X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Hej dziewczyny, zaczynam nowy cykl... Boli mnie paskudnie, mam masę skrzepow we krwi. Odezwę się po świętach, jak dojdę do siebie
    Agata, gratuluję :-)
    Kotowa przykro mi, mam nadzieję że ten cykl będzie już tym szczęśliwym :* a ja chyba też zacznę nowy cykl niedługo, dziś 25 dc bolą mnie jajniki i piersi.. :( planowana @ za 3 dni..

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!

    Zrobilam test i sa II kreski ;) Co prawda ta testowa nie jest az taka gruba jak kontrolna, ale niewiele jej juz brakuje ;) W sumie to nadal jestem 2-3 dni przed planowana @. Znalazlam 1 laboratorium, ktore jest jutro otwarte, wiec wybiore sie na bete. Tylko nie wiem jak dlugo czeka sie tam na wyniki.

    Dziewczyny trzymam kciuki za was! Staraczka zarazila mnie wiruskiem, wiec ja chetnie was pozarazam ;)

    Milego drugiego dnia swiat!

    Misi@, Nusia, Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jeszcze jak i gdzie sie ustawia suwaczki. Bardzo mi sie to spodobalo i tez bym chciala taki miec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Powiedzcie mi jeszcze jak i gdzie sie ustawia suwaczki. Bardzo mi sie to spodobalo i tez bym chciala taki miec ;)
    Hej kliknij na mój suwak to Ci się otworzy strona ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Kotowa przykro mi, mam nadzieję że ten cykl będzie już tym szczęśliwym :* a ja chyba też zacznę nowy cykl niedługo, dziś 25 dc bolą mnie jajniki i piersi.. :( planowana @ za 3 dni..
    Żadna @ trzymam kciuki! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać? ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :* u mnie w końcu za oknem sypie śnieg :) za chwilę jedziemy do mojej mamy bo siostra przyjechała z rodziną, a nie widziałam ich od sierpnia.
    A jeśli chodzi o cykl, to chyba nic z tego nie będzie, temp nisko i czuję już, że @ się zbliża :|

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie też śnieżek pada, jak ja go uwielbiam :)
    Coś owulka robi mnie w konia w tym cyklu. Test owu wczoraj chyba już pozytywny, a dzisiaj druga kreska prawie niewidoczna. Wczoraj był dopiero 12 dc a przez ostatnie dwa cykle była w 16 dniu. No nic zobaczę co będzie jutro i jak się temperatura zachowa :)

    Miłego świętowania :*

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczęłam nowy cykl.... :( boli mnie brzuch niesamowicie..
    powodzenia dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co słychać? ;-) jak po Świętach? :-) zleciało to szybko :-D dobrze że jeszcze weekend wypadl od razu :-D co porabiacie? :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Rozpoczęłam nowy cykl.... :( boli mnie brzuch niesamowicie..
    powodzenia dziewczyny
    :-( :-(

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi cigaretta U mnie to samo :(

    Jeszcze leżę w łóżku. U nas świat ciąg dalszy... chociaż ogarnę dzisiaj trochę ... po odkurzam może ;)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, Madlene przykro mi :(

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, Madlene tule mocno :*


    Ale tu spokojnie bylo przez swieta. Ja jestem objedzona jak prosiak i dopiero co sie obudzilam. Meczace te swieta ;)
    Moj wykres wyglada koslawo i inaczej niz zwykle. Tempka strasznie nisko, wiec watpie czy owulka byla :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze w łóżku, nawet się nie zalamalam ta @, wiem że łzy tu nic nie pomogą i trzeba starać się dalej.., tak strasznie mnie brzuch bolał, myślałam, że zejde z tego świata :D wzięłam nimesil i przeszło ;)
    A i @ przyszła wcześniej bo w 27dc, jeszcze tak nie miałam, ale to pewnie przez inofolic. . No i owulki też raczej nie było.

    A z pozytywnych rzeczy to chyba przejedziemy się z mężem do kina wieczorem na hobbita :)

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    na reszcie już po świętach, jestem tak przeżarta że od dziś wprowadziłam diete:) ciekawe ile na niej wytrzymam:) synek mój śpi i ja się położyłam, mąż poszedł klatke pozamiatać więc pewnie ja będę musiała ją umyć:/

    Staraczka gratulacje:)
    Cigaretta strasznie mi przykro że znowu sie nie udało, styczeń napewno będzie Twój:)

    ja jeszcze nie wiem czy w styczniu bede zaczynała starania, wszystko zależy od tego co powie lekarz na temat antykoagulantu tocznia, mam juz skierowanie do reumatologa lae na pierwsza wizyte wybieram się prywatnie bo Państwowo pewnie za pół roku bym sie dostała:(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewuszki, ja też się w końcu witam :) wróciliśmy dzisiaj do domku, jestem padnięta i przejedzona, widzę, że Wy też :)
    Mąż rozpalił w kominku, pote,m wybiera się na męski wieczór, więc ja będę sama, ale cieszę się, bo potzreba mi troszkę spokoju :)

    Cigaretta, Madlene przykro mi że się nie udało, ale nowy cykl, nowe nadzieje...

    She Wolf no ja taki wykres miałam w tamtym miesiącu jak piłam inofolic, ale może owulka jednak była tylko tempka jakaś taka inna, może to będzie ten cykl :)

    ja na moim wykresie już nawet przetałam zaznaczać cokolwiek, nie chce mi się, owulka też nie wiem czy była...

    Cigaretta baw się dobrze wieczorem :)
    Aneczka co za dieta? jakaś konkretna? :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta baw sie dobrze :*


    Aneczka, miejmy nadzieje, ze szybko sie dostaniesz do lekarza i oby dal zielone swiatlo :*


    Nusia moze sobie namieszlalam tym ze zaczelam go brac od polowy cyklu. No nic, niedlugo sie okaze co tam sie porobilo :)
    Odpoczywaj, pewnie jestes wykonczona :(
    Wcale Ci sie ni dziwie ze nic nie zaznaczasz, mi tez sie czasem odechciewa :(


    My idziemy do znajomych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2014, 18:08

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Staraczka usunela konto? Mam nadzieje ze wszystko u niej ok.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf to bawcie się dobrze u znajomych. Odnośnie inofolica, no to na mnie chyba właśnie nie podziałał, wiadomo, że powinnam go pić przynajmniej 3 miesiące, ale jakoś odechciewa mi się juz tych wszystkich suplementów. Co ma być to będzie...

    She Wolf lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ