych Cudownych Swiat :*

    Kotowa, agata83 lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ